• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Niestkowo

(1)
  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną

    Niestkowo

    • 225 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1500 m2 położona we wsi Niestkowo. Działka została wydzielona z gruntu położonego bezpośrednio przy drodze utwardzonej. Do działki są doprowadzone media,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Siemianice ul.

    Siemianice

    • 4 449 000 zł cena
    • 55 562 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DOSKONAŁA DLA INWESTORA! POŁOŻONA W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE LASU!POD OSIEDLE DOMÓW WOLNOSTOJĄCYCH/ BLIŹNIAKÓW/ SZEREGÓW LOKALIZACJA:Siemianice to wieś w powiecie słupskim,...

  • Działki budowlane nad morzem przy lesie
    1 / 8
    Działki budowlane nad morzem przy lesie

    Charnowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 67 523 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6,75 ha przy lesie z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie 20 budynków mieszkalnych wolnostojących z garażami wbudowany...

  • Działka Ustka ul.

    Ustka

    • 7 452 500 zł cena
    • 13 550 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny nad morzem - Dębina, gmina UstkaOferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 13 550 m², objęty Miejscowym Planem Zagospoda...

  • Działka budowlana nad morzem 1071 m2 Bydlino
    1 / 9
    Działka budowlana nad morzem 1071 m2 Bydlino

    Bydlino

    • 175 000 zł cena
    • 1 071 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA 10 KM OD MORZA Bydlino działka 2/251 (221208_2.0006.2/251), powierzchnia 0,1071 ha (1071m2) Mpzp UCHWAŁA Nr LIV/618/2022 Rady Gminy Słupsk z dnia 29 listopada 20...

  • Działki budowlane NAD MORZEM Osada Leśna Ustka Słupsk
    1 / 5
    Działki budowlane NAD MORZEM Osada Leśna Ustka Słupsk

    Charnowo

    • 149 000 zł cena
    • 2 502 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu kompleks działek budowlanych blisko morza przy Ustce w miejscowości Charnowo, położonych przy lesie. Działki posiadają warunki zabudowy na budowę domów jednor...

  • Działka w Wodnicy gmina Ustka
    Działka w Wodnicy gmina Ustka

    Wodnica

    • 800 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Wodnicy gmina Ustka. Działka bezpośrednio przylega do działki zabudowanej. Media w drodze.

  • Działka z WZ, Ustka, Charnowo
    1 / 13
    Działka z WZ, Ustka, Charnowo

    Charnowo

    • 139 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1400 m², położona w miejscowości Charnowo, gmina Ustka, zaledwie 6 km od morza! Miejsce znajduje się w otulinie lasu i natury, co gwara...

  • Trzy działki siedliskowe - Kraina w Kratę
    1 / 4
    Trzy działki siedliskowe - Kraina w Kratę

    Swołowo

    • 1 858 500 zł cena
    • 53 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki rolne - siedliskowe w m. Swołowo koło Słupska. Działki na skraju wsi o łącznej powierzchni 53100 m2 sąsiadujące ze sobą. Powierzchnia poszczególny...

  • Działka Bierkowo

    Bierkowo

    • 938 232 zł cena
    • 13 994 m2 powierzchnia