• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Krzywiń

(1)
  • Działka inwestycyjna Krzywiń,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Krzywiń,

    Krzywiń

    • 180 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana o powierzchni 836 m2 w Krzywiniu na Osiedlu Sportowym !! Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 1183/8 zlokalizowaną w Krzywiniu (woj. wielkopolskie,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż

    Gostyń

    • 3 000 000 zł cena
    • 15 484 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w centrum Gostynia.Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja. Działka znajduje się przy ul. Ogrodowej. Media prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajduje się bezpoś...

  • Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,

    Krajewice

    • 450 000 zł cena
    • 2 068 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia.  Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom w...

  • Działka inwestycyjna Jasień gm. Czempiń,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Jasień gm. Czempiń,

    Jasień

    • 790 000 zł cena
    • 16 550 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej z malowniczym stawem Lokalizacja: Jasień, gmina Czempiń Opis nieruchomości: Oferujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę...

  • Działka inwestycyjna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,

    Krzycko Wielkie

    • 168 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Krzycku Wielkim, przy ul. Franciszka Kaczmarka z rozpoczętą budową. (fundamenty). Oferta posiada projekt domu wolnostojącego z pozwoleniem na budowę. (więcej...

  • Działka inwestycyjna Leszno,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Leszno,

    Leszno

    • 1 599 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 2 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa oferta lokalu usługowego położonego na działce budowlanej o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym! Jest to perfekcyjna propozycja dla inwestora, który posiada...

  • Działka inwestycyjna Śmigiel,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Śmigiel,

    Śmigiel

    • 500 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Duża Działka na Duży Dom w Śmiglu Jeśli marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka o imponującej powierzchni 5180 m², z...

  • Działka inwestycyjna Święciechowa, Kornela Makuszyńskiego
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Święciechowa, Kornela Makuszyńskiego

    Święciechowa

    • 174 000 zł cena
    • 727 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu! Lo...

  • Działka inwestycyjna Święciechowa,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Święciechowa,

    Święciechowa

    • 174 000 zł cena
    • 725 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu!  Lo...

  • Działka Rogowo ul.

    Rogowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 407 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana 1407 m² - okolice Rogowa, tylko 200 m od Jeziora Zioło!Jeśli marzysz o miejscu pełnym ciszy, zieleni i naturalnego piękna - ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,

    Krajewice

    • 510 000 zł cena
    • 2 352 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia. Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom j...

  • Grunt inwestycyjny 2,05 ha przy S5 – Święciechowa

    Święciechowa

    • 4 103 400 zł cena
    • 20 517 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta na wyłączność – Power Invest LesznoCena: 4 103 400 zł (200 zł/m²)Powierzchnia: 2,0517 ha (20 517 m²)Numer ewidencyjny działki: 1208/3Opis ogólnyNa sprzedaż teren inwestycyjn...

  • Działka inwestycyjna Kościan,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Kościan,

    Kościan

    • 600 000 zł cena
    • 2 357 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP), Dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z prawem wprowadzenia funkcji usługowej Niniejsza oferta to wyjąt...

  • Działka inwestycyjna Leszno,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Leszno,

    Leszno

    • 545 650 zł cena
    • 1 559 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1559 m² (1146 m² + 413 m²), znajdującą się w malowniczej lokalizacji Leszna. Nieruchomość objęta jest miejs...

  • Działka inwestycyjna Smogorzewo gm. Piaski,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Smogorzewo gm. Piaski,

    Smogorzewo

    • 293 000 zł cena
    • 1 949 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

     Działka budowlana 1949 m² - Smogorzewo - cisza, las i święty spokój! Cena: 273 000 zł udział w drodze wewnętrznej: 258,6 m² Masz już dość miejskiego hałasu? Marzy Ci się kawa...

  • Agroturystyka nad Zalewem w Dąbcze/Rydzyna

    Dąbcze

    • 990 000 zł cena
    • 14 957 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta inwestycyjna – działki pod agroturystykę nad Zalewem w DąbczuNa sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Dąbcze, przy ul. Nad Zalewem, bezpośredn...

  • Działka inwestycyjna Sroczewo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 14
    Działka inwestycyjna Sroczewo gm. Książ Wielkopolski,

    Sroczewo

    • 275 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Sroczewie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Książ Wielkopolski). Odległość od Książa Wielkopolskiego 6 km...

  • syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki
    syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki

    Lipówka

    • 20 000 zł cena
    • 18 857 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Ilony Obłój, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/911/2024 sprzeda udział w wysok...

  • OSTATNIA działka inwestycyjna z MPZP blisko S5 - są media
    1 / 8
    OSTATNIA działka inwestycyjna z MPZP blisko S5 - są media

    Leszno

    • 1 447 270 zł cena
    • 4 906 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Święciechowa / Leszno - blisko węzeł przy trasie S5 działka inwestycyjna - pow. 4.906m2, cena: 295zł / 1m2 Działka o dużym potencjale inwestycyjnym. Teren położony w bliskiej o...