• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tarnowem

(286)
  • 3 działki rolne na sprzedaż | Skrzyszów | 1,56 ha

    Skrzyszów

    • 89 000 zł cena
    • 15 632 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż pakiet trzech działek rolnych o łącznej powierzchni 1,56 ha, położonych na terenie Skrzyszowa. Nieruchomości znajdują się w różnych częściach miejscowości. Oferta skier...

  • Działka 14 ar pod zabudowę mieszkaniową w Machowa, gm.Pilzno
    1 / 11
    Działka 14 ar pod zabudowę mieszkaniową w Machowa, gm.Pilzno

    Machowa

    • 110 000 zł cena
    • 1 372 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Machowej. Na sprzedaż przedstawiam działkę z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Machowa, gm. Pilzno, p...

  • Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)
    1 / 2
    Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)

    Pawęzów

    • 320 000 zł cena
    • 2 027 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2027 m² w miejscowości Pawęzów, gmina Lisia Góra. Decyzja o warunkach zabudowy: dom jednorodzinny z możliwością podłączenia do prądu, wo...

  • Działka widokowa pod zabudowę mieszkaniową

    Buchcice

    • 59 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Buchcicach, gmina Tuchów o pow. 998 m2. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez pośredników. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagro...

  • Działka budowlana- Nowodworze- Tarnów-Małopolska

    Nowodworze

    • 139 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów, położoną na granicy miejscowości Tarnowiec i Nowodworze, powiat tarnowski, Małopolska. Świetna lokalizacja najb...

  • Malownicza działka w Pogórskiej Woli - 10 ar.
    1 / 2
    Malownicza działka w Pogórskiej Woli - 10 ar.

    Pogórska Wola

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRZEZNACZENIE DZIAŁKI: 3_1RMZ.3 teren rolniczy z podstawowym przeznaczeniem pod uprawy rolnicze, w którym dopuszcza się zabudowę zagrodową gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogr...

  • Działka budowlana - Koszyce Małe gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 149 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabud...

  • Działka budowlana- Nowodworze- Tarnów-Małopolska

    Nowodworze

    • 139 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Zaczarnie

    Zaczarnie

    • 162 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 13 arów (1300 m) o wymiarach: ok. 26 m szerokości 50 m długości. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Media na działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Cicha...

  • Działka budowlana widokowa, z prywatnym lasem
    1 / 8
    Działka budowlana widokowa, z prywatnym lasem

    Burzyn

    • 197 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę atrakcyjnej działki budowlanej z prywatnym lasem o powierzchni 55 arów, położonej w malowniczej miejscowości Burzyn...

  • Działka rolno-zagrodowa Łukanowice-gm. Wojnicz!

    Łukanowice

    • 238 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano–zagrodowa położona w miejscowości Łukanowice, w gminie Wojnicz. Nieruchomość o łącznej powierzchni 29 arów, w tym około 15 arów stanowi teren budowlan...

  • Działka rolno-budowlana Grabno gm. Wojnicz
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Grabno gm. Wojnicz

    Grabno

    • 99 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod zabudowę w miejscowości Grabno Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną na granicy Grabna i Więckowic gmina Wojnicz powiat tarnowski. Nieruchomość o powierzchni 0,44...

  • Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 12
    Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 159 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    DUŻA DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1.22 HA KOŁO TARNOWA POD ZABUDOWĘ Przedstawiamy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Pogórska Wola gmina Skrzyszów. Nieruchomość składa się z dwó...

  • Działka budowlana Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów.Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta oraz płaski teren, co daje...

  • Działka zagrodowa Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.Nieruchomość ma regularny, prostokątny k...

  • Ekskluzywna działka w Lisiej Górze 1,81 ha

    Lisia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest za...

  • Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna!

    Rzuchowa

    • 169 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rzuchowa, gmina Pleśna.Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), zgodnie z którym prz...

  • 1 / 4
    Działka Nowa Jastrząbka

    Nowa Jastrząbka

    • 84 940 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w różnych rozmiarach od 13,7 ar do 19,8 ar pięknie położone w spokojnej miejscowości Nowa Jastrząbka, gmina Lisia Góra, oddalonej jedynie 16 km do Tarnowa. Dla...

  • Działka budowlana Koszyce Małe - gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 340 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 37arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabudo...

  • Działka budowlana Lubaszowa gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka budowlana Lubaszowa gm. Tuchów

    Lubaszowa

    • 165 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA 34 ARY CENTRUM MIEJSCOWOŚCI LUBASZOWA Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 ary, położona w centrum urokliwej miejscowości Lubasz...