• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tarnowem

(286)
  • 1 / 4
    Działka budowlana na sprzedaż Szarwark

    Szarwark

    • 79 000 zł cena
    • 709 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - szarwarkOferta na wyłączność w KNC NieruchomościNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Szarwark - w spokojnej, zielonej c...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Szarwark

    Szarwark

    • 610 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - SzarwarkOferta na wyłączność w KNC NieruchomościPrzedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 5800 m², położoną w urokliwej miejscowości...

  • Działka Ryglice 45 arów

    Ryglice

    • 99 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 45 arów w Ryglicach – tylko 99 000 zł!Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną działkę o powierzchni 45 arów, położoną w malowniczych Ryglicach. To idealne miejs...

  • Działka budowlana 34 ary w Bistuszowej

    Bistuszowa

    • 120 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena: 120 000 złPowierzchnia działki: 34 aryLokalizacja: Bistuszowa, k. TuchowaWymiary działki: ok. 117 m x 28 mWydane warunki zabudowyNa sprzedaż działka położona w miejscowości B...

  • Działka Inwestycyjna Ryglice 74 a

    Ryglice

    • 1 184 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna 74 ary – Ryglice Szukasz gruntu pod pewny biznes? To oferta, która może zagwarantować sukces Twojej inwestycji! Na sprzedaż świetnie położona działk...

  • Działka Ryglice 77 arów

    Ryglice

    • 160 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 77 arów – RygliceMarzysz o domu z pięknym widokiem i ciszą wokół? Ta działka to strzał w dziesiątkę!Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę o powierzc...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska
    1 / 6
    Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 30 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno. Działka nie...

  • Twoje miejsce na dom – płaska, prostokątna działka
    1 / 11
    Twoje miejsce na dom – płaska, prostokątna działka

    Smyków

    • 88 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska
    1 / 10
    Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 40 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 93 ary, położona w malowniczej miejscowości Grabno. Działka nie...

  • Działka budowlana 10 arów Błonie, gmina Tarnów
    1 / 4
    Działka budowlana 10 arów Błonie, gmina Tarnów

    Błonie

    • 165 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy 1013 m2 w miejscowości Błonie, gmina Tarnów. Działka ma kształt prostokąta, teren płaski, regularny. Na działce jest 4 metrowa służebność prze...

  • Działka- Jodłówka Wałki- Tarnów- Małopolska

    Jodłówka-Wałki

    • 168 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa.Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do in...

  • Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar
    1 / 4
    Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar

    Siemiechów

    • 95 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m² w otoczeniu natury. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest...

  • Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!
    1 / 6
    Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!

    Burzyn

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Burzyn, w gminie Tuchów. Nieruchomość o powierzchni 10 ar, powierzchnia płaska o regularnym, kwadratowym kształcie...

  • Działka budowlana Koszyce Małe - gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 209 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabud...

  • Działka budowlana Dąbrowa Tarnowska, Leśna
    1 / 13
    Działka budowlana Dąbrowa Tarnowska, Leśna

    Dąbrowa Tarnowska

    • 199 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 16,5 A Z PEŁNYM UZBROJENIEM - SPOKOJNA OKOLICA, UL. LEŚNA Położona w otoczeniu zieleni, na końcu cichej ulicy, a jednocześnie w granicach miasta - ta nieruchomość to prop...

  • Działka rolno-budowlana Milówka gm. Wojnicz
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Milówka gm. Wojnicz

    Milówka

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z prywatnym lasem modrzewiowym | WZ wydane | BEZ PROWIZJI Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić? Gdzie cisza, natura i przestrzeń idą w parze z dobrym dojazdem? T...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    1 / 9
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 210 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 199.000 zł Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1673 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze,...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    1 / 9
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 179 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 179.000 zł !!! Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1510 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drod...

  • Działka  Lichwinie. Rolno-leśna, ‼️Nowa Cena ‼️
    1 / 12
    Działka Lichwinie. Rolno-leśna, ‼️Nowa Cena ‼️

    Lichwin

    • 259 900 zł cena
    • 47 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

     Działka rolno-leśna 4,75 ha – Lichwin, gm. Pleśna – 259 900 zł Na sprzedaż urokliwa działka rolno-leśna o powierzchni 4,75 ha (47 500 m²) położona w malowniczej miejscowości Lich...

  • Śmigno działka budowlana 10.08 ar
    1 / 4
    Śmigno działka budowlana 10.08 ar

    Śmigno

    • 115 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane położone w miejscowości Śmigno gm. Lisia Góra, 8 km od Tarnowa. Powierzchnia 10.08 ar, II, III, IV, V linia zabudowy. Działki posiada...