• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Dzierzgoniem

(35)
  • Działka Stary Borek ul. Spacerowa

    Stary Dzierzgoń » ul. Spacerowa

    • 199 500 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Około 3 km do plaży - Około 5 km do Kołobrzegu - W okolicy istnieje już zabudowa jednorodzinna - Osiedle domów jednorodzinnych - Dojazd droga gruntowa - utwardzona - Działk...

  • Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media
    1 / 8
    Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media

    Nowiec

    • 169 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1770 m² z warunkami zabudowy – Nowiec, gmina Dzierzgoń Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1770 m², położona w miejscowości Nowiec, w gminie D...

  • 1 / 3
    Działka Stary Przylep

    Stary Dzierzgoń

    • 85 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu nr 362 o powierzchni 1,65 ha, położona w miejscowości Stary Przylep, w gminie Warnice, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie....

  • Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję
    1 / 9
    Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję

    Przezmark

    • 474 000 zł cena
    • 15 638 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Przezmark, gmina Stary Dzierzgoń (woj. pomorskie, przy granicy z woj. warmińsko-mazurskim). To wyjątkowa propoz...

  • Działki od syndyka Bągart, gmina Dzierzgoń
    Działki od syndyka Bągart, gmina Dzierzgoń

    Bągart

    • 38 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy w postępowaniu upadłościowym prowadzony...

  • Działka Przezmark ul.

    Przezmark

    • 325 000 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjna/letniskowa w pierwszej linii od jeziora Motława Wielka w miejscowości Przezmark. Piękny widok, dostęp do jeziora oraz małej kładki przyb...

  • Działka Myślice ul.

    Myślice

    • 990 000 zł cena
    • 30 190 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni.To doskon...

  • Działka Stare Miasto ul.

    Stare Miasto

    • 75 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka leśna, położona w miejscowości Stare Miasto k. Dzierzgonia.Powierzchnia działki to 6100 m2.Działka płaska, zalesiona z możliwością wycięcia niektóry...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Dziśnity

    Dziśnity

    • 820 000 zł cena
    • 62 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dziśnity, gmina Małdyty, powiat ostródzki. Grunt rolny o pow. 6,25 ha, tj. 62'500m2, czyli imponujący teren inwestycyjny za rewelacyjną cenę 12,00zł/m. Działka położona przy...

  • Działka Jelonki

    Jelonki

    • 249 000 zł cena
    • 5 660 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WŁASNYM LASEM W JELONKACH * 5660 mkw * Kształt prostokątny * Teren częściowo zalesiony * Możliwość utworzenia natural...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 287 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niewątpliwym atutem działki jest jej piękne położenie: malownicza, spokojna i cicha okolica. W najbliższym sąsiedztwie nowopowstające domy jednorodzinne oraz łąki. Działka posia...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 287 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dziśnity ul.

    Dziśnity

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonej działki na Mazurach, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem jeziora i bliskością natury? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oto oferta sprzedaży działek położon...

  • 1 / 4
    Działka Przezmark ul.

    Przezmark

    • 89 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjna nad jeziorem w miejscowości Przezmark.LOKALIZACJA: Wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie sztumskim, w gminie Stary...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 900 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 120 000 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego, zlokalizowana przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej. Nieruchomość znajduje się blisko centrum...

  • 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 123 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 123 000 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 110 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 110 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 107 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 107 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 119 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 126 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Atrakcyjne działki pod lasem

    Kraśniewo

    • 89 999 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Kraśniewo - oddalone 6 km od centrum Malborka , bardzo dobry dojazd (nowe drogi asfaltowe) prawie taka sama odległość do centrum miasta jak od dz...

  • 1 / 3
    Sprzedam działki budowlane.

    Nowa Wieś Malborska

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane różnej wielkości. Więcej pod numerem telefonu [tel]

  • Działka Przezmark

    Przezmark

    • 199 000 zł cena
    • 2 098 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNA DZIAŁKA W PRZEZMARKU * 2098 mkw. * Kształt prostokątny. * Teren płaski. * Media w drodze. Zapraszamy na prezentację nieru...

  • Działka Czechowo

    Czechowo

    • 630 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Dostępna wyłącznie w AS NIERUCHOMOŚCI Atuty nieruchomości: -Regularny kształt prostokąta -bliskość lasu -działka uzbrojona w przyłącze wody -cicha i spokojna lokal...

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Nowa Wieś Malborska

    • 135 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty są działki przeznaczone pod budowę domków jednorodzinnych, zlokalizowane przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej. Nieruchomości znajdują się blisko centru...

  • Działka Bogaczewo

    Bogaczewo

    • 100 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy działkę w miejscowości Bogaczewo o powierzchni 400 m2. Jest to działka rekreacyjna, budowlana, możliwość przyłącza wody i prądu. W okolicy znajdziemy piękne...

  • Działka Bogaczewo

    Bogaczewo

    • 370 000 zł cena
    • 3 184 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 36/3 o powierzchni 3184 m oraz udział w drodze (działka nr 36/7), położone w miejscowości Bogaczewo, gm. Giżycko. Nieruchomość znajduje się w atrakc...

  • 1 / 4
    Działka Nowa Wieś Malborska ul. Chabrowa

    Nowa Wieś Malborska » ul. Chabrowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rolna, PsIV o powierzchni ok. 13 000 m2, położona w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. Chabrowej.LOKALIZACJA: Nowa Wieś Malborska to prężnie rozwijająca...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 8
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 115 962 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domku letniskowego, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków?...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 11
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 90 850 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Czechowo gm. Elbląg
    Działka budowlana Czechowo gm. Elbląg

    Czechowo

    • 595 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Dostępna wyłącznie w AS NIERUCHOMOŚCI Atuty nieruchomości: -Regularny kształt prostokąta -bliskość lasu -działka uzbrojona w przyłącze wody -cicha i spokojna lokalizacja -...

  • 3/20 udział spadkowy od syndyka Podzamcze 3 hektary
    3/20 udział spadkowy od syndyka Podzamcze 3 hektary

    Podzamcze

    • 15 750 zł cena
    • 31 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości E.K w stosunku do której Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy w postępowaniu pod sygn. akt GD1G/GU/1339/2024 ogłosił upadłość (jako os...

  • TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł

    Łęgowo

    • 34 128 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. OKAZJA INWESTYCYJNA!Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z warunk...

  • Działka budowlana Cisy gm. Malbork
    1 / 2
    Działka budowlana Cisy gm. Malbork

    Cisy

    • 100 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 903 m² w miejscowości Cisy, niedaleko Malborka (na zdjęciu zaznaczona na czerwono) + droga dojazdowa współwłasnościowa (zaznaczona na żółto). Działka z...

  • Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2
    1 / 15
    Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2

    Gronowo Górne

    • 550 000 zł cena
    • 7 352 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7 352 m2 położona w Gronowie Górnym, przy granicy Elbląga. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S7 oraz trasy...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 7
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 132 254 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora!  Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem „za płotem” jest natura?...

  • Działka Bogaczewo ul.

    Bogaczewo

    • 530 000 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    BOGACZEWO: Gotowiec Inwestycyjny nad Jeziorem Narie! 3138 m² MPZP działka pod zabudowę letniskową i rekreacyjną możliwość postawienia domków wolnostojących Bogaczewo - mie...

  • Działka Przezmark

    Przezmark

    • 62 900 zł cena
    • 2 074 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. 1. ogłasza p...

  • Działka Przezmark

    Przezmark

    • 95 500 zł cena
    • 2 439 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Przezmark

    Przezmark

    • 215 600 zł cena
    • 16 439 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. 1. ogłasz...

  • Działka Władysławowo

    Władysławowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 26 658 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 2,6658 ha , przygotowany pod realizację kameralnego osiedla domów jednorodzinnych . Nieruchomość położona jest w spokojnej...