• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Domaniewice

(1)
  • DZIAŁKA BUDOWLANA DOMANIEWICE GMINA WOLBROM
    DZIAŁKA BUDOWLANA DOMANIEWICE GMINA WOLBROM

    Domaniewice

    • 768 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleń, przestrzeń, piękne widoki i cisza, to atuty nieruchomości, którą Ci proponuję. Zapraszam na prezentację działki budowlanej, o powierzchni 6000 m2 , położonej w miejscowośc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 600m2 w miejscowości Pilica. Teren działki pochyły. Na działce wybudowana wiata, którą można przekształcić w budynek-letnisko...

  • Sprzedam

    Ryczów

    • 180 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka :Ryczów k/Ogrodzieńca ul. Leśna 21; tel:[tel]

  • Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 1950 mkw. Nieruchomość położna w strefie Krajobrazu Chronionego Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowośc...

  • Działka 52 ar, 33-140 Brzozówka, gmina Lisia Góra,
    1 / 3
    Działka 52 ar, 33-140 Brzozówka, gmina Lisia Góra,

    Brzozówka

    • 780 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 359 w miejscowości Brzozówka, na pograniczu z miastem Tarnów gmina Lisia Góra. Do centrum Lisiej Góry jest odległość 2,5km a do wjazdu na autostradę A4 ok 5...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce

    Brzozówka

    • 375 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 17 a, położoną w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze krajowej 73, w miejscowości Brzozówka, niedaleko Tarnowa. Na działce znaj...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczówek

    • 53 613 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    1 / 9
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka przy ul. Krakowskiej, gmina Zielonki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27,72a  położona w miejscowości Brzozówka, w gminie Zielon...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 089 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka, ul. Krakowska | gmina Zielonki Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 27,72a, położona przy ul. Krakowskiej w miejscowości Brzozówka, w...