• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Napęków

(2)
  • Działka Napęków ul.

    Napęków

    • 187 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni  ok. 7500m2 Cena za M2 - 75złistnieje możliwość zakupu działki o powierzchni od 2500m2 d...

  • Działka Napęków ul.

    Napęków

    • 375 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z domem
    1 / 16
    Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z domem

    Radlin

    • 890 000 zł cena
    • 41 000 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Radlin 4,1 ha – działka inwestycyjna z zabudową Na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,1000 ha, położony w miejscowości Radlin 45, gmina Górno, powi...

  • Działka inwestycyjna Daleszyce Mójcza
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Daleszyce Mójcza

    Daleszyce

    • 620 000 zł cena
    • 4 282 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4282 m2 zlokalizowana w miejscowości Mójcza (gm. Daleszyce). Działka o przybliżonych wymiarach 267 m szerokości od ulicy 16 m głęboka. Dojazd do d...

  • Działka Wilków ul. Łysogórska

    Wilków » ul. Łysogórska

    • 180 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka w sercu gór świętokrzyskich!Działka budowlana o powierzchni 1066 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od Kiel...

  • Działka Skrzelczyce ul.

    Skrzelczyce

    • 129 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1640 mkw. położona w spokojnej miejscowości Skrzelczyce w gminie Pierzchnica w powiecie kieleckim.Działka posiada decyzję o wa...

  • Działka Lechów ul.

    Lechów

    • 300 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lechów w powiecie Kieleckim w gminie Bieliny. Działka ma powierzchnię 4 000 m2 w tym 875 m2 stanowi powierzchnia drogi dojazdowej do dz...

  • Działka Wilków ul. Łysogórska

    Wilków » ul. Łysogórska

    • 186 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ***TYLKO W NASZYM BIURZE***Piękna, świetnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 3 100 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od Kie...