• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Gaboń

(1)
  • 1 / 3
    sprzedaż działki

    Gaboń

    • 56 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną numer 180 o powierzchni 16 arów, położoną w miejscowości Gaboń, gmina Stary Sącz, teren działki lekko nachylony, dojazd bezpośrednio drogą asfaltową...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Widokowa działka 30 ar (lub 2x15 ar) | Jazowsko

    Jazowsko

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 30 ar (15 ar budowlana i 15 ar rolna), położona w miejscowości Jazowsko, gmina Łącko. Teren lekko nachylony, w kształcie prostokąta. Doj...

  • Widokowa działka rolna z możliwością przekształcenia | Mokra Wieś

    Mokra Wieś

    • 59 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 79 ar położona w miejscowości Mokra Wieś, gmina Podegrodzie. Teren płaski, w dalszej części nachylony, szerokość od strony drogi ok. 21 m (...

  • 1 / 3
    Widokowa działka 82ar Łącko

    Łącko

    • 99 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 82 ar położona pod lasem na górze "Cebulówka" w miejscowości Łącko. Kształt zbliżony do kwadratu. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną (asf...

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 166 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 20 ar, Barcice Górne, z dojściem do strumyka i lasu Przeznaczenie w MPZP : - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, - budownictwo zagrodo...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolno rekreacyjną w Kadczy

    Kadcza

    • 250 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną w miejscowości Kadcza. Działka znajduje się blisko rzeki Dunajec. Piękne widoki na Przechybę. Działka również znajduje się w zagospodarowaniu p...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę leśną w Kadczy Podgóra

    Kadcza

    • 100 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę leśną w miejscowości Kadcza Podgóra. Są to 2 działki o numerach 105 i 108. Działka 108 jest przedłużeniem działki 105 dla tego sprzedaję je razem. Las zadrzewion...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w górach

    Obidza

    • 254 800 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Beskidzie Sądeckim. Wieś Obidza - Gmina Łącko. Położenie stanowi wspaniałą podwalinę pod agroturystykę, domki do wynajęcia bądź bazę wypadową na Głó...

  • 1 / 4
    Działka w górach

    Obidza

    • 286 000 zł cena
    • 2 220 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną w Beskidzie Sądeckim. Wieś Obidza - Gmina Łącko. Położenie stanowi wspaniałą podwalinę pod agroturystykę, domki do wynajęcia bądź bazę wypadową na...

  • Działka budowlana, inwestycyjna w Jazowsku

    Jazowsko

    • 1 340 000 zł cena
    • 4 467 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Od dziś w ofercie naszego biura, znajdziecie Państwo działkę budowlaną o charakterze inwestycyjnym, przeznaczoną dla zróżnicowanej zabudowy jak np.: stacji benzynowej, pensjonatu,...

  • Dzialka rolno widokowa
    1 / 3
    Dzialka rolno widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno- widokową o pow .45 arów położoną w Barcicach z pięknymi widokami

  • DZIAŁKA PRZYSIETNICA 73 ARY
    1 / 4
    DZIAŁKA PRZYSIETNICA 73 ARY

    Przysietnica

    • 559 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 73 ary położona w Przysietnicy ( gmina Stary Sącz ) 30 ar – teren zabudowy zagrodowej (MN/RM) 43 ar -ter3n rolny...

  • Działka Popowice

    Popowice

    • 573 500 zł cena
    • 3 149 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz miejsca pod budowę domu jednorodzinnego, domków rekreacyjnych, a może jesteś deweloperem i planujesz kolejne inwestycje? Sprawdź działkę, którą mamy w ofercie w gminie St...

  • Sprzedam działke budowlana w pełni uzbrojone
    1 / 2
    Sprzedam działke budowlana w pełni uzbrojone

    Stary Sącz

    • 190 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bezpośredni dojazd; działki o powierzchni 20 arów znajdują się 2.5 km od centrum miasta Starego Sącza przy głównej drodze Stary Sącz/Piwniczna; Dzielnica jest ładna i spokojna. 150...

  • Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !
    1 / 7
    Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !

    Chochorowice

    • 2 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1 ha | CHOCHOROWICE, gm. Podegrodzie Wyjątkowa oferta dla inwestorów i firm poszukujących dużej, w pełni dostępnej działki usługowo-produkcyjnej w...

  • Działka 10 arów Stary Sącz/Myślec
    1 / 11
    Działka 10 arów Stary Sącz/Myślec

    Myślec

    • 149 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zależy Ci na zieleni, pięknych widokach, nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo dobrym dostępnie komunikacyjnym? Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomoś...

  • Działka Rytro 14200 m2 w otoczeniu lasu i blisko centrum
    Działka Rytro 14200 m2 w otoczeniu lasu i blisko centrum

    Rytro

    • 369 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Sucha Struga o powierzchni 1.4200 ha - w tym 0,77 ha grunty rolne, 0,65 ha las. Cicha i spokojna okolica, pola i las. Działka widokowa. Działka...

  • Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie
    1 / 14
    Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie

    Stadła

    • 365 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży: Działkę rolno - budowlaną o pow. 70 arów. Formalnie nieruchomość składa się z dwóch działek wpisanych do jednej księgi wieczystej o łączej pow. 70 arów....

  • Działka rolna Popowice gm. Stary Sącz
    1 / 8
    Działka rolna Popowice gm. Stary Sącz

    Popowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna 1,5 ha z panoramą i lasem z trzech stron! Na sprzedaż przepiękna działka rolna o powierzchni 1,5 ha, położona w malowniczej miejscowości Popow...

  • Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie
    1 / 5
    Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie

    Brzezna

    • 302 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 11ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego g...

  • Dzialka widokowa
    Dzialka widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno widokową położoną w Barcicach

  • Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro
    1 / 2
    Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro

    Rytro

    • 280 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej części miejscowości Rytra – Połom Wyżna. Działka numer 441. Teren usytuowany na wzniesieniu, z pięknym nasło...

  • Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie

    Brzezna

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego g...

  • Działka Łazy Brzyńskie

    Łazy Brzyńskie

    • 999 999 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną, inwestycyjną działkę z widokiem na Przełom Dunajca, Pieniny i Gorce W pobliżu liczne szlaki górskie, ścieżka rowerowa VeloDunajec Łazy Brzyńskie,...

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 499 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Barcice. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze głównej , co...

  • Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa
    1 / 5
    Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa

    Łącko

    • 310 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Łącko powiat nowosądecki. Powierzchnia  42 ar w połowie z sadem owocowym.Dojazd drogą asfaltową. Działka nieogrodzona ,...