• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Czempiniem

(38)
  • Działka budowlana Nowy Lubosz gm. Kościan,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Lubosz gm. Kościan,

    Nowy Lubosz

    • 250 200 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni 834 m², usytuowaną w miejscowości Nowy Lubosz. Nieruchomość ta została objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Prz...

  • Działka rolna Esterpole gm. Brodnica,
    1 / 5
    Działka rolna Esterpole gm. Brodnica,

    Esterpole

    • 985 000 zł cena
    • 24 492 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2,4492 ha - Esterpole Oferuję Państwu do sprzedaży działkę rolną nr 45/8 zlokalizowaną w Esterpolu (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Brodnica) Es...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE P...

    Borowo

    • 85 398 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE POWIERZCHNIE 662m2 - 1219m2 | SPOKOJNA OKOLICA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROST...

    Sierniki

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | 1000m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOGODNA LOKALIZACJA Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | BETKOWO | 923 m2 | SPOKOJNA OKOLI...

    Betkowo

    • 140 000 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | BETKOWO | 923 m2 | SPOKOJNA OKOLICA | MEDIA W ULICY NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url]...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | NOWE OBORZYSKA | 815m2

    Nowe Oborzyska

    • 179 300 zł cena
    • 815 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | JERKA - GMINA KRZYWIŃ | DWA ROZMIARY: 1227...

    Jerka

    • 171 780 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • DZIAŁKA rekreacyjno - budowlana - Nowy Dębiec - piękna okolica, j...

    Nowy Dębiec

    • 169 000 zł cena
    • 582 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | NOWE OBORZYSKA | 815m2 | WARUNKI...

    Nowe Oborzyska

    • 191 500 zł cena
    • 815 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | NOWE OBORZYSKA | 815m2 | WARUNKI ZABUDOWY | SPOKOJNA OKOLICA | MEDIA W ULICY | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url]...

  • Działka budowlana Kościan,
    1 / 6
    Działka budowlana Kościan,

    Kościan

    • 385 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1099m²  Cicha i zielona okolica gwarantuje przyszłym mieszkańcom komfort i spokój, co jest nieoce...

  • Działka inwestycyjna Jasień gm. Czempiń,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Jasień gm. Czempiń,

    Jasień

    • 790 000 zł cena
    • 16 550 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej z malowniczym stawem Lokalizacja: Jasień, gmina Czempiń Opis nieruchomości: Oferujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę...

  • Działka rekreacyjna Kościan,
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Kościan,

    Kościan

    • 22 000 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży działki ROD Oferuję do sprzedaży przestronną działkę rekreacyjną o powierzchni 327 m², usytuowaną w malowniczym ogrodzie działkowym "Słonecznik" w Kościanie przy...

Borowo

    • 92 018 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE POWIERZCHNIE 662m2 - 1423m2 | SPOKOJNA OKOLICA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [u...

Sierniki

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DUŻA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W PIOTRKOWICACH | BEZPOŚREDNIO PRZY CZEM...

    Piotrkowice

    • 738 000 zł cena
    • 3 287 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    DUŻA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W PIOTRKOWICACH | BEZPOŚREDNIO PRZY CZEMPINIU | 3287m2 | WARUNKI ZABUDOWY | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdję...

  • Działka rolna Kościan,
    1 / 4
    Działka rolna Kościan,

    Kościan

    • 1 192 000 zł cena
    • 7 450 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na sprzedaż wyjątkowa działka z potencjałem, w doskonałej lokalizacji, położona na granicy miasta Kościana i Kiełczewa. Grunt rolny o...

  • Działka w Ludwikowie, gm. Przygodzice, pow. Ostrów Wlkp.
    1 / 8
    Działka w Ludwikowie, gm. Przygodzice, pow. Ostrów Wlkp.

    Ludwikowo

    • 390 000 zł cena
    • 2 135 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż grunt stanowiący działkę budowlaną o pow. 2135 m2 z wydaną już decyzją o warunkach zabudowy, ustalającą budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego z drogą dojazdową,...

  • sprzedam działkę budowlaną niedaleko Czempinia
    sprzedam działkę budowlaną niedaleko Czempinia

    Stary Gołębin

    • 99 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W Starym Gołębinie sprzedam działki budowlane nr geod.16/4 i 16/5 przy drodze na trasie Czempiń-Kościan o powierzchni ok. 900 i 1000 m2. W drodze przy działce uzbrojenie w prąd, ga...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana na sprzedaż Palędzie, gmina Dopiewo, powiat poz...

    Palędzie

    • 966 000 zł cena
    • 1 932 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Palędzie, ul. Spokojna / Cicha, na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1932 m2: 1) Działka nr 163/4 o powierzchni 1033 m2 Cena: 540 zł/m2 2) Działka nr 163...

  • Działka budowlana Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 3
    Działka budowlana Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 1 790 000 zł cena
    • 23 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Wilkowicach - położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Lipno. Nieruchomość znajduje się w...

  • Działka budowlana Lipno,
    1 / 3
    Działka budowlana Lipno,

    Lipno

    • 215 250 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w Lipnie. Działka o powierzchni 902m2 o regularnym kształcie przypominającym prostokąt. Szerokość działki: 2...

  • Działka budowlana Lubiatowo gm. Dolsk,
    1 / 7
    Działka budowlana Lubiatowo gm. Dolsk,

    Lubiatowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1.000 m2 w Lubiatowie (gmina Dolsk) k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę nr 323/1 zlokalizowaną w Lubiatowie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski,...

  • Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,
    1 / 13
    Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 449 000 zł cena
    • 1 699 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni łącznej 1699 m² w Gronówku! Lokalizacja: Gronówko, w sercu lasu Zaledwie 3 minuty jazdy od Leszna Opis działki: Narożnikowa dz...

  • Działka budowlana Zgliniec gm. Krzywiń,
    1 / 4
    Działka budowlana Zgliniec gm. Krzywiń,

    Zgliniec

    • 90 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1033m2, w miejscowości Zgliniec (powiat Kościański , gmina Krzywiń). Działka położona jest w malowniczej okolicy...

  • Działka budowlana Zgliniec gm. Krzywiń,
    1 / 4
    Działka budowlana Zgliniec gm. Krzywiń,

    Zgliniec

    • 90 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059m2, w miejscowości Zgliniec (powiat Kościański , gmina Krzywiń).  Działka  położona jest w malowniczej okolicy...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ BUCZ | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | RÓŻNE POWIE...

    Bucz

    • 201 520 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ BUCZ | POZWOLENIE NA BUDOWĘ | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | TRZY RÓŻNE POWIERZCHNIE: 916m2, 1048m2, 1102m2 | SPOKOJNA OKOLICA | Sprawdź nowoczesną prezentację:...

  • Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Działka inwestycyjna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,

    Krzycko Wielkie

    • 168 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Krzycku Wielkim, przy ul. Franciszka Kaczmarka z rozpoczętą budową. (fundamenty). Oferta posiada projekt domu wolnostojącego z pozwoleniem na budowę. (więcej...

  • 1 / 2
    bezpośrednio działka przy lesie

    Ostrowieczno

    • 72 300 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna
    archiwista

  • Działka rolna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,
    1 / 6
    Działka rolna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,

    Krzycko Wielkie

    • 179 000 zł cena
    • 12 502 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy Państwu działki rolne o łącznej pow. ok. 12 500 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Krzycko Wielkie, gmina Włoszakowice. Do posesji prowadzi droga polna. Od...

  • Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka

    Krzycko Wielkie » ul. Gołanicka

    • 170 000 zł cena
    • 610 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka | 610 m² | media w drodze | możliwość powiększenia do 1220 m²Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 610...

  • Działka inwestycyjna Smogorzewo gm. Piaski,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Smogorzewo gm. Piaski,

    Smogorzewo

    • 293 000 zł cena
    • 1 949 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

     Działka budowlana 1949 m² - Smogorzewo - cisza, las i święty spokój! Cena: 273 000 zł udział w drodze wewnętrznej: 258,6 m² Masz już dość miejskiego hałasu? Marzy Ci się kawa...

  • działki budowlane Sądzia
    działki budowlane Sądzia

    Sądzia

    • 100 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Sądzia (15 km od Leszna / kierunek Krzycko / okolice Boszkowa). Pełna dokumentacja + prawo do zabudowy, woda w drodze. Pozostały dział...

  • Działka usługowa Gronówko gm. Lipno,
    1 / 5
    Działka usługowa Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 414 150 zł cena
    • 2 761 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usługową w miejscowości Gronówko (gm. Lipno).   Szczegóły: Powierzchnia: 2761 m Kształt: narożna, w kształcie trójkąta,co zapewnia doskonałą...

  • Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,
    1 / 6
    Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 140 400 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: Powierzchnia: 780 m² Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - ideal...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 159 000 zł cena
    • 956 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 956m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/46 w kształcie ściętego prostokąta. Przybliż...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 4
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 129 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymi...

  • Działka budowlana / lokalizacja / Jezioro / Las - Skoki
    1 / 15
    Działka budowlana / lokalizacja / Jezioro / Las - Skoki

    Szczodrochowo

    • 240 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1459 m² Szczodrochowo, ul. Włókiennicza, gmina Skoki Cisza, natura i szybki dojazd do Poznania idealna pod dom całoroczny Lokalizacja i otoczenie: Działka nr 1...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 3 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA O ZAMIARZE SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI W MIEJSCOWOŚCI DĄBROWA Na podstawie § 1 i § 3 Regulaminu sprzedaży oraz w związku z prowadzonym postępowaniem upa...

  • syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki
    syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki

    Lipówka

    • 20 000 zł cena
    • 18 857 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Ilony Obłój, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/911/2024 sprzeda udział w wysok...

  • działki budowlane
    działki budowlane

    Sądzia

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane od 640 do 1400 m2 w miejscowości Sądzia (15 km od Leszna / kierunek Krzycko). Pełna dokumentacja + prawo do zabudowy. Piękne położenie 200 m las, 3 km...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Żakowie - ostatnia działka!!!
    1 / 12
    Sprzedam działkę budowlaną w Żakowie - ostatnia działka!!!

    Żakowo

    • 155 000 zł cena
    • 823 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta położona w miejscowości Żakowo, w gminie Lipno. Powierzchnia użytkowa działki wynosi 0,08,23 ha. Działka przeznaczona j...

  • 768 m², MEDIA, WARUNKI ZABUDOWY. kupujesz/budujesz

    Klonówiec

    • 139 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – KLONÓWIEC, GM. LIPNO - 139.000 ZŁLokalizacja: Klonówiec, gmina Lipno – spokojna i dynamicznie rozwijająca się okolica, tylko kilka minut od Leszna i węzła S5. D...

  • Działka 1500 m² – Klonówiec / Lipno | media

    Klonówiec

    • 159 400 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntowa o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Klonówiec, gmina Lipno, przy ul. Dworcowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości, w...

  • SPRZEDAM >> 2095m2, niespotykana działka - Wilkowice,
    1 / 9
    SPRZEDAM >> 2095m2, niespotykana działka - Wilkowice,

    Wilkowice

    • 655 000 zł cena
    • 2 095 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wilkowice, ul. Nowa niepowtarzalne działki - łącznie 2095m2 -- cena: 655.000 zł Interesująca oferta Fantastyczna lokalizacja Media ( prąd, woda, kanalizacja, gaz,) bezpośredn...

  • 1500 m² z WZ, prąd na działce, szeroki front 50 m

    Klonówiec

    • 322 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m² oznaczona numerem geodezyjnym 175/1, położona w gminie Lipno, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Leszna, L...

  • działki budowlane w Sądzi
    1 / 2
    działki budowlane w Sądzi

    Sądzia

    • 110 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Sądzia, w gminie Włoszakowice. To idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, na...

  • Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa
    Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa

    Szewce

    • 129 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szu...