• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Strużki

(1)
  • Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek

    Strużki

    • 149 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,24 ha, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Strużki, w gminie Osiek, powiat staszowski. Nieruchomość posiada wydane warun...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolno budowlana

    Staszów

    • 75 000 zł cena
    • 22 213 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie sprzedam działkę rolno budowlana uzbrojona kanalizacja jest światłowód prąd działka znajduje się Wiązownica Mała województwo świętokrzyskie.

  • Działka budowlana Rzędzianowice

    Rzędzianowice

    • 114 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Oferuję na sprzedaż działkę z niedawno wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w miejscowości Rzędzianowice w spokojnej okolicy w odległości ok. 8 km od Mielca, 2...

  • Sprzedam działkę

    Kłoda

    • 70 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną w Kłodzie na ul. Długiej. Całkowita powierzchnia 1,2 ha, szerokość 15 m. Znajduje się miedzy Połańcem a Staszowem, nie na głównej trasie....

  • Dz. Budowlana (2174 m2) gm. Tuszów Narodowy MEDIA (Jaślany)
    1 / 16
    Dz. Budowlana (2174 m2) gm. Tuszów Narodowy MEDIA (Jaślany)

    Jaślany

    • 99 000 zł cena
    • 2 174 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jaślany gm. Tuszów Narodowy. Działka o pow 2174 m2, jej kształt i położenie daje możliwość podziału działki. Działka ma kształt pros...

  • Działka Borowa

    Borowa

    • 59 900 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Mam przyjemność zaprezentować trzy działki budowlane z wydanymi pr...

  • Dzialka , Sprzedaz
    Dzialka , Sprzedaz

    Niekrasów

    • 143 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam sloneczna dzialke budowlana po rozbiorce budynkow gospodarczych o lacznej powierzchni 0,41ha. Cena za m.kw 35zl w cenie 143.000 zl Mozliwa negocjacja ceny ,jak I rowniez...

  • SPRZEDAM ATRAKCYJNE DZIAŁKI W CICHEJ I ZIELONEJ OKOLICY- PRĄD, WO...

    Osiek

    • 104 999 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość jest w kształcie regularnego prostokąta i składa się z 2 atrakcyjnych działek (nry 516 o pow. ok. 5300 m2 i 517 o pow. ok 2100 m2) jedna z dostępem do drogi asfaltowe...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Dąbrówka Osuchowska

    • 9 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka o wymiarach 36x45 Przy drodze głównej asfaltowej. Wszystkie media..wydane WZ. Super lokalizacja blisko Mielca.

  • Sprzedam działki w miejscowości Osiek woj. Świętokrzyskie po
    1 / 4
    Sprzedam działki w miejscowości Osiek woj. Świętokrzyskie po

    Osiek

    • 120 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - działka 1233 - 25a lasu około 100 letniego - działka 1315/2 - częściowo przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, a częściowo pod tereny rolnicze - działka 1346/1, 1347/1,...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Borzymów

    • 80 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam , sprzedam działkę 709/1 o pow. 69,56 ar z WZ na budowę 2 domów. Działka uzbrojona woda prąd kanalizacja światłowód wszystko na działce. Utwardzony oraz oświetlony wjazd...

  • Działka budowlana 12 arów!
    Działka budowlana 12 arów!

    Borowa

    • 66 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Borowa | powiat dębicki 12 arów spokoju i przestrzeni Działka pod dom w cichej okolicy, z szybkim dojazdem do Dębicy, Tarnowa i A4 Media w trakcie realizacji WZ w trakcie Za...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 5
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 43 000 zł cena
    • 1 708 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1708 m2, zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, w gm. Bogoria, w pow. staszowskim. Kompleks działek, w którym znajduje się...

  • Działka Staszów
    1 / 12
    Działka Staszów

    Staszów

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 870 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4870 m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt częściowo utwardzony, ogrodzony i zagospodarowany. Na działce znajduje się budynek (hala) o powierzchni ok....

  • Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie

    Staszów

    • 99 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 5arów w Staszowie przy ulicy Małopolskiej W.Z .Cena 99.500 tel. 608*635*708.

  • Działka Staszów
    1 / 6
    Działka Staszów

    Staszów

    • 615 000 zł cena
    • 3 937 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3937m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 38x73x3x30x41x99 , płaski, niezagospodarowany. Media: p...

  • 1 / 3
    Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 239 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam  na sprzedaż działkę o powierzchni 0,52 ha (5 200m2), położoną w miejscowości Łubnice,  gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi...

  • Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 120 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 1,08 ha (10 800m2), położoną w miejscowości Łubnice, gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79 w otoczeniu gruntów rolnych. Specyfikacj...

  • sprzedaż działki budowlanej
    sprzedaż działki budowlanej

    Osiek

    • 160 000 zł cena
    • 2 007 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Teryt. Obręb 261204_4.0011.46/5 uzbrojona (wodociąg - kanalizacja ) położona Osiek ul. Ogrodowa, powiat staszowski o powierzchni 2007 metrów kw. Cena 80 złotych z...

  • Działka Osiek ul. Klimontowska

    Osiek » ul. Klimontowska

    • 75 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę o powierzchni 1201 m2, położoną na ulicy Klimontowskiej w Osieku. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, po sąsiedzku zabudowa...

  • Działka Rytwiany ul. Tadeusza Kościuszki

    Rytwiany » ul. Kościuszki

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem i przyjazną atmosferą.Pods...

  • Działka Kolonia Bogoria ul.

    Kolonia Bogoria

    • 92 000 zł cena
    • 1 215 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Kolonia Bogoria (gm. Bogoria), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 757 na trasie Staszów - Opatów. Lokal...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a

    Grochowe

    • 85 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną , w miejscowości Grochowe gmina Tuszów Narodowy o powierzchni ok. 14,68 a z udziałem w drodze dojazdowej . W pierwszej linii od drogi gminnej asfaltowe...