• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kozłów

(1)
  • Teren Inwestycyjny z Bocznicą Kolejową
    1 / 6
    Teren Inwestycyjny z Bocznicą Kolejową

    Kozłów

    • 4 200 000 zł cena
    • 69 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Strategiczny Teren Inwestycyjny z Bocznicą Kolejową i Dostępem do LHS w Kozłowie Oferujemy unikatowy teren przemysłowy o powierzchni 6,94 ha, zlokalizowany w Kozłowie (powiat Miec...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę

    Sędziszów

    • 61 965 zł cena
    • 729 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż trzy działki budowlane przy ulicy Marianowskiej w Sędziszowie I działka o powierzchni – 7,29 ara (22,8x32); II działka o powierzchni – 7,27 ara (22,7x32); I...

  • 1 / 4
    działka pod zabudowę mieszkalną lub na działalność gospodarczą.

    Przysieka

    • 130 000 zł cena
    • 11 476 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    PRZYSIEKA gmina Kozłów (powiat Miechów)-SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANO -ROLNĄ Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY . Atrakcyjne położenie przy drodze asfaltowej. Prąd i woda na działce. W są...

  • Dzialka budowlana

    Konaszówka

    • 80 000 zł cena
    • 9 676 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka znajduje sie pomiendzy domamy Kolo drogi z Ksiäza Wielkiego do Kozlowa

  • Działka Przybysławice

    Przybysławice

    • 1 700 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Widokowa działka na sprzedaż Przybysławice, Zielonki koło Krakowa | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - zaprasza do zapoznania si...

  • Działka Mstyczów

    Mstyczów

    • 3 500 000 zł cena
    • 81 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje [i]ofertę na wyłączność[/i] - teren inwestycyjny na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 8 ha 10 ar położona w Mstyczowie, gmin...

  • Działka Przybysławice

    Przybysławice

    • 1 700 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna Działka Widokowa w Przybysławicach koło Krakowa - Idealna na Dom i Inwestycję Biuro Nieruchomości Waweldom zaprasza do zakupu unikalnej działki o łącznej powie...

  • Działka rolna Pogwizdów gm. Bochnia
    1 / 5
    Działka rolna Pogwizdów gm. Bochnia

    Pogwizdów

    • 35 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjne działki rolne i leśne Pogwizdów, gm. Bochnia Oferuję do sprzedaży kilka działek położonych w malowniczej miejscowości Pogwizdów (gmina Bochnia, powiat boche...

  • Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 4
    Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 120 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Szukasz spokoju, pięknej okolicy, a jednocześnie bliskości miasta, miejsca pod dom! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 23 ar. położona w miejscowośc...

  • Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow 17ar z wydanymi warunkami zabudowy położona w Marcinkowicach w odległości 8 km od Nowego Sącza. Działka płaska w kształcie zbliżonym do pros...

  • 1 / 4
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 136 542 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZARZĄD POWIATU NOWOSĄDECKIEGO o g ł a s z a przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność Powiatu Nowosądeckiego położonych w...

  • 1 / 3
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 128 212 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 128 212 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 141 205 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa