• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Sępólno Krajeńskie

(3)
  • Działka budowlana 413 m² w Sępólnie Krajeńskim

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wczasowa

    • 95 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 413 m², położona na skrzyżowaniu ulic Wczasowej oraz Kwiatowej w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie, w malowniczym otoczeniu B...

  • Działka budowlana 413 m² w Sępólnie Krajeńskim

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wczasowa

    • 95 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Sępólno Krajeńskie ul. Wiatrakowa

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wiatrakowa

    • 210 000 zł cena
    • 1 978 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia całkowita 1978 m2, zapewniony dostęp do drogi publicznej. W ulicy Wiatrakowej pr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Pawłowo

    Pawłowo

    • 415 000 zł cena
    • 7 299 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 217/5 znajdująca się w miejscowości Pawłowo, gmina Chojnice, województwo pomorskie Powierzchnia działki 7299m2 Teren płaski, suchy w tylnej c...

  • Działka na sprzedaż 1 611,00 m² nowość
    Działka na sprzedaż 1 611,00 m² nowość

    Charzykowy » ul. Poziomkowa

    • 620 000 zł cena
    • 1 611 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Charzykowy. Powierzchnia działki 1611m2 Działka położona jest około 300 m od linii jeziora. Wokół osiedle domków, które z...

  • Zamieszkaj i wypoczywaj z widokiem na jezioro!
    1 / 8
    Zamieszkaj i wypoczywaj z widokiem na jezioro!

    Charzykowy

    • 1 870 000 zł cena
    • 1 822 m2 powierzchnia
    • 1 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, położoną w miejscowości Charzykowy, gm. Chojnice, województwo pomorskie. Nieruchomość posiada 1882 m2 i jest...

  • 1 / 2
    Działki Bory Tucholskie Teolog 3000 m²

    Teolog

    • 189 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Teologu! Położone w odległości 200m od jeziora oraz 4 km od Cekcyna.Każda z działek o powierzchni ok 3000m². W sprzedaży działki o numerach: 3,...

  • Działka Minikowo 3020 m² Zalew Koronowski

    Minikowo

    • 199 000 zł cena
    • 3 020 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajdująca się w miejscowości Minikowo w odległości około 150 m od jeziora, 3 km od Zamrzenicy oraz 5 km od Piły-Młyn, w otoczeniu pięknych lasów sosnow...

  • Działki blisko jeziora i Zalewu Koronowskiego

    Sucha

    • 69 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości zlokalizowane w urokliwej i spokojnej okolicy - wieś Cierplewo.* Działka:- powierzchnia:  1004 m²,- kształt: prostokąt,- wymiary: 35 m x 28,5 m- ukszta...

  • Działki budowlane w Borach Tucholskich – Lubiewo

    Lubiewo

    • 79 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest w urokliwej i spokojnej okolicy – niedaleko Lubiewa, w sercu Borów Tucholskich, w otoczeniu lasów i jezior, z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce idea...

  • Działka budowlana WZ Gostycyn

    Gostycyn » ul. Półkole

    • 159 000 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do życia i wypoczynku Gostycyn, powiat tucholski, woj. kujawsko-pomorskie.Na sprzedaż unikatowa działka budowlana o powierzchni 1.762 m², położona w jednej z najbar...

  • Huta Miały 2,2 h między jeziorami! WZ

    Cekcyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 21 775 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce na Twój dom lub oazę wypoczynku w Borach Tucholskich!Na sprzedaż duża, malownicza działka o powierzchni 21.775 m², położona w spokojnej miejscowości Huta Miały, w g...

  • Działka budowlana z WZ Bory Tucholskie

    Zapędowo

    • 95 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą oraz spokój wiejskiego życia. Zapędowo to mała, borowiacka wioska położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim,...

  • Działka w ustronnym zakątku Charzyków
    1 / 11
    Działka w ustronnym zakątku Charzyków

    Charzykowy

    • 365 000 zł cena
    • 2 133 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chojnickie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Charzykowy, przy ul. Droga Pod Strzechę. Nieruchomość o powierzchni...

  • Kruszka 1409 m² – staw, jezioro, warunki zabudowy

    Kruszka

    • 149 000 zł cena
    • 1 409 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do wypoczynku lub zamieszkania na stałe!Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1409 m², zlokalizowanej w miejscowości Kruszka koło Cekcyna. Nieruchomo...

  • Działka 5941 m² WZ na 3 domy jezioro 350m

    Wełpin

    • 295 000 zł cena
    • 5 941 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 5.941 m² W WEŁPINIE – IDEALNE MIEJSCE DLA MIŁOŚNIKÓW NATURY!Szukasz przestronnej działki w otoczeniu lasów i jezior? Ta wyjątkowa nieruchomość w Wełpinie, w sercu Borów Tuc...

  • Działka 986 m² pomiędzy jeziorami WZ

    Cekcyn

    • 159 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do wypoczynku lub zamieszkania na stałe!Oferujemy działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Huta Miały, gmina Cekcyn. Oferta działki nr 1 na zdjęciu.Szczegó...

  • Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu
    1 / 10
    Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu

    Wielki Mędromierz

    • 89 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w spokojnej, malowniczej wsi, Wielki Mędromierz zwany Miodową Wioską, otoczonej polami. Miejsce idealne dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i...

  • Działki budowlane Bysław 821-1062 m²

    Bysław

    • 119 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 7 działek zlokalizowanych w kameralnym kompleksie w miejscowości Bysław, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica...

  • Na sprzedaż Siedlisko Kłodawa
    1 / 8
    Na sprzedaż Siedlisko Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 097 019 zł cena
    • 11 081 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "Siedlisko Kłodawa" – wyjątkowa inwestycja w otoczeniu natury Sprawdź wizualizacje i szczegóły inwestycji na stronie: siedlisko-wave-showcase.lovable.app Wave Nieruchomości preze...

  • Działka budowlana Bysław 1111 m²

    Bysław

    • 149 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bysław, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słynie z pięknych krajobrazów,...

  • Działki Budowlane Duży Wybór Niwy Gmina Osielsko
    Działki Budowlane Duży Wybór Niwy Gmina Osielsko

    Niwy

    • 252 315 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE DUŻY WYBÓR NIWY GMINA OSIELSKO OFERTĄ SPRZEDAŻY SĄ DZIAŁKI BUDOWLANE O POWIERZCHNIACH: 801 M2 X 3 , 824 M 2 X 1 , 846 M2 X 1 , 858 M2 X 2 , 894 M2 X 1, 908 M2...

  • Działka Inwestycyjna Silno k. Chojnic 2500 m²

    Silno

    • 319 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2500 m², idealną pod działalność gospodarczą lub dom. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w miejscowości Silno, niedaleko C...

  • Działka budowlana 2.190 m² Piastoszyn

    Piastoszyn

    • 169 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz przestronnej działki gotowej do zabudowy? Ta wyjątkowa nieruchomość w Piastoszynie, w sercu Borów Tucholskich, to idealne miejsce na budowę domu całorocznego lub letniskowe...

  • Działka 3016 m² Zalew Koronowski

    Minikowo

    • 220 000 zł cena
    • 3 016 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajdująca się w miejscowości Minikowo, 3,5 km od Zamrzenicy oraz 3 km od Piły-Młyn, w otoczeniu pięknych lasów sosnowych - w obszarze Zalewu Koronowskiego. Oferowana...

  • Działka gotowa pod budowę – 2 min od Chojnic!
    1 / 13
    Działka gotowa pod budowę – 2 min od Chojnic!

    Klawkowo

    • 205 400 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Chojnic – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! ATUTY działka uzbrojona: woda, gaz, kanalizacja, prąd wydane warunki...

  • Działka Lubiewo

    Lubiewo

    • 76 575 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w sercu Borów Tucholskich - wyjątkowa oferta! Marzysz o domu blisko jeziora i lasów, a jednocześnie w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Mamy przyjemność za...

  • Działka budowlana Bysław 1111 m²

    Bysław

    • 149 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 5941 m² WZ na 3 domy jezioro 350m

    Wełpin

    • 295 000 zł cena
    • 5 941 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana
    1 / 8
    Działka budowlana

    Bysław

    • 115 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bysławiu. Powierzchnia działki - 1.382m2 Działka znajduje się przy ul. Leśna Polana. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego na nowo...

  • Działka inwestycyjna Bysław 2196 m²

    Bysław

    • 189 000 zł cena
    • 2 196 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjna, ulokowaną w miejscowości Bysław, gmina Cekcyn. Grunt o powierzchniach 2196 m² to doskonała okazja do zainwestowania kapitału. Obe...

  • Działki z WZ w Borach Tucholskich Minikowo

    Minikowo

    • 129 000 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KOMPLEKS 4 działek z WARUNKAMI ZABUDOWY lub MPZP w kameralnym otoczeniu – OTULONE LASEM, BLISKO JEZIOR!Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w malowniczej, spokojnej okolicy – wsi...

  • Działki z WZ w Borach Tucholskich Minikowo

    Minikowo

    • 129 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KOMPLEKS 7 działek z Warunkami Zabudowy lub z MPZP w kameralnym otoczeniu – OTULONE LASEM, BLISKO JEZIOR!Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w malowniczej, spokojnej okolicy –...