• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Giżyckiem

(47)
  • Działka Harsz

    Harsz

    • 249 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Wyjątkowa działka leśna na Mazurach Harsz | 2,02 ha | Blisko jeziora Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna nr 231 położona w miejscowości Harsz , gmina Pozezdrze , w jednym z...

  • Działka Kruklanki ul. Borecka

    Kruklanki » ul. Borecka

    • 250 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Kruklanki, ul. Borecka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 411/23 o powierzchni 868 m, położona w miejscowości...

  • Działka Pieczarki

    Pieczarki

    • 279 000 zł cena
    • 2 270 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Pieczarki, gm. Pozezdrze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 81/8 o powierzchni 2270 m, położona w miejscowości Pieczarki, gmina Pozezdr...

  • Działka Harsz ul.

    Harsz

    • 340 000 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki położonej w Harszu:Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3004 m², położona w malowniczej miejscowości Harsz, w sercu Mazur (gmina Pozezdrze, powia...

  • Działka Szczybały Giżyckie

    Szczybały Giżyckie

    • 599 000 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z całorocznym domkiem rekreacyjnym 1503 m nr 37/33 w m. Szczybały Giżyckie gm Giżycko Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1503 m nr 37/33...

  • Działka Gajewo

    Gajewo

    • 385 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś!!! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/Spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powie...

  • Działka z linią brzegową i WZ!
    1 / 16
    Działka z linią brzegową i WZ!

    Żywy

    • 799 000 zł cena
    • 20 186 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy w ofercie atrakcyjną działkę z linią brzegową Jeziora Żywy – Żywy, gmina Kruklanki. Dane podstawowe Lokalizacja: Żywy, gmina Kruklanki, powiat giżycki, woj. warmińsko-ma...

  • Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!
    1 / 11
    Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!

    Kuty

    • 2 250 000 zł cena
    • 23 437 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy działkę z linią brzegową Jeziora Czarna Kuta – Kuty, gmina Pozezdrze. 1. Dane działki Miejscowość: Kuty, gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski, woj. warmińsko-ma...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Kozin

    Kozin

    • 280 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki bud. na Mazurach to ta oferta jest dla Ciebie!!! Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 79/5 w m. Kozin gm. Giżycko pow. Giżycki. Na działkę były wy...

  • Działka Ogonki

    Ogonki

    • 450 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę budowlaną nr 95 o powierzchni 8100 m, położoną w malowniczej miejscowości Ogonki gm Węgorzewo w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Święca...

  • Działka Prażmowo

    Prażmowo

    • 215 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Jagodne Prażmowo, gm. Ryn (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej...

  • Działka Szymonka ul.

    Szymonka

    • 370 000 zł cena
    • 16 488 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem - tylko 10 minut od Mikołajek, 15 minut od Rynu!Miejsce na wymarzone siedlisko, inwestycję w agroturystykę lub dom wakacyjny w otoczeniu...

  • Działka Pozezdrze ul. Słoneczna

    Pozezdrze » ul. Słoneczna

    • 129 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki w malowniczej miejscowości Pozezdrze o powierzchni i z wydanym...

  • Działka Kożuchy Wielkie

    Kożuchy Wielkie

    • 120 000 zł cena
    • 2 217 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki budowlane w malowniczej miejscowości Kożuchy Wielkie gm. Giżyck...

  • Działka budowlana w Wilkasach Giżycko Mazury blisko jeziora
    1 / 2
    Działka budowlana w Wilkasach Giżycko Mazury blisko jeziora

    Wilkasy

    • 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM bez pośredników! Wilkasy pod Giżyckiem, działka z wydanymi WZ na budowę domu jednorodzinnego. Bezpośredni zjazd z drogi krajowej 59, wszystkie media na miejscu, 700m od j...

  • 1 / 3
    Działka Harsz ul.

    Harsz

    • 153 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w bliskiej odległości od Jeziora Harsz (gmina Pozezdrze, powiat Węgorzewo) w otulinie malowniczych lasów Warmii i Mazur. To oferta szczególnie polecana osobom marzącym o wł...

  • Działka Nowe Sołdany

    Sołdany

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Jeśli szukasz sporej działki pod budowę wymarzonego domu to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą !!! Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 342/11 , położona w miejs...

  • Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem
    1 / 13
    Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem

    Boćwinka

    • 230 000 zł cena
    • 3 828 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem na Mazurach obok ścieżki rowerowej GrenVelo Działka rekreacyjna/inwestycyjna położona w bardzo urokliwym miejscu na Mazura...

  • Działka rekreacyjna 0,37ha z linią brzegową i starodrzewiem
    1 / 15
    Działka rekreacyjna 0,37ha z linią brzegową i starodrzewiem

    Boćwinka

    • 380 000 zł cena
    • 3 680 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna położona w bardzo urokliwym miejscu na Mazurach. Nad rzeczką w otoczeniu pięknych starych drzew. 250m od rzeki Gołdapy idealnej na spływy kajakowe. Tutaj odpoc...

  • Działka Orło

    Orło

    • 71 400 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej w okolicach Rynu położonej w spokojnej okolicy to idealnie trafiłeś !!! Prezentujemy Państwu kompleks działek położonych w miejscowości Orło...