• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Napęków

(2)
  • Działka Napęków ul.

    Napęków

    • 187 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni  ok. 7500m2 Cena za M2 - 75złistnieje możliwość zakupu działki o powierzchni od 2500m2 d...

  • Działka Napęków ul.

    Napęków

    • 375 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Daleszyce, m. Niwy

    Niwy

    • 200 000 zł cena
    • 5 409 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nr 352 w miejscowości Niwy około 22km od Kielc. Powierzchnia 5409m2, w kształcie prostokąta, szerokość działki 34,5m i 32m, dojazd do działki drogą nieutwardzoną g...

  • 1 / 2
    Piękna Działka w Malowniczej Miejscowości

    Kranów

    • 157 500 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzień dobry, do nabycia działka położona w malowniczej miejscowości Kranów (nieopodal miejscowości Kielce oraz Daleszyce). Dzięki bliskości natury, działka idealnie nadaje się...

  • działka budowlana od granic Kielc 8km uzbrojona
    1 / 6
    działka budowlana od granic Kielc 8km uzbrojona

    Kranów

    • 188 000 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną (nr ewidencyjny 402/8) w pełni uzbrojoną , położoną w Kranowie gmina Daleszyce Za podaną w ogłoszeniu cenę będziesz właścicielem działki o powierzchn...

  • 2 działki budowlane od granic Kielc 8km uzbrojona. F.V
    1 / 6
    2 działki budowlane od granic Kielc 8km uzbrojona. F.V

    Kranów

    • 120 000 zł cena
    • 906 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 działki budowlane od granic Kielc 8km uzbrojona. 1 - DZIAŁKA 120000 ZŁ bez F.Vat druga z F.Vat działka budowlana (nr ewidencyjny 402/7) położoną w Kranowie gmina...

  • Działka inwestycyjna Cisów 22 500 m²
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Cisów 22 500 m²

    Cisów

    • 709 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości CKDOM ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Cisów, w gminie Daleszyce, wojewódz...

  • Działka rolna Górno-Parcele gm. Górno
    1 / 3
    Działka rolna Górno-Parcele gm. Górno

    Górno-Parcele

    • 99 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę rolną o powierzchni całkowitej ok. 0,89 ha. Numer ewidencyjny 123. Zlokalizowana w malowniczej miejs...

  • Działka budowlana Daleszyce Borków, Brzozowa
    1 / 15
    Działka budowlana Daleszyce Borków, Brzozowa

    Daleszyce

    • 2 150 000 zł cena
    • 23 170 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks 22 działek budowlanych o łącznej powierzchni 23170 m2 zlokalizowany w miejscowości Borków (gm. Daleszyce) przy ul. Brzozowej. Działki w całości ujęta miejscowy...

  • Działka usługowa Krajno Pierwsze gm. Górno
    1 / 5
    Działka usługowa Krajno Pierwsze gm. Górno

    Krajno Pierwsze

    • 280 000 zł cena
    • 3 706 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o pow. 3706 m2, zlokalizowana w Krajnie Pierwszym, gm. Górno. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne: wyciąg narciarski, park rozrywki i miniatur, Świętokrzysk...

  • Działka usługowa Daleszyce Niestachów
    1 / 15
    Działka usługowa Daleszyce Niestachów

    Daleszyce

    • 4 987 766 zł cena
    • 37 502 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka rekreacyjna (37 502m2) na szczycie i zboczu góry Otrocz 375 m n.p.m. wraz z 300 m2 budynkiem usługowym (+300 m2 poddasze użytkowe) oraz 50m2 wiatą, w pełni uzbrojo...

  • Działka Daleszyce Niwy
    1 / 7
    Działka Daleszyce Niwy

    Daleszyce

    • 325 000 zł cena
    • 3 190 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3190 m2 zlokalizowana w Niwach Daleszyckich, gm. Daleszyce. Działka ogrodzona z każdej strony, niezabudowana, płaska. Dojazd drogą asfaltową. Na działc...

  • Działka Daleszyce Danków-Wójtostwo
    1 / 8
    Działka Daleszyce Danków-Wójtostwo

    Daleszyce

    • 220 000 zł cena
    • 2 676 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2676 m2 zlokalizowana w Dankowie, gm. Daleszyce. Działka niezabudowana, w kształcie nieregularnym, o wymiarach (w przybliżeniu): 33m x 71m x 26m x 28m...

  • Działka Daleszyce Borków
    1 / 5
    Działka Daleszyce Borków

    Daleszyce

    • 175 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2, zlokalizowana w miejscowości Borków, gmina Daleszyce. Działka położona na skraju lasu, na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Pr...

  • Działka Daleszyce
    1 / 4
    Działka Daleszyce

    Daleszyce

    • 340 000 zł cena
    • 4 310 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4310 m2 , zlokalizowana w Daleszycach. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska nieogrodzona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Przybliżone w...

  • Działka Daleszyce
    1 / 3
    Działka Daleszyce

    Daleszyce

    • 99 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Daleszyce. Lokalizacja w cichym, zielonym zakątku, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka...

  • Działka rolna Daleszyce Słopiec
    1 / 7
    Działka rolna Daleszyce Słopiec

    Daleszyce

    • 400 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4300 m2, zlokalizowana w Słopcu Rządowym, gm. Daleszyce. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi dojazdowej asfaltowej. Na posesji zna...

  • Działka Święta Katarzyna gm. Bodzentyn
    1 / 13
    Działka Święta Katarzyna gm. Bodzentyn

    Święta Katarzyna

    • 300 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 75 00 m2 , zlokalizowana w Świętej Katarzynie, gm. Bodzentyn . Działka w kształcie prostokąta, o przybliżonych wymiarach: 31 x 215 x 37 x...

  • Działka Daleszyce Marzysz
    1 / 14
    Działka Daleszyce Marzysz

    Daleszyce

    • 370 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, w gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, częściowo ogrodzona...

  • Działka budowlana Daleszyce Borków
    1 / 5
    Działka budowlana Daleszyce Borków

    Daleszyce

    • 157 680 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 876 m2 , zlokalizowana w miejscowości Borków, w gminie Daleszyce. Działka położona na skraju lasu, na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowani...

  • Działka Daleszyce Komórki
    Działka Daleszyce Komórki

    Daleszyce

    • 145 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1197 m2 , zlokalizowana w miejscowości Komórki, gm. Daleszyce. Działka płaska, w kształcie prostokąta . Dojazd do działki drogą asfaltową + drogą...

  • Działka budowlana Daleszyce Niwy
    1 / 15
    Działka budowlana Daleszyce Niwy

    Daleszyce

    • 191 139 zł cena
    • 2 197 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2197 m2 zlokalizowana w miejscowości Niwy Daleszyckie (gm. Daleszyce). Działka przylega do drogi gminnej utwardzonej. W najbliższym czasie planowa...

  • Działka inwestycyjna Daleszyce Mójcza
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Daleszyce Mójcza

    Daleszyce

    • 620 000 zł cena
    • 4 282 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4282 m2 zlokalizowana w miejscowości Mójcza (gm. Daleszyce). Działka o przybliżonych wymiarach 267 m szerokości od ulicy 16 m głęboka. Dojazd do d...

  • Działka budowlana Górno
    1 / 7
    Działka budowlana Górno

    Górno

    • 252 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Górno Zawada gmina Górno o powierzchni 1800 m2 o nieregularnych wymiarach (rzut na zdjęciach)wymiarach: 35m x 5m x 45m x 25m x 77m x 2...

  • 1 / 4
    Działka Lechów ul.

    Lechów

    • 89 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **W sprzedaży posiadamy 2 działki w malowniczej i cichej miejscowości LECHÓWPrzy podpisaniu umowy warunkowej właściciel pokryje koszt wystąpienia o WARUNKI...

  • Działka Makoszyn ul.

    Makoszyn

    • 40 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ***TYLKO U NAS***Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn.Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m² do ponad 1,7 ha łącznie, istnieje...

  • Działka Kranów ul.

    Kranów

    • 3 270 000 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż idealnie usytuowaną działkę budowlaną o przeznaczeniu MN1 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) położoną w malowniczej miejscowości Kranów - zaledwie 10 km...

  • Działka Makoszyn ul.

    Makoszyn

    • 195 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę - Makoszyn, gm. Bieliny - 4700 m², część budowlana + lasNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 4700 m², położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Ma...

  • Działka Makoszyn ul.

    Makoszyn

    • 5 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ***TYLKO U NAS***Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn.Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m² do ponad 1,5 ha łącznie, istnieje...

  • Działka Kranów ul.

    Kranów

    • 125 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ****TYLKO U NAS****Poszukujesz działki w miejscu odległym od miejskiego życia a jednocześnie bliskim pracy i  codziennych spraw? Potrzebujesz odpoczynku blisko natury, w otoczeniu...

  • Działka Lechów ul.

    Lechów

    • 300 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lechów w powiecie Kieleckim w gminie Bieliny. Działka ma powierzchnię 4 000 m2 w tym 875 m2 stanowi powierzchnia drogi dojazdowej do dz...

  • Działka Kranów ul.

    Kranów

    • 500 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ****TYLKO U NAS****Poszukujesz działki w miejscu odległym od miejskiego życia a jednocześnie bliskim pracy i codziennych spraw? Potrzebujesz odpoczynku blisko natury, w otoczeniu l...