• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Stary Dzierzgoń

(4)
  • Działka Stary Borek ul. Spacerowa

    Stary Dzierzgoń » ul. Spacerowa

    • 199 500 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Około 3 km do plaży - Około 5 km do Kołobrzegu - W okolicy istnieje już zabudowa jednorodzinna - Osiedle domów jednorodzinnych - Dojazd droga gruntowa - utwardzona - Działk...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 287 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niewątpliwym atutem działki jest jej piękne położenie: malownicza, spokojna i cicha okolica. W najbliższym sąsiedztwie nowopowstające domy jednorodzinne oraz łąki. Działka posia...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 287 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 900 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Dziśnity ul.

    Dziśnity

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonej działki na Mazurach, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem jeziora i bliskością natury? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oto oferta sprzedaży działek położon...

  • Działki budowlane nad Jeziorakiem.

    Matyty

    • 295 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wzgórzu z widokiem na Jeziorak w miejscowości Matyty , gmina Zalewo , powiat iławski.Działka budowlana w cenie 343 500 zł z możliwością dokupienia udziału w dz...

  • Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję
    1 / 9
    Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję

    Przezmark

    • 474 000 zł cena
    • 15 638 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Przezmark, gmina Stary Dzierzgoń (woj. pomorskie, przy granicy z woj. warmińsko-mazurskim). To wyjątkowa propoz...

  • Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media
    1 / 8
    Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media

    Nowiec

    • 169 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1770 m² z warunkami zabudowy – Nowiec, gmina Dzierzgoń Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1770 m², położona w miejscowości Nowiec, w gminie D...

  • Działki budowlane nad Jeziorakiem.
    1 / 5
    Działki budowlane nad Jeziorakiem.

    Matyty

    • 295 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wzgórzu z widokiem na Jeziorak w miejscowości Matyty , gmina Zalewo , powiat iławski. Działka budowlana w cenie 343 500 zł z możliwością dokupienia udziału w...

  • Działka Nowiec

    Nowiec

    • 107 200 zł cena
    • 2 408 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...