• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Malkowice

(2)
  • Działka Malkowice ul.

    Malkowice

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż sielska działka o powierzchni 29 arów ze strumykiem  w uroczej miejscowości Malkowice w gminie Bogoria.To miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce - na końcu działki...

  • Sprzedam pole
    Sprzedam pole

    Malkowice

    • 210 000 zł cena
    • 37 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Środek wsi. Droga asfaltowa. Media: prąd ,woda. Można się budować. Działka szeroka na 30 mb.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę rolną w Budach 2,91 ha gm. Bogoria
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Budach 2,91 ha gm. Bogoria

    Bogoria

    • 87 000 zł cena
    • 29 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29100 m2 w miejscowości Budy ,gm. Bogoria , powiat staszowski , nr. działki 128/1 . Bez pośredników od osoby prywatnej. Droga asfaltowa, dostęp...

  • Sprzedam las 1,4261 ha
    Sprzedam las 1,4261 ha

    Głuchów-Lasy

    • 100 000 zł cena
    • 14 261 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam Las 50-letni, położony w miejscowości Głuchów Lasy. Las można wykarczować i powstaną piękne działeczki. Po granicy pociągnięty jest prąd a obok jest woda, gdzie można zrob...

  • Działka Szydłów centrum 3200 m2 budowlana - rolna
    1 / 12
    Działka Szydłów centrum 3200 m2 budowlana - rolna

    Szydłów

    • 385 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - rolna oznaczona numerem 132/2 adres ulica Kielecka 44 z możliwością zabudowy Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego....

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 220 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 6200m , położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Cena:220 000 zł Działka...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 129 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 3600m , położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Oferujemy na sprzedaż działkę...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 68 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• BRZEZINY - DUŻA DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI
    1 / 16
    BRZEZINY - DUŻA DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI

    Szydłów

    • 140 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRZEZINY – SZYDŁÓW – DUŻA, ZABUDOWANA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ CENIE. Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim, w gmini...

  • Działka Koziel ul.

    Koziel

    • 75 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż - Koziel, gm. Raków, woj. świętokrzyskieNa sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchni 800 m² każda, położonych w malowniczej miejscowości Koziel w g...

  • Działka z domem całorocznym nad Chańczą!

    Życiny

    • 799 000 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 693 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna powstała z dwóch sąsiadujących działek o łacznej powierzchni 1153 m², położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zalewem Chańcza....

  • Działki budowlane BODUSZÓW pow.Opatów świętokrzyskie
    1 / 6
    Działki budowlane BODUSZÓW pow.Opatów świętokrzyskie

    Boduszów

    • 33 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o nr na mapie 68/1,68/2,68/3,68/4 atrakcyjnie położone w miejscowości Boduszów niezależne działki z warunkami zabudowy o powierzchniach około 40 arów . Gmina Iwan...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 5
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 43 000 zł cena
    • 1 708 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1708 m2, zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, w gm. Bogoria, w pow. staszowskim. Kompleks działek, w którym znajduje się...

  • Sprzedam działkę
    1 / 13
    Sprzedam działkę

    Życiny

    • 341 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 531 i 203 – 6200m² (62ar) położoną we wsi Życiny. 1400m od Zalewu Chańcza. Są to działki położone na terenach oznaczone symbolem RMI – tereny zabudowy zagrodowo -...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
    1 / 12
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ

    Czyżów

    • 772 000 zł cena
    • 65 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ Czyżów, gmina Łagów, powiat kielecki 7 działek o łącznej powierzchni 6,57 ha głównie grunty orne, szczegóły i lokalizacja pod zdjęciami sprzedaż bez pośredników...

  • Działka Nowa Huta gm. Raków
    1 / 5
    Działka Nowa Huta gm. Raków

    Nowa Huta

    • 150 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 15 600 m2, (1,56ha) zlokalizowana w Nowej Hucie, gm. Raków, powiat kielecki. Nier...

  • Działka Koziel gm. Raków
    1 / 2
    Działka Koziel gm. Raków

    Koziel

    • 86 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod b...

  • Działka Łagów Sędek
    1 / 10
    Działka Łagów Sędek

    Łagów

    • 89 610 zł cena
    • 5 974 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje Na sprzedaż widokowa nieruchomość rolna o powierzchni 5974 m2 (MOŻLIWOŚĆ zakupu drugiej sąsiadującej nieruc...

  • Działka Koziel gm. Raków
    1 / 2
    Działka Koziel gm. Raków

    Koziel

    • 110 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1 600 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. Działka położona w pierwszej linii, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, asf...

  • Działka Życiny ul.

    Życiny

    • 195 750 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka 783 m² w Życinach - bliżej zalewu Chańcza już się nie da!Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od zgiełku? Ta działka to prawdziwa perełka - położona w spokojnej...

  • Działka rekreacyjna Pągowiec gm. Raków
    Działka rekreacyjna Pągowiec gm. Raków

    Pągowiec

    • 85 000 zł cena
    • 505 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjno-wypoczynkowa o pow. 505 m2 położona w miejscowości Pągowiec gm. Raków. Działka położona w malowniczej okolicy, wśród lasu, ok. 220m od linii brzeg...

  • Działka Ociesęki ul.

    Ociesęki

    • 170 000 zł cena
    • 2 894 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***TYLKO U NAS****Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę z rzadkim urokiem w pięknej lokalizacji lasu, zieleni oraz bezcennej ciszy, z dala od zgiełku miasta, w przyjemnym s...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 129 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż klimatyczna działka o powierzchni 6500 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Strzegomku, niedaleko Rytwian (woj. świętokrzyskie) - idealna dla osób szukających c...

  • Działka Korzenno ul.

    Korzenno

    • 89 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie można złapać oddech, wybudować dom z werandą, posadzić drzewa owocowe i mieć swoje "miejsce na ziemi"?Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1930 m², poł...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 92 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ LEŚNĄ - 1,92 ha w miejscowości Strzegomek obok Rytwian.Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowadzenie gospodarki leśn...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 63 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAM las 60-letni o powierzchni 0,73 ha (7300 m2) w miejscowości Strzegomek obok Rytwian.Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowad...

  • Działka Wola Malkowska ul.

    Wola Malkowska

    • 129 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 8800 m2 położoną na początku wsi Wola Malkowska w gminie Bogoria, woj. świętokrzyskie, teren zapewniający przestrzeń, las, ciszę i spokój...

  • Działka Iwaniska ul.

    Boduszów

    • 59 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2, położoną 100 m od rynku w Iwaniskach, na lekkim wzniesieniu, obok działki w jej dolnej części strumyk. Działka jest użytkiem roln...

  • Działka Klimontów ul. Partyzantów

    Klimontów » ul. Partyzantów

    • 85 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działka o powierzchni 20 arów, położona w spokojnej i zielonej okolicy w Klimontowie na ulicy Partyzantów.Specyfikacja działki:*Lokalizacja: Dz...

  • Działka Rytwiany ul. Tadeusza Kościuszki

    Rytwiany » ul. Kościuszki

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem i prz...

  • Działka Rytwiany ul.

    Rytwiany

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej lokalizacji z pi...

  • Działka Kolonia Bogoria ul.

    Kolonia Bogoria

    • 92 000 zł cena
    • 1 215 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Kolonia Bogoria (gm. Bogoria), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 757 na trasie Staszów - Opatów. Lokal...