• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Dzierzgoniem

(35)
  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Żurawiec, Żółwiniec, Jurandowo

    Jurandowo

    • 20 597 zł cena
    • 161 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Żurawiec, Żółwi...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 56 080 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczonyNieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów obr...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 89 760 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 77 440 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Nowiec

    Nowiec

    • 107 200 zł cena
    • 2 408 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 63 440 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 67 200 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 52 400 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka łoza

    Łoza

    • 155 280 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 64 560 zł cena
    • 1 029 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczony Nieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów ob...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 55 680 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 52 960 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczonynieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów obr...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 56 400 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczony nieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 70 720 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Nowiec

    Nowiec

    • 6 300 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości.ogłasza przeta...

  • Działka Nowiec

    Nowiec

    • 64 900 zł cena
    • 2 463 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Gonty

    Gonty

    • 52 800 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Stary Kraków ul.

    Stary Dzierzgoń

    • 280 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    HOT OFERTA W PEPPRHOUSE!Cena 280 000 zł. nettoATUTY: - działka objęta MPZP- działka rolna o regularnym kształcie- płaski teren- spokojna, zielona okolica- brak bezpośredniego sąsi...

  • Działka nad jeziorem na sprzedaż PRZEZMARK 801 m2
    1 / 8
    Działka nad jeziorem na sprzedaż PRZEZMARK 801 m2

    Przezmark

    • 154 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna w kompleksie działek "Osada Jezioro Motława" numer 15 w Przezmarku, media: wodociąg (studzienka z licznikiem na działce), prąd w trakcie realizacji) Przezmark...

  • Działka rolna Dziśnity gm. Małdyty
    1 / 8
    Działka rolna Dziśnity gm. Małdyty

    Dziśnity

    • 138 780 zł cena
    • 27 756 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunty rolne 3,28 ha - Dziśnity, gm. Małdyty (bezpośrednio przy S7) Na sprzedaż kompleks rolniczy o łącznej powierzchni 3,2856 ha , położony w miejscowości Dziś...