• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Strumieniem

(176)
  • Działka Mszana ul. Stanisława Wokulskiego

    Mszana » ul. Wokulskiego

    • 276 999 zł cena
    • 2 823 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Mszanie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o powierzchni 2823 m², 11...

  • Działka Połomia Granice ul. Podgórna

    Połomia » ul. Podgórna

    • 690 000 zł cena
    • 9 072 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9072 m² położona w miejscowości Połomia (gmina Mszana), w spokojnej i zielonej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną. Nieruchomoś...

  • Działka Bładnice Górne ul. Poziomkowa

    Bładnice Górne » ul. Poziomkowa

    • 265 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Odkryj wyjątkową działkę budowlaną w Skoczowie, Bładnice Górne 10 minut drogi od Ustronia- idealne miejsce na dom w spokojnym otoczeniu ,pośród zieleni i pięknych beskidzkich krajo...

  • Działka Iskrzyczyn

    Iskrzyczyn

    • 145 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową. Działka budowlana w Iskrzyczynie przy ul. Tarnawa (gmina Dębowiec). Parcela o numerze: 676/4 ma powierzchnie 1.121 m2....

  • Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna
    1 / 6
    Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna

    Krzyżowice

    • 129 000 zł cena
    • 2 072 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano- rolna o powierzchni 2072m2. Działka płaska w sąsiedztwie luźna zabudowa domków jednorodzinnych z dala od zgiełku miasta. Atrakcyj...

  • Przetarg - Górecka 31

    Skoczów » ul. Górecka

    • 29 900 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Bielsku-Białejul. Batorego 17A, 43-300 Bielsko-BiałaAdres do korespondencjiul. Filarowa 18, 43-300 Bielsko-BiałaObsługa klientówElektronicznie: tau...

  • Działka rolna Żory, Ogrodnicza
    1 / 15
    Działka rolna Żory, Ogrodnicza

    Żory

    • 757 700 zł cena
    • 15 154 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest duży teren rolny o powierzchni ok. 1,5 ha, położony w spokojnej dzielnicy Żory-Baranowice. Nieruchomość składa się z dwóch działek sprzedawanych łączni...

  • Sprzedam działkę widokową z domkiem całorocznym .
    1 / 3
    Sprzedam działkę widokową z domkiem całorocznym .

    Ochaby Wielkie

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ogrodzona działka w Ochabach Wielkich z widokiem na góry /do Ustronia 13 ,blisko rzeki Wisły ,sciezki rowerowe ..Stawy ,lasy .Bardzo spokojna okolica .Na działce studni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przetarg - atrakcyjna lokalizacja

    Ochaby Małe

    • 1 400 000 zł cena
    • 15 318 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedaż niezabudowanej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacjiDuży potencjał inwestycyjny. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: · usługi spo...

  • MEDIA w granicy REZERWACJA

    Kaczyce

    • 36 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworzu przy ul. Bielskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicy...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze

    Jaworze

    • 820 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Żory,
    1 / 10
    Działka budowlana Żory,

    Żory

    • 160 550 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Żorach (dzielnica Kleszczów), przy ul. Złotej - dojazd ul. Jurajską. Dostępnych jest 5 działek o różnych metrażach - wybierasz tę, która najbardzi...

  • Działka usługowa Żory Baranowice
    1 / 2
    Działka usługowa Żory Baranowice

    Żory

    • 530 000 zł cena
    • 1 938 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PREZYDENT MIASTA ŻORY ogłasza drugi nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Ż...

  • Działka budowlana Zebrzydowice
    1 / 15
    Działka budowlana Zebrzydowice

    Zebrzydowice

    • 90 000 zł cena
    • 1 141 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż 2 urokliwe działki budowlane o powierzchni 1141 m2 oraz 1221 m2 położone w Zebrzydowicach przy ul. Jesionowej w II lini zabudowy od drogi publicznej. Dzi...

  • Działka rolno-budowlana Międzyrzecze Dolne gm. Jasienica
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Międzyrzecze Dolne gm. Jasienica

    Międzyrzecze Dolne

    • 165 000 zł cena
    • 1 722 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość p...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 180 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju!...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 240 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 180 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 240 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż