• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Bolimów

(1)
  • Działka inwestycyjna Bolimów
    Działka inwestycyjna Bolimów

    Bolimów

    • 900 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren komercyjny o powierzchni 9806 m2 i w ładnym kształcie, położony blisko zjazdu z autostrady A2 w Gminie Bolimów. Ziemia V i VI klasy. Na działce stoją zabudowania mieszkalne,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka inwestycyjna Skierniewice
    Działka inwestycyjna Skierniewice

    Skierniewice

    • 782 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna narożna działka pod miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan dopuszcza: budowę sieciowego pawilonu handlowego o powierzchni do 1000 m 2 , budowę trzykondygnac...

  • Działka inwestycyjna Skierniewice
    Działka inwestycyjna Skierniewice

    Skierniewice

    • 1 140 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje budowę hali lub innego obiektu o wysokości do 20 m. Działka jest w bardzo dobrej lokalizac...

  • Działka Teresin-Gaj

    Gaj

    • 5 584 920 zł cena
    • 46 541 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Doskonała nieruchomość pod planem zagospodarowania 50km od Warszawy i 12km od Sochaczewa przeznaczona pod Logistykę , Przemysł , Usług i ...... Działki znajdują się bezpośred...

  • Działka Sochaczew ul. Batalionów Chłopskich

    Sochaczew » ul. Batalionów Chłopskich

    • 105 900 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę w Sochaczewie - Rozlazłów , działka nr 91/25 dokładny link do lokalizacji poniżej. Z przedstawianej działki łatwo dojechać do najważniejszych miejsc w...

  • Działka Stary Dębsk ul.

    Stary Dębsk

    • 760 500 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej o powierzchni 1,17 ha położonej w miejscowości Stary Dębsk w gminie Nowa Sucha, nr działki 214/1 przy drodze krajowej nr 92....

  • Sprzedam grunt pod farmę fotowoltaiczną. Powiat Żyrardowski
    1 / 3
    Sprzedam grunt pod farmę fotowoltaiczną. Powiat Żyrardowski

    Puszcza Mariańska

    • 2 255 480 zł cena
    • 112 774 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam teren o pow. 112.774 mkw pod inwestycję. Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Położona w województwie mazowieckim, w powiecie Żyrardowskim, Puszcza Mariańska. . Uzbrojeni...

  • Działka Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 480 000 zł cena
    • 4 432 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kuznocin, w gminie Sochaczew o powierzchni 4432 m2 w kształcie prostokąta.Działka posiada dostęp do prądu i wody. Położona jest bezpośredn...

  • Działka usługowo-przemysłowa

    Stary Drzewicz

    • 2 835 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka INWESTYCYJNA w pobliżu autostrady A2. Działka usługowo-przemysłowa z nieuciążliwą działalnością. Wjazd na autostradę znajduje się ok 1 km "Węzeł Wiskitki" Dojazd asfalt...

  • Inwestycyjny teren blisko autostrady

    Stary Drzewicz

    • 9 660 000 zł cena
    • 92 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Duży potencjał, niska cena

    Sochaczew

    • 685 000 zł cena
    • 4 305 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo ciekawa działka, pięknie położona, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 125 m2. Dom to kuchnia, 3 pokoje, łazienka, przedpokój i schowek. Jest jeszcze strych do ad...

  • 1 / 3
    Super położenie i piękny kształt.

    Sochaczew

    • 9 955 350 zł cena
    • 22 123 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren inwestycyjny w pełni uzbrojony o pow. całkowitej 22.123 m2, składający się z trzech graniczących ze sobą działek.Istniejąca stacja Trafo, w pobliżu bocznica kolejowa, atrakcy...

  • 1 / 3
    Działka Sochaczew

    Sochaczew

    • 1 472 800 zł cena
    • 14 728 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Sochaczewie o pow. 14.728 o nieregularnym kształcie, przypominającym trapez. W planach zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem nieuciążliwych usług i produkcj...

  • Sprzedam teren produkcyjno-usługowy
    Sprzedam teren produkcyjno-usługowy

    Kożuszki-Parcel

    • 1 664 210 zł cena
    • 17 518 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 17518 m2 w miejscowości Kożuszki Parcel gm. Sochaczew. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania jest to teren produkcyjno-usługowy....

  • Działka inwestycyjna Puszcza Mariańska
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Puszcza Mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 660 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 6000 m 2 bezpośrednio przylegająca do drogi asfaltowej o wymiarach 85 m na 77 m. Według miejscowego planu zagospodarowania przestr...

  • Działka Nieborów ul. Aleja Legionów Polskich

    Nieborów » ul. Aleja Legionów Polskich

    • 127 170 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 942 m ² - Nieborów | MPZP | Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 942 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowośc...

  • Działka inwestycyjno-przemysłowa 6000m2 w centrum Polski
    1 / 5
    Działka inwestycyjno-przemysłowa 6000m2 w centrum Polski

    Nowy Karolinów

    • 150 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow 6000m2 oznaczoną nr 6/3 zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719 w miejscowości Karolinów Nowy poomiędzy Skierniew...

  • Działka Kozłów Biskupi ul. Cicha

    Kozłów Biskupi » ul. Cicha

    • 220 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlano-usługową w miejscowości Kozłów Biskupi, w gminie Nowa Sucha o powierzchni 1619 m2.Działka posiada dostęp do prądu, wody, kanalizacji oraz światłowodu. Po...