• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Zdedy

(1)
  • Sprzedam

    Zdedy

    • 75 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 5 działek rolnych po 3036m2. we wsi Zdedy. Działki można połączyć. Blisko las i jezioro Zdedy, 15 km. od Ełku

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Nowa Wieś Ełcka

    • 80 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod budowę wymarzonego domu, w bliskiej odległości od Ełku. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy. Działka mieści się w ścisłym centrum NOWEJ Wsi Ełckiej . Media na g...

  • Sprzedam pastwisko

    Biała Piska

    • 440 000 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 55 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pastwisko 8h obręb Guzki gmina Biała Piska

  • 1 / 2
    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy

    Maleczewo

    • 96 480 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Maleczewo 6km od centrum Ełku. Na chwilę obecna 12 działek do sprzedania. Cena 80 ł/m2. Piękny widok na panoramę Ełku....

  • Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)
    1 / 9
    Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)

    Ciernie

    • 230 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka zlokalizowana w miejscowości Ciernie na Mazurach. Nieruchomość ma powierzchnię 3009 m2 i istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Wraz z działką sprzedawany jest...

  • 1 / 2
    Działka w Grądach 12 000m2

    Grądy

    • 185 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Grądy. 12 000 m2. Założona KW. Jeden właściciel. Cena za m2 obowiązuje przy zakupie całości. Możliwe wydzielenie mniejszej działki na...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka o powierzchni 1.80 ha

    Ełk

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka z warunkami zabudowy z domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Ełk

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka 1,8 ha na MAZURACH - PAŃSKA WOLA

    Ełk

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele

    Długochorzele

    • 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Długochorzele na Pojezierzu Ełckim. Działka (nr 123/2) z linią brzegową jeziora Długiego Chorzelskiego. Grunt o powi...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!
    1 / 16
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!

    Regiel

    • 148 120 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową i bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży działek pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Regiel na Mazurach. Na sprzedaż działki, o zr...

  • Działka, 3 000 m², Chruściele
    1 / 16
    Działka, 3 000 m², Chruściele

    Ełk

    • 185 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż: Działki Rolne z Możliwością Zabudowy – Chruściele k. Ełku Lokalizacja: Kompleks działek rolnych położonych przy drodze Chruściele – Szarek, w malowniczej okolicy w s...

  • Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim
    1 / 16
    Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holender...

  • Biała Piska (gw), Drygały Dzialka
    1 / 5
    Biała Piska (gw), Drygały Dzialka

    Drygały

    • 234 000 zł cena
    • 23 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 23.4 ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. W bezpośrednim sąsiedztwie działki zabudowa wielorodzinna . Działka składa się...

  • Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-
    1 / 8
    Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-

    Stare Juchy

    • 285 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 7500m2 zlokalizowaną w miejscowości Stare Juchy pow. Ełk .Działka rolna nr.188- oddalona 650m od jeziora Gar...

  • Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli
    1 / 15
    Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli

    Pańska Wola

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka rolna z lasem
    1 / 3
    Działka rolna z lasem

    Talusy

    • 320 000 zł cena
    • 24 831 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną z lasem Powierzchnia działki 2,4831 ha w tym 0,4523 to las. W pobliżu działki wodociąg miejski i linia energetyczna. Dojazd do działki drogą grunt...

  • Biała Piska (gw), Drygały dzialka
    1 / 5
    Biała Piska (gw), Drygały dzialka

    Drygały

    • 220 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 2,42ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. Około kilometra do zabudowań miejscowości, pomiędzy miejscowością Nitki i Drygały...

  • Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu
    Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Stare Juchy

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazury!!!Stare Juchy pow. Ełk na sprzedaż działki szt.16 po 3000m2 cena 85 zł m2 .Działka nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod zabudowę rekreacyjną bez zezwolenia, baseny ,s...