• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Dębicą

(90)
  • Sprzedam
    Sprzedam

    Głowaczowa

    • 11 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1 działkę budowlaną w miejscowości Głowaczowa z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny. Dojazd drogą gminną /asfalt, oświetlenie/ a następnie drogą w której udział ma...

  • Działka- Jodłówka Wałki- Tarnów- Małopolska

    Jodłówka-Wałki

    • 168 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa.Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do in...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy

    Chotowa

    • 680 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę rolno-budowlaną nr.208/3/4/5 1,2h z wytyczoną drogą 5 metrową kształt prostokąta szer. 27 m. podzielone na trzy działki, 0,34 i 0,34 i 0,39h Chotowa koło D...

  • Działka, 900 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 7 480 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Działka, 25 600 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 179 200 zł cena
    • 25 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica
    1 / 12
    Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica

    Stasiówka

    • 125 000 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, malowniczej i widokowej miejscowości Stasiówka, oddalonej zaledwie 10 km od centrum Dębicy. To idealne miejsce dla os...

  • Duża działka w Pogórskiej Woli
    1 / 4
    Duża działka w Pogórskiej Woli

    Pogórska Wola

    • 560 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dwie działki budowlane – Pogórska Wola - 56 ar! Oferujemy do sprzedaży dwie sąsiadujące działki budowlane o łącznej powierzchni 56 ar, położone w miejscowości Pogórsk...

  • Działka w Machowej
    1 / 4
    Działka w Machowej

    Machowa

    • 85 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości MACHOWA, gmina PILZNO o powierzchni ok 15 arów. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Dział...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Łęki Górne

    • 1 180 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest duża działka inwestycyjna w miejscowości Łęki Górne, o powierzchni 2.54 ha w jednym kawałku. Uzbrojona w prąd, gaz, wodę i linię telefoniczną. Działka...

  • Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny
    1 / 16
    Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA. Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Skr...

  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.
    1 / 12
    Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC. Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w...

  • Podgrodzie - działka na sprzedaż
    1 / 9
    Podgrodzie - działka na sprzedaż

    Podgrodzie

    • 239 000 zł cena
    • 2 515 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 25,15 ar położoną w Podgrodziu bezpośrednio przy drodze krajowej E94. Klasa ziemi działki to V, użytki w większo...

  • Działka budowlana Zwiernik gm. Pilzno
    1 / 14
    Działka budowlana Zwiernik gm. Pilzno

    Zwiernik

    • 79 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZWIERNIK, GM. PILZNO - DZIAŁKI BUDOWLANE W SPOKOJNEJ OKOLICY Zwiernik to nieduża, malownicza miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, gminie Pilzno....

  • Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs
    1 / 7
    Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs

    Mała

    • 19 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania grunt rolny znajdujący się w miejscowości Mała gmina Ropczyce powiat Ropczycko-Sędziszowski. Działka o pow. 28 arów porośnięta samosiejkami (możliwość wykarczowania)....

  • Działka budowlana 36 arów – Pogórska Wola

    Pogórska Wola

    • 360 000 zł cena
    • 3 605 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka budowlana 10 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 10 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w...

  • Gumniska gm. Dębica działka 12 ar
    Gumniska gm. Dębica działka 12 ar

    Gumniska

    • 120 000 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną, zlokalizowaną w odległości ok 4km od centrum Dębicy. Nieruchomość o powierzchni 12,81ar, i przybliżonych wymiarach 24x46m, o nach...

  • 1 / 4
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 16 400 zł cena
    • 2 803 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działka rolna nad rzeką - Wielopole Skrzyńskie Przedstawiam Państwu ofertę dwóch działek rolnych - łąk o łącznej powierzchni 28, 03 ara 1 - 11,63 ara ŁV 2 -...

  • Działka budowlana Lubcza, gmina Ryglice, tarnowski, małopols
    1 / 5
    Działka budowlana Lubcza, gmina Ryglice, tarnowski, małopols

    Lubcza

    • 145 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Lubcza,gmina Ryglice,tarnowski, małopolskie - cena 145 tys.złotych KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działka budowlana o powierzchni ok.24 ar, jest na wzniesieniu z e...

  • Działka budowlana Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 99 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 4 działek budowlanych w Pogórskiej Woli Na sprzedaż oferujemy kompleks czterech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Pogórska Wola, w powiecie tarnow...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Podgrodziu
    1 / 16
    Sprzedam działkę budowlaną w Podgrodziu

    Podgrodzie

    • 190 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną w Podgrodziu o powierzchni 20 arów, około 200m od drogi krajowej E94. Nr działki: 505/4. Dojazd drogą gminną asfaltową. Wydane warunki zabudowy....