• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Stary Łajszczew

(1)
  • Działka Stary łajszczew

    Stary Łajszczew

    • 84 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usytuowana w bliskiej odległości od Puszczy Mariańskiej i duzych obszarów leśnych . Teren inwestycyjny wygodny do zagospodarowania . Dojazd drogą wewnetrzną Wymiar 116x26...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Zator gm. Puszcza Mariańska
    Działka Zator gm. Puszcza Mariańska

    Zator

    • 900 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo duża działka rolna utrzymywana w dobrej kulturze w przeważającej części III klasy bonitacyjnej. Działka posiada dostęp do drogi asfaltowej. Z uwagi na obszar działki nowy w...

  • Działka Adamowice gm. Mszczonów
    1 / 8
    Działka Adamowice gm. Mszczonów

    Adamowice

    • 500 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adamowice wieś w Gminie Mszczonów - działka rolno - budowlana o powierzchni 6300 m2 - na sprzedaż. Działka składa się z czterech odrębnych działek o łącznej powierzchni 6.300...

  • Działka budowlana Adamowice gm. Mszczonów
    1 / 8
    Działka budowlana Adamowice gm. Mszczonów

    Adamowice

    • 760 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest 1h działki rolnej z domkiem o powierzchni mieszkalnej 60m2 wraz z podpiwniczeniem. Dom miał wymieniany dach 3 lata temu. Na działce poza domem znajduję...

  • 1 / 3
    Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 200 000 zł cena
    • 1 681 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1681m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze Zaprasza...

  • 1 / 3
    Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 171 000 zł cena
    • 1 435 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1435m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze Zaprasza...

  • Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 270 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 2262m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze Zaprasza...

  • Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 202 000 zł cena
    • 1 693 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1693m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze OGÓLNE WA...

  • 1 / 4
    Duża, słoneczna, tania!

    Budy Zaklasztorne

    • 165 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Budy Zaklasztorne Działka była przygotowywana do budowy domu, w związku z tym zostały na niej wykonane następujące prace: - wyrównanie teren...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem Zag.Przest

    Budy Zaklasztorne

    • 186 000 zł cena
    • 1 861 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w ekologicznej części Bud Zaklasztornych. W linii ogrodzenia działki jest już skrzynka elektryczna oraz wykonana studnia.Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta. Doj...

  • Działka w cichej okolicy MEDIA Las! Rzeka!

    Korabiewice » ul. Las

    • 127 000 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 3012 m2 usytuowana w zielonej części Korabiewic obok dużych obszarów leśnych.Działka w kształcie kwadratu, wygodna do zagospodarowania, częściow...

  • Działka Budy zaklasztorne

    Budy Zaklasztorne

    • 139 000 zł cena
    • 1 316 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne - symbol w planie MN a) przeznaczenie podstawowe– tereny zabudowy...

  • Działka z Warunkami Zabudowy 21800m² Media Okazja!

    Wola Pękoszewska

    • 285 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 21 800 m²  w miejscowości Wola Pękoszewska, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.- Działka przy drodze gminnej.  - Kształt dzia...

  • WARUNKI ZABUDOWY !!! OKAZJA

    Korabiewice

    • 196 000 zł cena
    • 3 006 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA !!!   3000  m2   działka budowlana  z warunkami zabudowy .Do sprzedania działka usytuowana w zalesionej części Korabiewic.Wjazd na działkę b...

  • Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki.Nowy Kawęczyn 7.
    1 / 9
    Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki.Nowy Kawęczyn 7.

    Nowy Kawęczyn

    • 269 900 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki mieszkalne (gratis).Nowy Kawęczyn 7.pow.Skierniewice.Działka położona jest przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka w rozwidleniu dwóch dróg a...

  • Działka Puszcza Mariańska
    Działka Puszcza Mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 241 000 zł cena
    • 2 416 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana o powierzchni około 2400 m 2 znajdująca się w Puszczy Mariańskiej . Bardzo ładne i ciche malownicze miejsce, idealne dla osób szukaj...

  • Działka z dostępem do rzeczki | możliwość podziału

    Wola Pękoszewska

    • 195 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża, malownicza działka z potencjałem – Wola Pękoszewska, gm. MszczonówMożliwość podziału na dwie działki | Prąd na działce | Księga wieczysta bez obciążeńNa sprzedaż oferujemy at...

  • Działka budowlana Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska
    1 / 3
    Działka budowlana Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska

    Radziwiłłów

    • 138 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę o pow 1387m2, według MPZP przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne, położonych na terenie Radziwiłłowa. Prąd, woda i kanalizacja w drodze gminnej o...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem Zag.Przest

    Budy Zaklasztorne

    • 186 000 zł cena
    • 1 861 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z dostępem do rzeczki | możliwość podziału

    Wola Pękoszewska

    • 195 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka przy Suntago Park of Poland
    1 / 2
    Działka przy Suntago Park of Poland

    Grabce-Towarzystwo

    • 500 zł cena
    • 3 850 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka przy parku wodnym Suntago. Działka w odległości 600 m od wejścia do parku, na działce woda i prąd . Działka w prostokącie 55 x 70 przy ulicy Głównej. Na dzia...

  • Działka budowlana Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska, ul. Warszawska
    1 / 3
    Działka budowlana Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska, ul. Warszaws...

    Radziwiłłów

    • 525 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy kształtną działkę, położoną blisko dworca PKP (5 min) w Radziwiłłowie Dojazd do Warszawy 45 min pociągiem Działka ma status budowlanej, jak i produkcyjno-usługowej Ogrodz...

  • 45 min od Warszawy (PKP, A2, S8), CPK 25 min., dz. budowlana
    1 / 11
    45 min od Warszawy (PKP, A2, S8), CPK 25 min., dz. budowlana

    Budy Zaklasztorne

    • 399 999 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w mocno doinwestowanej, prestiżowej części miejscowości Budy Zaklasztorne - pierwsza linia zabudowy, nowa droga gminna, nowe chodniki, MPZP, bliskość PKP, A2, S8. CPK ok 25...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Dwie działki 1900 + 3600m2 ⭐⭐⭐⭐⭐

    Waleriany

    • 220 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5.500 M².Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 5.500 m², składająca się z dwóch części:- 1.900 m²,- 3.600 m².Usytuowana przy drodze gminnej asfaltowej, sz...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem zagosp.

    Budy Zaklasztorne

    • 177 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER LOKALIZACJA – EKOLOGICZNA CZĘŚĆ BUD ZAKLASZTORNYCH✔ Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta ✔ Dojazd ulicą gminną ✔ Działka zadbana, otoczona drzewami Działka posiada...

  • Działka budowlana Nowa Huta gm. Puszcza Mariańska
    Działka budowlana Nowa Huta gm. Puszcza Mariańska

    Nowa Huta

    • 165 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Szukasz ładnej działki z dala od miejskiego zgiełku, chciałbyś mieć ciszę, spokój oraz możliwość codziennego kontaktu z naturą? Jeśli t...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Dwie działki 1900 + 3600m2 ⭐⭐⭐⭐⭐

    Waleriany

    • 250 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w ciekawej lokalizacji z planem zagosp.

    Budy Zaklasztorne

    • 177 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z dostępem do rzeczki | możliwość podziału

    Wola Pękoszewska

    • 195 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w ciekawej lokalizacji z planem Zag.Przest

    Budy Zaklasztorne

    • 186 000 zł cena
    • 1 861 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana