• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Bartoszycami

(12)
  • Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 9
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnej okolicy, wśród zieleni i z dala od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość może być idealnym miejscem do realizacji tych planów. Na sprze...

  • Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 9
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 803 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 8
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnym miejscu, w otoczeniu natury i z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta może być idealną propozycją. Na sprzedaż działka o powierzchni...

  • Działka ze stawem otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 13
    Działka ze stawem otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 79 000 zł cena
    • 2 840 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyobraź sobie miejsce, w którym poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory można spędzać nad własnym stawem, w ciszy i w otoczeniu lasu. Jeśli marzysz o domu wśród natury, z...

  • Kompleks działek z WZ w malowniczej okolicy
    1 / 6
    Kompleks działek z WZ w malowniczej okolicy

    Krekole

    • 845 000 zł cena
    • 84 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks działek w urokliwej, cichej i bardzo spokojnej okolicy, w miejscowości Krekole gmina Kiwity, powiat Lidzbark Warmiński. To piękne miejsce o powierzchni 8,4 ha...

  • Działka rolna z warunkami zabudowy-Rusajny war-maz - 4,5ha
    1 / 4
    Działka rolna z warunkami zabudowy-Rusajny war-maz - 4,5ha

    Rusajny

    • 290 000 zł cena
    • 45 174 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy – 4,5 ha – Rusajny Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z warunkami zabudowy o powierzchni 4,5 hektara, położona w miejscowości Rusajny...

  • Dom Odnowiony 90m² + Dom/stodoła do Remontu + działki 0,49ha
    1 / 16
    Dom Odnowiony 90m² + Dom/stodoła do Remontu + działki 0,49ha

    Roskajmy

    • 520 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz azylu, który łączy wysoki standard mieszkania z bliskością natury i ciszą? Prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość w miejscowości Roskajmy (gm. Sępopol, woj. warmińsko-maz...

  • Atrakcyjna działka rolna z potencjałem
    1 / 4
    Atrakcyjna działka rolna z potencjałem

    Wojciechy

    • 89 000 zł cena
    • 10 691 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    a sprzedaż atrakcyjna działka rolna o numerze ewidencyjnym 102/8, położona w miejscowości Wojciechy, gmina Bartoszyce, województwo warmińsko-mazurskie. Działka o powierzchni 1,069...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki budowlane w Spytajnach 4 km od Bartoszyc
    1 / 2
    Działki budowlane w Spytajnach 4 km od Bartoszyc

    Spytajny

    • 50 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Spytajnach ok. 4 km od centrum Bartoszyc. Bardzo dobry dojazd nowo wyremontowaną drogą DW512. Dla działek zostały wydane warunk...

  • Domek i budynki gospodarcze
    1 / 9
    Domek i budynki gospodarcze

    Śmiardowo

    • 160 000 zł cena
    • 9 786 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko spokoju Śmiardowo informacje tel na plakacie z nr telefonu pierwsze zdjęcie. Zdjęcia z dawnych lat można obejrzeć na mapy googlle http*********************************...

  • Bartoszyce działka budowlana Spytajny
    Bartoszyce działka budowlana Spytajny

    Spytajny

    • 186 000 zł cena
    • 1 361 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bartoszyce okolice ok 3 km działkę budowlaną, położoną w miejscowości Spytajny gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1361 m2. Kształt działki zbliżony do kwadratu. Numer działki 96/4...

  • SPYTAJNY WIEŚ DZIAŁA Z WARUNKAMI ZABUDOWY

    Spytajny

    • 103 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka pod zabudowę, położona w miejscowości Spytajny. gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1561 m2 Numer działki 97/9 obręb 64 Działka jest uzbrojona z bezpośrednim dostępem do...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Olszewnik Gmina Jeziorany
    1 / 6
    Działka budowlana Olszewnik Gmina Jeziorany

    Jeziorany

    • 60 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Olszewnik 500m od granicy miasta Jeziorany 35 km od Olsztyna. Kierunek Lutry. Nowo zaprojektowane osiedle działek budowlanych....

  • Działka Jeziorko

    Jeziorko

    • 79 000 zł cena
    • 3 025 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jeziorko, gm. Ryn. Urokliwa wieś położona w Krajnie Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu jeziora...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA ROLNA -ok 20 ha

    Miejska Wola

    • 948 480 zł cena
    • 197 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania ok 20 ha ziemi rolnej położonej 20 km od Lidzbarka Warmińskiego. Dobra klasa ziemi - KLASA III - ok 10 ha . Ziemia uprawiana , wykorzystane dopłaty. Od ulicy...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną

    Ignalin

    • 100 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2902 m², położoną w Ignalinie gm. Lidzbark Warmiński Lokalizacja: Bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Ignalin,...

  • Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca
    1 / 5
    Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca

    Kolno

    • 400 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko wiejskie w miejscowości gminnej Kolno, gmina Kolno, województwo warmińsko-mazurskie, 50 km od Olsztyna, 32 km od Kętrzyna, 19 km od Biskupca. Nieruchomość składa się z d...

  • SPRZEDAZ
    1 / 4
    SPRZEDAZ

    Kolno

    • 390 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gmina KOLNO--przedszkole szkoła,Urząd Gminy ,Stanu Cywilnego, policja, przychodnia NFZ,pkp,pks,kosciół,cmentarz,poczta z domem mieszkalnym i z budynkiem gospodarczym.Wdomu są trzy...

  • UZDROWISKO LIDZBARK WARMIŃSKI-DZIAŁKA INWESTYCYJNA
    1 / 7
    UZDROWISKO LIDZBARK WARMIŃSKI-DZIAŁKA INWESTYCYJNA

    Lidzbark Warmiński

    • 599 000 zł cena
    • 10 502 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LIDZBARK WARMIŃSKI ZE STATUSEM UZDROWISKA OD 2026 ROKU NOWA NIŻSZA CENA!!! Planujesz rozwój w branży turystycznej i hotelarskiej? Ta nieruchomość to doskonała szansa na stworzenie...

  • Wyjątkowa inwestycja Warmia i Mazury
    1 / 3
    Wyjątkowa inwestycja Warmia i Mazury

    Jeziorany

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy zakup bardzo ciekawej nieruchomości gruntowej (okolice Dobrego Miasta) z dużym potencjałem wzrostu wartości i wieloma możliwościami inwestycyjnymi. Działki mają wspólny...

  • Działka budowlana Lauda gm. Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Działka budowlana Lauda gm. Lidzbark Warmiński

    Lauda

    • 89 000 zł cena
    • 2 899 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2899 m² | Lauda | 3 km od Lidzbarka Warmińskiego | Warunki zabudowy Szukasz miejsca pod budowę domu z dużą przestrzenią, spokojem i szybkim dojazdem do mi...

  • Działka budowlana Lutry gm. Kolno,
    1 / 5
    Działka budowlana Lutry gm. Kolno,

    Lutry

    • 150 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działki bu...

  • Działka rolna Blanki gm. Lidzbark Warmiński
    1 / 13
    Działka rolna Blanki gm. Lidzbark Warmiński

    Blanki

    • 309 000 zł cena
    • 3 922 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro GUT Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej, malowniczo położonej działki nad samym brzegiem jeziora Blanki w urokliwej miejscowości Blanki, w gminie...

  • Działki z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 8
    Działki z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 599 000 zł cena
    • 13 682 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położone działki oddalone o 400 m od jeziora Blanki. Na oferowanym terenie można wybudować do trzech budynków mieszkalnych. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie o...

  • Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 7
    Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 286 455 zł cena
    • 4 407 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położona działka oddalona o 400 m od jeziora Blanki. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanego i zadbanego ekologicznego Siedliska Blanki. Wraz ze sprzedażą d...

  • Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 7
    Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 147 200 zł cena
    • 1 472 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/9 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/3 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 026 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/7 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/6 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany
    1 / 12
    Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany

    Piszewo

    • 159 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od...

  • Okazja - działka rolna, las, staw
    1 / 8
    Okazja - działka rolna, las, staw

    Stryjkowo

    • 199 000 zł cena
    • 84 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna z lasem o powierzchni 8,44 ha na obrzeżach miejscowości Stryjkowo. Mimo, iż formalnie to działka rolna, istnieje możliwość zakupu przez osobę nie będącą rolnikiem. Sk...

  • Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński