• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki z linią brzegową Olsztyn

(1)
  • Działka Olsztyn rynek pierwotny ul.

    Olsztyn

    • 156 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mazury to kraina, gdzie spełniają się marzenia o spokojnym życiu nad wodą. Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu działek w różnych lokalizacjach na Mazurach. Nasza oferta obe...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 151 500 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki nad jeziorem Dadaj: Kompleks działek o powierzchni ok 1000 m2 każda zlokalizowany jest w pobliżu wsi Rukławki, ok 700 m od p...

  • Działka budowlana o pow. 3663m2, Miłuki
    1 / 10
    Działka budowlana o pow. 3663m2, Miłuki

    Miłuki

    • 512 820 zł cena
    • 3 663 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania urokliwa działka nad jeziorem Kalwa Duża.(Do jeziora około 10m, do Warszawy 180 km, do Olsztyna 25 km, do Pasymia 8km). . Dojazd asfaltem i drogą utwardzaną. Według...

  • Działka nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu z przyczepą
    1 / 11
    Działka nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu z przyczepą

    Pasym

    • 299 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z przyczepą zlokalizowana nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu, nr 2/3 . Oznaczenie działki 3UTL - teren zabudowy rekreacji indywidualnej. Zaciszna okolica tuż...

  • Działka Kierzliny

    Kierzliny

    • 115 200 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek w malowniczej okolicy nad jeziorem Kierźlińskim, we wsi Kierźliny, w gminie Barczewo. W ofercie jest 30 dział...

  • Działka Miłuki ul.

    Miłuki

    • 325 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję ogrodzoną działkę rekreacyjną w miejscowości Miłuki ( gmina Pasym) o powierzchni 3200 mkw zaledwie 1 km od piaszczystej plaży jeziora Kalwa.DOKUMENTY:- WZ- zgłoszenie budow...

  • Działka Marózek

    Marózek

    • 197 015 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę nad jeziorem Maróz, 15 km od Olsztynka. Działka posiada nr ewidencyjny 115/4 i powierzchnię 3031 m2, znajduje się w kompleksie 9...

  • sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury
    1 / 9
    sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury

    Idzbark

    • 420 000 zł cena
    • 10 597 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie piękne działki z widokiem na jezioro, idealne pod dom lub inwestycję. Bezpośrednio od właściciela – bez pośredników i prowizji! Idzbark, Mazury (woj. warmińsko-mazurskie, gm...

  • Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo
    1 / 11
    Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo

    Kiersztanowo

    • 433 527 zł cena
    • 1 403 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juno, położona w spokojnej mazurskiej wsi Kiersztanowo, niespełna 7 km od Mrągowa. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę
    1 / 8
    Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę

    Cerkiewnik

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 220 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Cerkiewnik, z własną ponad 100 metrową linią brzegową jeziora Limajno. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna nad jeziorem nazywanym...

  • Ostrzeszewo, z możliwością podziału, zabudowy
    1 / 9
    Ostrzeszewo, z możliwością podziału, zabudowy

    Ostrzeszewo

    • 999 000 zł cena
    • 8 612 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w pobliżu Olsztyna w Ostrzeszewie o powierzchni 8612 m2, przeznaczona w planie pod zabudowę jednorodzinną. Doskonały dojazd do centrum bez porannych korków oraz...

  • Gotowa działka pod budowę nad jeziorem Szóstak

    Orzechowo

    • 150 000 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach.Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakup...

  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...

  • Działka budowlana Florczaki gm. Łukta
    Działka budowlana Florczaki gm. Łukta

    Florczaki

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu atrakcyjnych działek położonych w obrębie Florczaki, gmina Łukta, powiat ostródzki. Te parcele to idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w o...

  • 1 / 4
    Działka Dźwierzuty

    Dźwierzuty

    • 227 000 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3124 m, położona w malowniczej osadzie nad Jeziorem Sasek Wielki, na terenie objętym programem Natura 2000. To miejsce, które zachwyca...

  • Działka budowlana przy lesie nad jeziorem Łajskim
    1 / 7
    Działka budowlana przy lesie nad jeziorem Łajskim

    Łajs

    • 395 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania. Działka z wydanymi warunkami...