• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Rozkopaczew

(1)
  • 1 / 2
    Działki budowlane przy drodze gminnej

    Rozkopaczew

    • 80 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane, 600m od centrum miejscowości.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Lubartów ul.

    Lubartów

    • 179 000 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Lubartowie o powierzchni około 878m2 blisko DK19.Działka narożna w kształcie kwadratu..Dojazd drogą asfaltową.Do działki są doprowadzone w...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Piękna, ustawna działka blisko jeziora - Dratów

    Dratów

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa blisko jeziora Dratów - 20ar pod zabudowę jednorodzinną lub siedliskowąDziałka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Dratów - zaledwie 100 m od brzegu w linii pro...

  • 1 / 4
    Ludwin - duża działka usługowa 75a

    Ludwin

    • 240 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ludwin - ładna i ustawna działka o powierzchni 75 arów z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłowym. Blisko zarówno Łęcznej, Bogdanki, Lublina jak i Pojez...

  • 1 / 3
    Działka Pliszczyn,media, działka budowl usług 65ar

    Pliszczyn

    • 495 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Pliszczyn, media, działka budowlana, usługowa 65arDziałka:- 65ar- trapez o wymiarach ok 46x103x108x80- prąd, wodociąg- gaz po drugiej stronie drogi- telefon- przy drodze a...

  • Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2.Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków P...

  • Działka Białka

    Białka

    • 80 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 670 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański) przy drodze krajowej nr 28....

  • Uzbrojona działka. Gm. Puchaczów

    Puchaczów

    • 135 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona, płaska, kwadratowa działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Lubartów os. Królów Polski

    Lubartów

    • 325 000 zł cena
    • 796 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na nowo powstającym osiedlu Królów Polski w Lubartowie (boczna Zygmunta I Starego). Działka o powierzchni 7.96 a 20m x 44.5m Obok działka o powierzchni 8.77a...

  • Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena
    1 / 16
    Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena

    Zawieprzyce

    • 360 000 zł cena
    • 5 437 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zagospodarowana działka budowlana, z domem letniskowym ok. 24 m kw.,w malowniczym otoczeniu lasów na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim oraz dwie oddzielne działki łąka i las, każda z...

  • Działka, Majdan Kozłowiecki, zabudowa MN, 17ar

    Majdan Kozłowiecki

    • 390 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Majdan Kozłowiecki, MN- zabudowa jednorodzinna, MediaDziałka:- 1669m2- wymiary 45x35- dostępne media: prąd, woda, gaz i kanalizacjaLokalizacja:- Majdan Kozłowiecki- powiat...

  • Działka budowlana, Tarło Kolonia
    1 / 9
    Działka budowlana, Tarło Kolonia

    Tarło

    • 89 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według MPZP...

  • Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa
    1 / 13
    Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa

    Szczekarków

    • 699 000 zł cena
    • 5 005 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    a sprzedaż działka położona blisko Lubartowa, w miejscowości Szczekarków. Działka o powierzchni 5005 m2, w kształcie trójkąta. Według MPZP częściowo oznaczona jest symbolem MN -...

  • Działka budowlana 13a Charlęż g. Spiczyn (budowa)

    Charlęż

    • 200 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie
    1 / 11
    Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie

    Dratów

    • 180 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 11 000 m2 zlokalizowaną na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w miejscowości Dratów Kolonia w gminie Ludwin. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Prze...

  • Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy
    1 / 16
    Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy

    Pałecznica

    • 145 000 zł cena
    • 2 255 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni około 2100 m2 położona w Pałecznicy, gm. Niedźwiada. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MR- tereny...

  • Działka budowlana ok. 13 ar os. Królów Lubartów

    Lubartów

    • 215 000 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 arów w pobliżu osiedla Królów , LubartówWszystkie media w drodze PRĄD, WODA, GAZ, KANALIZACJA, ŚWIATŁOWÓD Zabudowa JEDNORODZINNA I WIELORODZINNA Możliw...

  • Działka
    Działka

    Grabniak

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke o powierzchni 11 arów z warunkami zabudowy jednorodzinnej ogrodzona, prąd dociągnięty, woda w pasie drogowym,

  • Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z
    1 / 3
    Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z

    Tarło

    • 101 000 zł cena
    • 10 090 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z wydanymi Warunkami Zabudowy 1,09 ha na działce linia średniego napięcia idealna na częściowe zagospodarowanie pod fotowoltaikę Podpisana umowa na podłączenie prądu...

  • Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz
    Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz

    Tarło

    • 55 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tarło Kolonia nr 480; 52 ar 10 km od Lubartowa i trasy S19 Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę idealnie nadającą się na weekendowe wypady i dłuższe pobyty. Dział...

  • Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn
    Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn

    Charlęż

    • 360 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn o powierzchni 2997 mkw. w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi wewnętrznej. Nieruchomość położona w centrum miejsc...

  • Działka budowlana Trębaczów gm. Łęczna, Os. Kolonia Trębaczów
    1 / 3
    Działka budowlana Trębaczów gm. Łęczna, Os. Kolonia Trębaczów

    Trębaczów

    • 179 000 zł cena
    • 5 113 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż. Działka pod zabudowę jednorodzinną, tuż pod miastem, z dostępem do rzeki Wieprz. Działka o łącznej powierzchni ponad...

  • Działka budowlana Charlęż
    1 / 2
    Działka budowlana Charlęż

    Charlęż

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt tylko poprzez wiadomości!! DZIAŁKA W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI! Działka budowlana nr 548 o przeznaczeniu MN (nie MR mieszkalnictwo rolnicze z możliwością dostosowania do zabud...

  • Działka budowlana Rudka Kozłowiecka gm. Niemce
    1 / 6
    Działka budowlana Rudka Kozłowiecka gm. Niemce

    Rudka Kozłowiecka

    • 230 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki budowlanej pod budowę Swojego domu? Sprawdź tą ofertę, bo może jest ona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w atr...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Lejno

    • 790 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko jeziora Zagłębocze miejscowość Lejno nr.110/1-cena 150 zł za metr kwadratowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka z zagospodarowaniem przestrzennym z planem na 4 domki....

  • Działka budowlana 12 ar Niemce ( 8 km do Lublina)

    Niemce

    • 185 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 12 arów na obrzeżach miejscowości Niemce Media na działce : Prąd, Woda Pierwsza linia zabudowy Tylko 3 km przedszkole , szkoła podstawowa oraz liceum i te...

  • Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów
    1 / 16
    Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów

    Stara Jedlanka

    • 115 000 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Stara Jedlanka, gmina Uścimów, powiat lubartowski. Możliwość zakupu razem lub osobno. Działka A Powierzchnia: 18 arów (180...

  • Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina
    1 / 10
    Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina

    Jawidz

    • 320 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 36a wymiar 240x15m (24RM teren zabudowy zagrodowej). Na działce jest woda, szafka z prądem, ale brak licznika. Jest ogrodzona siatką, do wymiany przednie ogrodzen...

  • Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,
    Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,

    Nowy Orzechów

    • 72 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica,  powiat parczewsk...

  • 1 / 2
    Przetarg - obręb Dratów

    Dratów

    • 148 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E ‘Wójt Gminy Ludwin ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Ludwin, oznaczonych w ewidencji gruntów i budynkó...