• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała

(52)
  • Przy głównej drodze, gotowy parking
    1 / 16
    Przy głównej drodze, gotowy parking

    Bielsko-Biała

    • 299 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż: działką inwestycyjna przy jednej z głównych ulic Bielska-Białej Szukasz nieruchomości, usytuowanej w wyjątkowo atrakc...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja
    1 / 16
    Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja

    Bielsko-Biała

    • 4 990 000 zł cena
    • 11 906 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Duża działka inwestycyjna 11 906 m² – Bielsko-Biała, ul. Francuska TOP lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o ł...

  • Działka z warunkami zabudowy 4 domy 8 mieszkań
    1 / 16
    Działka z warunkami zabudowy 4 domy 8 mieszkań

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 2 303 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w Bielsku-Białej, dzielnica Komorowice Śląskie. Idealna propozycja dla inwestora lub dewe...

  • Działka pod Szyndzielnią Kamienica Bielsko-Biała
    1 / 16
    Działka pod Szyndzielnią Kamienica Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 368 000 zł cena
    • 2 055 m2 powierzchnia
    • 666 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka Kamienica Bielsko-Biała pod Szyndzielnią 20,55 ara Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej...

  • 1 / 2
    DZIAŁKA INWESTCYJNA POD BUDOWNICTWO WIELORODZINNE Z USŁUGAMI

    Bielsko-Biała

    • 2 400 000 zł cena
    • 8 693 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    WIDOKOWA INWESTYCYJNA >POD DOMY I USŁUGI< HAŁCNÓW

    Bielsko-Biała

    • 2 251 284 zł cena
    • 16 937 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • Działka Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie

    Bielsko-Biała » Komorowice

    • 1 297 800 zł cena
    • 6 489 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 65 ar w Bielsku-Białej (Komorowice Krakowskie). MPZP. Pełne media. ​Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 6 489 m&s...

  • Działka w trakcie uzyskiwania WZ
    1 / 16
    Działka w trakcie uzyskiwania WZ

    Bielsko-Biała

    • 315 420 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Opis nieruchomości działka nr 96/5 po podziale, w trakcie uzyskiwania WZ Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/5 POWIERZCHNIA 1502 M2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka z WZ
    1 / 16
    Działka z WZ

    Bielsko-Biała

    • 309 330 zł cena
    • 1 473 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Opis nieruchomości działka po podziale, Przedmiotem oferty jest działka budowlana nr 96/1 o powierzchni 1 473 m² (0,1473 ha), położona w...

  • Działka w trakcie uzyskiwania WZ
    1 / 16
    Działka w trakcie uzyskiwania WZ

    Bielsko-Biała

    • 254 730 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Opis nieruchomości działka po podziale, w trakcie uzyskiwania WZ Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/2 o powierzchni 1 213 m², położ...

  • Działka w trakcie uzyskiwania WZ
    1 / 16
    Działka w trakcie uzyskiwania WZ

    Bielsko-Biała

    • 354 480 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Opis nieruchomości działka nr 96/6 po podziale, w trakcie uzyskiwania WZ Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/6 o powierzchni 1 688 m...

  • Teren Inwestycyjny Usługi Turystyczne Hotel
    1 / 16
    Teren Inwestycyjny Usługi Turystyczne Hotel

    Bielsko-Biała

    • 6 490 000 zł cena
    • 5 578 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w prestiżowej lokalizacji Bielska-Białej ul. Startowa, dzielnica Cygański Las. Nieru...

  • Teren inwestycyjny U02 w Bielsku-Białej!
    1 / 16
    Teren inwestycyjny U02 w Bielsku-Białej!

    Bielsko-Biała

    • 4 114 000 zł cena
    • 12 857 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą terenu inwestycyjnego w Bielsku-Białej o p...

  • Dzialka budowlana
    1 / 2
    Dzialka budowlana

    Bielsko-Biała

    • 456 000 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam zadbaną działkę budowlaną w Bielsku-Białej dzielnica Komorowice Krakowskie.

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 11 193 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/100) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 751/20 1. Syndyk masy upadłości osoby...

  • Nieruchomość niezabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 5 593 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 738/2 1. Syndyk masy upadł...

  • 1 / 4
    Działka, 9793 m², Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 3 917 200 zł cena
    • 9 793 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE Prezydent Miasta Bielska-Białej ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Bielsku-Białej przy ul. Wincen...

  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 259 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana 658m2. przy ulicy Augustowskiej w Bielsku-Białej. Wapienica Działka nr 1498/23. Zabudowana budynkiem 35m2 rekreacji indywidualnej, posadowiony...

  • Działka w Bielsko Biała budowlana, centrum sprzedam
    Działka w Bielsko Biała budowlana, centrum sprzedam

    Bielsko-Biała

    • 1 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Udział 1/4 w działce sprzedam Najdroższa dzielnica Bielska Biała Centrum kamienicy Na działce pozostałości domu Posiadam tylko 25 proc udziału Reszta należy do jednej osoby Zaprasz...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA -KOMOROWICE ŚLĄSKIE
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA -KOMOROWICE ŚLĄSKIE

    Bielsko-Biała

    • 400 000 zł cena
    • 1 646 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż przestronna działka budowlana nr 3921/5 o powierzchni 1646 m², położona...