• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Dobrodzieniem

(16)
  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Gwoździany

    Gwoździany

    • 10 221 zł cena
    • 202 720 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...

  • 1 / 3
    KRASIEJÓW/Działka budowlana 31,70 a!

    Krasiejów

    • 143 000 zł cena
    • 3 170 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie?Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona w miejscowości...

  • Kadłub Działka 20 arów media, świetna lokalizacja

    Kadłub

    • 180 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m²) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy ulicy Piaskowej.Działka ma bardzo korzystn...

  • Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska
    1 / 10
    Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska

    Lubliniec

    • 599 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 5000 m² Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrak...

  • Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska
    1 / 11
    Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska

    Lubliniec

    • 530 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 2500m² Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakc...

  • 1 / 2
    OZIMEK/Schodnia/Działka pod rekreacje 8,6a + prąd

    Schodnia

    • 40 000 zł cena
    • 861 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szukasz działki w ciekawym miejscu?Na uboczu? Na cele wypoczynkowe?Na sprzedaż rewelacyjna działka zlokalizowana w miejscowości Schodnia gm. Ozimek.Powierzchnia ok. 8,6 a.Media: pr...

  • Żędowice narożna działka 26,17 a, pod dom i usługi

    Żędowice

    • 225 000 zł cena
    • 2 617 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale usytuowaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodz...

  • 1 / 2
    KRASIEJÓW/Działka rolno-leśna 1,15ha

    Krasiejów

    • 90 000 zł cena
    • 11 550 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-leśna zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,155 haWymiary: 98m x 123,5 mKształt: prostokątDojazd:– droga polnaSkład:- łąki trw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    KRASIEJÓW DZIAŁKA BUDOWLANA 10a Gotowa do zabudowy

    Krasiejów

    • 140 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to idealne rozwiązanie! Na sprzedaż kształtna dz...

  • 1 / 3
    Krasiejów, działka budowlana 32ar

    Krasiejów

    • 110 000 zł cena
    • 3 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3220 m2, położona w przepięknej i spokojnej okolicy Krasiejowa. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, stadnina ko...

  • 1 / 2
    BIESTRZYNNIK/Działka rolna 1,14ha

    Biestrzynnik

    • 90 000 zł cena
    • 11 380 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Biestrzynnik, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,138haWymiary: 79m x 149 mKształt: nieregularnyDojazd:– droga polnaSłużebność drogowaS...

  • Schodnia, Teren inwestycyjny przy DK46 - 64 ar

    Schodnia

    • 499 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren komercyjny przy DK46 – gotowy do szybkiego uruchomienia działalności. Nieruchomość o powierzchni 64,16 ar, położona w Schodni przy drodze krajowej DK46 (Opole – Częstochowa),...

  • Lubliniec - sprzedam działkę pod inwestycję 71a
    1 / 8
    Lubliniec - sprzedam działkę pod inwestycję 71a

    Lubliniec

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 160 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek o nr ewidencyjnych: 3625/56, 3666/56, 3626/56 o łącznej powierzchni 7160 m2. Działka inwestycyjna z waż...

  • walce działka rolna z możliwością zabudowy
    1 / 8
    walce działka rolna z możliwością zabudowy

    Olesno

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 5164 o pow. 3000 m2 położona nad projektowanym zbiornikiem wodnym Walce , położona przy drodze gminnej , uzyskane zgłoszenie 3 budynków na tzw zgłoszenie robót budowlanych...

  • D Z I A Ł K A B U D O W L A N A Lubliniec ok. 850 m.k.

    Lubliniec

    • 225 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o prostokątnym kształcie położona w Lublińcu na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym kilkunastu domków jednorodzinnych ok. 500 m od przejazdu kolejowego jadąc w...

  • 1 / 4
    Działka Lubliniec

    Lubliniec

    • 6 120 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNA DZIAŁKA USŁUGOWA PRZY WĘŹLE dróg krajowych 11 i 44 AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA MOŻLIWOŚĆ SKLEPU WIELKOPOWIERZCHNIOWEGO , GALERII HANDLOWEJ LUB MAGAZYNÓW i Logistyki...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Turawa

    Turawa

    • 119 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Turawa. Teren od południowej strony graniczy z innymi domami a z północnej jest otwarty na pola i las. Blisko główn...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Długi Kąt

    Długi Kąt

    • 120 000 zł cena
    • 4 555 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolno-budowlana

    Opis Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną, zlokalizowaną w Długim Kącie (gmina Wręczyca Wielka, powiat kłobucki).Nieruchomość posiada numer ewidencyjny 504/1 i położona jes...

  • Działka Masów

    Masów

    • 68 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA REKREACYJNA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 26 arowej nieruchomości gruntowej usytuowanej w miejscowości Masów. Droga asfaltowa i szutrowa. Okolica zie...

  • Działka Jełowa

    Jełowa

    • 190 000 zł cena
    • 2 531 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA JEDORODZINNA / USŁUGOWA Gmina Łubniany/Jełowa Wyłączność oferty! Nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu: budownictwo jednorodzinne z możliwością na zabudo...

  • Sprzedam działkę budowlana
    Sprzedam działkę budowlana

    Sadów

    • 135 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubliniec-Sadów ul. Cesarska Górka Sprzedam działkę budowlano rolną pow. około 2200 m2. Wymiary działki : 16,74 x 200,0 m w tym budowlanej około 800 m2 Działka znajduje się w odle...

  • Do sprzedania łąka o pow. 27,30 ara, Kobylno

    Kobylno

    • 20 000 zł cena
    • 2 730 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka o powierzchni 2730 m2, usytuowana w miejscowości Kobylno, w otoczeniu innych działek rolnych. Działka w kształcie prostokąta, płaska o wymiarach 16x169 metra....

  • 1 / 2
    Działka budowlana 12,80 ara, Dębska Kuźnia

    Dębska Kuźnia

    • 188 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o powierzchni 12,80 ara, znajdująca się w Dębskiej Kuźni, gmina Chrząstowice. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona...

  • Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników
    Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników

    Ligota Toszecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w zacisznej okolicy, powierzchnie działek od ok. 1000m2 do 1100m2. Dobre połączenie z autostradą A-4, 11 minut do węzła Łany. Działki są dobrze skomuniko...

  • sprzedaż działka budowlana 37 ar Kały-Opole 22 km.

    Kały » ul. Opolska

    • 245 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o pow. 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Kały, ok. 22 11 km od Opola. Działka o regularnym kształcie składającym się z dwóch po...

  • Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m
    1 / 3
    Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m

    Zacharzowice

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego w ładnej i cichej okolicy z daleka od zgiełku samochodów płaska w kształcie prostokąta - dostępna woda 50 m i prąd na mie...

  • Działka w atrakcyjnej lokalizacji - blisko wszystko!
    1 / 11
    Działka w atrakcyjnej lokalizacji - blisko wszystko!

    Pustków

    • 230 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam niezabudowaną nieruchomość położoną w miejscowości Pustków, gm. Ozimek (działki nr 350, 351) składającą się z dwóch działek, w kształcie trapezu. Nowo uchwalony miejscowy...

  • Działka inwestycyjna Sucha Szymiszów
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Sucha Szymiszów

    Szymiszów

    • 450 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o powierzchni 0,3543 ha, grunty orne, w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem PT(KP) - tereny produkcyjno-techniczne. Działka położona w Su...

  • Okazja - Sprzedam dużą atrakcyjną działkę budowlaną
    Okazja - Sprzedam dużą atrakcyjną działkę budowlaną

    Szczedrzyk

    • 300 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwym punktem usługowym w Szczedrzyku [działka nr 484/2], ul. Sosnowa, koło Ozimka (niedaleko jeziora turawskie...

  • Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²
    1 / 3
    Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²

    Sadów

    • 198 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m² położona na "górce" z widokiem w kierunku Lublińca przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość ma dostęp do mediów: prąd, woda i...

  • Pole orne
    Pole orne

    Kamień Śląski

    • 45 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole orne pomiędzy Kosorowicami a Kamieniem Śl 28 ar (od drogi do drogi) cena 45 tyś

  • 1 / 3
    TURAWA/KOTÓRZ MAŁY/DZIAŁKA BUDOWLANA 7a

    Kotórz Mały

    • 122 640 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana (nr. 6) położona w zacisznej i sielskiej miejscowości Kotórz Mały, w gminie Turawa.W linii prostej niecałe 2 km od JEZIORA TURAWSKIEGO!Powierzchnia: 7...

  • 1 / 3
    STRZELCE OP/ROZMIERKA/Duża działka budowlana 53,3a

    Rozmierka

    • 380 000 zł cena
    • 5 330 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dużej działki budowlanej w okolicy Strzelec Opolskich?W kameralnej, spokojnej okolicy?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Rozmierka (w odległości 8 min od...

  • 1 / 3
    Chrząstowice, Działka z mediami i dojazdem gminnym

    Chrząstowice

    • 290 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 10,3 a położona na samym początku Chrząstowic – w świetnej lokalizacji z bardzo dogodnym dojazdem do Opola .Nie trzeba wjeżdżać w głąb miejscow...

  • 1 / 2
    CHRZĄSTOWICE/Działka budowlana 12,5a!

    Chrząstowice

    • 275 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Opola?Nie przy głównej drodze?Z bardzo dogodnym dojazdem do Opola ?Na sprzedaż działka budowlana o pow. 12,5a zlokalizowana w miejscowo...

  • Działka budowlana 11 arów, media.
    Działka budowlana 11 arów, media.

    Lasowice Wielkie

    • 99 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlano-Rolnej w Lasowicach Wielkich. Na sprzedaż: Urokliwa działka nr 120/1 o powierzchni 0,1188 ha! oraz możliwość dokupienia gruntu sąsiadującego...

  • Pole orne
    Pole orne

    Kamień Śląski

    • 45 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole orne pomiędzy Kosorowicami a Kamieniem Śl 28 ar (od drogi do drogi)

  • Działka ROD z ogromnym potencjałem
    1 / 9
    Działka ROD z ogromnym potencjałem

    Panki

    • 32 500 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Duża działka ROD 20 min od Częstochowy. Działka położona 2 min pieszo od zalewu. Utrzymanie na tą chwile to około 300 zł za rok. Działka jest duża ma około 425 metrów kwadratowyc...

  • Działka budowlana  gm. Chrząstowice, Ozimska
    1 / 4
    Działka budowlana gm. Chrząstowice, Ozimska

    Dębska Kuźnia

    • 290 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Chrząstowice ul Ozimska 80, działka w planie zagospodarowania przestrzennego opisana symbolem MN, w są...

  • Działka budowlana bez pośredników
    1 / 2
    Działka budowlana bez pośredników

    Kały

    • 155 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, posiadam dzialkę w Kałach, w gm. Murów, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Atutami nieruchomości są: - położenie - powierzchnia - 16ar - prąd, woda w...

  • Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia
    1 / 13
    Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 822 690 zł cena
    • 3 047 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usł...

  • Sprzedaż działka budowlana w Łubnianach, 10,4 ar.

    Łubniany » ul. Piękna

    • 185 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2. o wymia...

  • Działka budowlana Koszęcin, Ligonia
    1 / 10
    Działka budowlana Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 175 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż w Koszęcinie - 1239 m², ul. Ligonia. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje wy...

  • Sprzedaż działka budowlana w Łubnianach, 10,4 ar.

    Łubniany » ul. Piękna

    • 195 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Nieruchomość - Osowiec

    Osowiec

    • 22 330 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Przetarg - obręb Tarnów Opolski

    Tarnów Opolski

    • 445 600 zł cena
    • 3 895 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnejKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna...