• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Giżyckiem

(47)
  • Działka Wilkasy

    Wilkasy

    • 279 000 zł cena
    • 1 777 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej nr 266/3 o powierzchni 1777 m2 , położonej w malowniczym miejscu - miejscowość Wilkasy, ul. Lipowa, gm. Giżycko. Dane t...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 14
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 170 000 zł cena
    • 1 043 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Giżycku w dzielnicy przy samym Lesie Miejskim w Giżycku, przy ul. Spacerowej. To idealna prop...

  • Działka Kuty

    Kuty

    • 80 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pozezdrze, dnia 24.04.2026 r.PP.6840.7.2025.WK OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Górkło

    Górkło

    • 65 000 zł cena
    • 3 028 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Właściciel, złożył wniosek o Warunki Zabudowy na każdą z działek, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość realizacji swoich planów in...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 13
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 209 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest zarezerwowana*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wył...

  • 50 ha ziemii z dostępem do jeziora. Mazury Garbate
    1 / 13
    50 ha ziemii z dostępem do jeziora. Mazury Garbate

    Wilkasy

    • 4 100 000 zł cena
    • 508 980 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam nieruchomość w Wilkasach k. Gołdapi – 50,898 ha pod zabudowę siedliskową Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni 50,898 ha położoną w malowniczym pasmie Wzgórz Szesk...

  • Działka z linią brzegową
    Działka z linią brzegową

    Górkło

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy . Posiada dostęp do linii brzegowej jeziora Jagodne(szlak Wielkich Jezior Mazurskich). Posiada własną plażę, bez wspólników. Posiada pomost. Cicha i ba...

  • Działka Gajewo

    Gajewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 263 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś!!! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/Spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kożuchy Wielkie

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 12 arów 1200m z warunkami zabudowy.Działka znajduję się 6km od Giżycka w miejscowości Kożuchy Wielkie ,działka jest położona 2km od j...

  • Działka budowlana Szczybały Giżyckie gm. Giżycko
    1 / 9
    Działka budowlana Szczybały Giżyckie gm. Giżycko

    Szczybały Giżyckie

    • 160 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki są położone w miejscowości Szczybały Giżyckie między Giżyckiem a Rynem. Na sprzedaż 2...

  • Działki rekreacyjne z fundamentami na Mazurach
    1 / 13
    Działki rekreacyjne z fundamentami na Mazurach

    Martiany

    • 15 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z fundamentem pod domek letniskowy,wielkość fundamentu 4,9x8=39,2.jednocześnie powierzchnia działki 39,2m2, odległość między fundamentami 10m.Takich fundamentów jest 21 na...

  • Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,
    1 / 6
    Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,

    Harsz

    • 1 490 000 zł cena
    • 5 820 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,
    1 / 6
    Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,

    Harsz

    • 270 000 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Kruklanki

    Kruklanki

    • 220 000 zł cena
    • 33 859 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeśli szukasz dużej działki rolnej na uboczu to właśnie znalazłeś!!!! Na sprzedaż działka o powierzchni 33 859 m2 (3,3859 ha) położona w miejscowości Kruklanki , gminie Kru...

  • Działka budowlana Węgorzewo,
    1 / 5
    Działka budowlana Węgorzewo,

    Węgorzewo

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam nieruchom...

  • Działka budowlana Ogonki gm. Węgorzewo,
    1 / 7
    Działka budowlana Ogonki gm. Węgorzewo,

    Ogonki

    • 560 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę dz...

  • Działka Harsz
    1 / 2
    Działka Harsz

    Harsz

    • 299 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 356/39, położona w urokliwej miejscowości Harsz na Mazurach. ( gmina Pozezdrze, powiat Węgorzewski ). Działka ma przyznane WARUNKI ZABUD...

  • Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka
    1 / 9
    Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka

    Antonowo

    • 470 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka w cichej i pięknej okolicy z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na poniżej położone łąki oraz z każdej strony bliski dostęp do Wielkich Jezior Mazur...

  • Działka Kozin

    Kozin

    • 179 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne Kozin | Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Na sprzedaż unikalne działki budowlane położone w miejscowości Kozin , gmina Giżycko...

  • Działka Harsz

    Harsz

    • 290 000 zł cena
    • 5 494 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana na Mazurach Harsz | 5494 m | 700 m od jeziora Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 271/1 położona w miejscowości Harsz , gmina Pozezdrze w...