• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Kruklanki

(1)
  • 1 / 4
    Działka Kruklanki

    Kruklanki

    • 220 000 zł cena
    • 33 859 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeśli szukasz dużej działki rolnej na uboczu to właśnie znalazłeś!!!! Na sprzedaż działka o powierzchni 33 859 m2 (3,3859 ha) położona w miejscowości Kruklanki , gminie Kru...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Bałupiany

    Bałupiany

    • 3 000 000 zł cena
    • 180 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa w miejscowości Gołdap o powierzchni ponad 18 Ha w planie zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na funkcje lecznictwa uzdrowiskowego oraz usług zd...

  • 1 / 2
    Działka w Grądach 12 000m2

    Grądy

    • 185 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Grądy. 12 000 m2. Założona KW. Jeden właściciel. Cena za m2 obowiązuje przy zakupie całości. Możliwe wydzielenie mniejszej działki na...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działki z linią brzegową i widokiem na jez. Rogale
    1 / 16
    Działki z linią brzegową i widokiem na jez. Rogale

    Rogale

    • 165 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomości we wsi Rogale na terenie Pojezierza Ełckiego. Działki z widokiem i bezpośrednim dostępem do jeziora Rogale Małe. Grunty od nr 39/3 do...

  • Działka na Mazurach - Rogojny, jezioro Łaźno, WZ

    Rogojny

    • 98 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki na Mazurach z warunkami zabudowy.Dwie niezabudowane działki położone są obok siebie i mają powierzchnie po 3000m2.Ze względu...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Giżycko

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka o pow. 1,8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Giżycko

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Sprzedam Działki Rolne Leśne
    1 / 8
    Sprzedam Działki Rolne Leśne

    Kowale Oleckie

    • 50 000 zł cena
    • 74 537 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż Działki Rolne w Kowalach Oleckich tylko 50 000 zł za hektar! Działki rolne położone w miejscowości Kowale Oleckie . Idealne dla rolników lub osób szukających gruntów po...

  • Działka Dziubiele

    Dziubiele

    • 149 000 zł cena
    • 15 433 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazurski raj na wyciągnięcie ręki! 1,54 ha przy Jeziorze Śniardwy Dziubiele, gm. Orzysz Wyobraź sobie poranne mgły nad wodą, śpiew ptaków o świcie, szum trzcin i zapach lasu ....

  • Działka Dziubiele

    Dziubiele

    • 637 000 zł cena
    • 59 763 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz ziemi rolnej w dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedziałeś tak, to zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż prezentujemy Państwu 3 działki rolne w m. Dziubiele, gm. Orzys...

  • Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim
    1 / 16
    Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holender...

  • Sprzedam ziemię rolną
    Sprzedam ziemię rolną

    Główka

    • 237 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną o powierzchni użytkowej 3 ha . Działka położona jest w okolicach Gołdapi , przy dróżce rowerowe Grand Velo . Odległość do drogi Wojewódzkiej 650 to...

  • Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-
    1 / 8
    Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-

    Stare Juchy

    • 285 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 7500m2 zlokalizowaną w miejscowości Stare Juchy pow. Ełk .Działka rolna nr.188- oddalona 650m od jeziora Gar...

  • Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli
    1 / 15
    Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli

    Pańska Wola

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprzedam działkę rolną 4,64 ha Mazury! Tuchlin
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną 4,64 ha Mazury! Tuchlin

    Tuchlin

    • 3 900 000 zł cena
    • 46 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam niezabudowaną działkę gruntu położonej w obrębie 0022 Tuchlin, Gmina Orzysz, Powiat Pisz. Działka rolna o powierzchni 1 ha oznaczona jest numerem geodezyjnym 100/8. Zgodni...

  • Działka Górkło

    Górkło

    • 65 000 zł cena
    • 3 028 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Właściciel, złożył wniosek o Warunki Zabudowy na każdą z działek, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość realizacji swoich planów in...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 180 000 zł cena
    • 32 397 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 28.04.2026 r.PP.6840.14.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 100 000 zł cena
    • 17 882 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 05.05.2026 r.PP.6840.12.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 120 000 zł cena
    • 20 875 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 28.04.2026 r.PP.6840.13.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGUNa podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nie...

  • Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu
    Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Stare Juchy

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazury!!!Stare Juchy pow. Ełk na sprzedaż działki szt.16 po 3000m2 cena 85 zł m2 .Działka nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod zabudowę rekreacyjną bez zezwolenia, baseny ,s...

  • Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka
    1 / 3
    Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka

    Szwałk

    • 272 460 zł cena
    • 4 541 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki z linią brzegową Jeziora Szwałk Wielki, położone we wsi Szwałk, gmina Kowale Oleckie. Inwestycja składa się z 16 działek o powierzchni od 4541 m2 do 7092 m2....