• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Różnowo

(4)
  • Dom Różnowo

    Różnowo

    • 1 199 999 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo, NOWA NIŻSZA CENA !!!!!! Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż położony w malowniczej i spokojnej wsi Różnowo. To idealne mi...

  • Dom Różnowo rynek pierwotny

    Różnowo

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz swojego miejsca z dala od zgiełku miasta, ale z doskonałym dojazdem? Cenisz wysoką jakość materiałów i nowoczesne rozwiązania? Chata w Kwadracie ma idealną ofertę! Preze...

  • Różnowo, dom wolnostojący z tarasem,działka 970 m2
    1 / 16
    Różnowo, dom wolnostojący z tarasem,działka 970 m2

    Różnowo

    • 1 170 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 4 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Różnowie, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z Dywitami i Olsztynem. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: [url] (jeśli nie wid...

  • Dom Różnowo

    Różnowo

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu o powierzchni około 130 m, położonego w malowniczej wsi Różnowo , nieopodal Olsztyna. Ten zadban...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom mobilny 56 m2, całoroczny, wyposażony z 2 łazienkami

    Mikołajki Pomorskie

    • 287 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do kupna domku mobilnego w rozmiarze 56 m2 (4X14 m). Domek jest całoroczny, przystosowany do zamieszkania na stałe, docieplony grubą warstwą piany termoizolacyjnej (30 c...

  • Dom na działce 1700 m2 Szczytniki-Pamiątków

    Antonin

    • 257 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 669 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień otwarty 19 maja godzina 14:00 -15:00. Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 153 m2 posadowiony na dużej działce 1700 m2 o regularnym kształcie w spokoj...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kisielice

    • 950 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 2 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Prabuty

    • 460 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Susz

    • 500 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Siemiany

    • 380 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sypanica ul.

    Sypanica

    • 999 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!Na sprzedaż urokliwe gospodarstwo w pięknej, malowniczej okolicy tuż przy jeziorze Orkusz.Ogromy potencjał pod agroturystykę, stadninę koni lub inne ciekawe biznesy, wy...

  • Dom wolnostojący nad jeziorem -Siemiany

    Siemiany

    • 540 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z sauną, jacuzzi i basenem – Siemiany, JeziorakPowierzchnia 70 m2Działka 600 m2Ogrzewanie : kominek i elektryczne(promiennikami na podczerwień)Na sprzedaż wolnostojący dom na...

  • Dom nad jeziorem  – gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom nad jeziorem – gotowy do zamieszkania

    Przezmark

    • 650 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przezmark inwestycja, wypoczynek, komfort! Umeblowany dom całoroczny z tarasem, balkonem i garażem Zapraszamy do turystycznej miejscowości Przezmark, wsi położonej nad Jeziorem Mo...

  • Sprzedam domek letniskowy
    1 / 7
    Sprzedam domek letniskowy

    Siemiany

    • 75 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek drewniany letniskowy w pełni wyposażony z podłączeniami energetycznymi i kanalizacyjnymi. Ogrzewany i klimatyzowany. Wielkość 35m, kuchnia, salon, sypialnia, łazien...

  • Przestronny dom rodzinny z działką 2000 m²
    1 / 16
    Przestronny dom rodzinny z działką 2000 m²

    Minięta

    • 595 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 2 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Minięta, gmina Dzierzgoń, w odległości zaledwie 3 km od miasta. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o własnym domu po...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 12
    Dom do wynajęcia

    Witoszewo

    • 4 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia wolnostojący, parterowy budynek gospodarczo - mieszkalny z poddaszem użytkowym wzniesiony w 2012 roku, położony na działce o pow. 16 922 m 2 w miejscowości Witoszewo ,...

  • Agroturystyka z mieszkaniem koło Sztumu
    1 / 16
    Agroturystyka z mieszkaniem koło Sztumu

    Krasna Łąka

    • 899 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam posiadłość/ siedlisko niedaleko Mikołajek Pomorskich / za Sztumem / w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka . Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym ,...

  • Sprzedam domek letniskowy z widokiem na jezioro w Siemianach
    1 / 8
    Sprzedam domek letniskowy z widokiem na jezioro w Siemianach

    Siemiany

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek letniskowy ocieplony z widokiem na jezioro w miejscowości Siemiany. Domek 50m kw, oraz taras 15m. W domku jest salon z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Z tar...

  • Spokojna posiadłość na Pomorzu z dużym potencjałem
    Spokojna posiadłość na Pomorzu z dużym potencjałem

    Minięta

    • 1 250 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż Pomorze, okolice Dzierzgonia. Dom powierzchni 156 m.kw. oraz dom letni 50 m.kw.  Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży...

  • Dom Minięta ul.

    Minięta

    • 629 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    MARZYSZ O KAMERALNYM DOMU DLA SWOJEJ RODZINY NA WSI, A JEDNOCZEŚNIE BLISKO CYWILIZACJI ? To ta oferta jest właśnie dla Was !!Wyobraź sobie kameralny, przytulny dom w sercu malownic...