• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Dobrzykowice

(1)
  • Dobrzykowice | Budowlana | 1129 m² | media
    1 / 11
    Dobrzykowice | Budowlana | 1129 m² | media

    Dobrzykowice

    • 449 003 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1129 m² – Dobrzykowice, ul. Agatowa | media przy działce | spokojna, prestiżowa okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m², położona w miejscowo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 1 080 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo atrakcyjnie położona działka usługowo-przemysłowa w I linii zabudowy bezpośrednio przy trasie na Jelcz Laskowice o pow 3600 m2 Wszystkie media miejskie Na terenie objęty...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 4 800 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o atrakcyjnym położeniu pod zabudowę jednorodzinną powierzchnia 16 000 m2 wszystkie media cena 300 zł za m2 plus WAT ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel]...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dopuszczeniem usług nie uciążliwych pow 13000 m2 Woda miejska, prąd . Dojazd drogą asfaltową, cena plus WAT Zapraszam ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [...

  • 1 / 4
    Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA...

    Łany

    • 11 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA] Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. W całości już częściowo - pod inwestycje przemysłowe, obiekt produkcyjny, magazyn, usługi. Możliwość zagospod...

  • prywatne

    Nadolice Małe

    • 297 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam gorąco na sprzedaż działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej, cichej i zielonej okolicy pod Wrocławiem. Działki zlokalizowane są z bardzo dobrym dojazdem d...

  • 1 / 3
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na powstającym osiedlu kilka działek budowlanych z dopuszczeniem usług nieuciążliwych pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia działki 1000 m2 dojazd drogą gminną oraz osiedlową w...

  • Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)
    1 / 7
    Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)

    Pietrzykowice

    • 420 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Pietrzykowicach - okolice ul. Pistacjowej. Działka posiada media: prąd, wodę i kanalizację. Lokalizacja: Pietrzykowice (około 5 km od granicy Wr...

  • Odkryj Magię Podkowy Leśnej–Perła Nadolic Wielkich

    Nadolice Wielkie » ul. Żurawia

    • 289 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sercu malowniczej Podkowy Leśnej, w Nadolicach Wielkich, u zbiegu ulic Orlej i Żurawiej rozpościera się działka budowlana, która zaprasza do odkrycia swojej niepowtarzalnej urody...

  • Kamieniec Wrocławski - działka 3385 m2 od właściciela
    1 / 2
    Kamieniec Wrocławski - działka 3385 m2 od właściciela

    Kamieniec Wrocławski

    • 699 000 zł cena
    • 3 385 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, na sprzedaż mam działkę nr 93 o powierzchni 3385 m2 (wymiary 28m x 116m) uwzględnioną w MPZP Kamieniec Wrocławski jako teren rolniczy IV kategorii. Działka znajduje się przy...

  • Kamieniec Wrocławski - działka budowlana 2964 m2
    1 / 2
    Kamieniec Wrocławski - działka budowlana 2964 m2

    Kamieniec Wrocławski

    • 699 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, na sprzedaż mam działkę budowlaną nr 96 o powierzchni 2964 m2 (wymiary: ok. 13m x 220m) uwzględnioną w MPZP Kamieniec Wrocławski jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

  • Kamieniec Wrocławski - Sprzedam działkę budowlaną 1320m²
    1 / 6
    Kamieniec Wrocławski - Sprzedam działkę budowlaną 1320m²

    Kamieniec Wrocławski

    • 396 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( 1320m² ) w Kamieńcu Wrocławskim. Wymiary działki: front 20m x 66m, teren płaski (ogrodzony siatką leśną). Media: - działka uzbrojona w prąd (skrzynk...