• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Radgoszcz

(1)
  • Działka 6005 m², Blisko jeziora i lasu, Inwestycja
    Działka 6005 m², Blisko jeziora i lasu, Inwestycja

    Radgoszcz

    • 834 695 zł cena
    • 6 005 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja: Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 6005 m², położone w malowniczej okolicy przy miejscowości Radgoszcz, zaledwie 6 km od Międzychodu, w otoczeniu natury. To d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 300 000 zł cena
    • 1 547 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm Dobra, pow. policki o powierzchni 1547 m2 ( rej ul. Hermesa).Użytki: RV i ŁIV. Działka objeta aktualnym miejscowym...

  • 1 / 4
    NIEPOWTARZALNA DZIAŁKA NA MIERZYNIE, Z MPZP!!

    Mierzyn » ul. Czeremchowa

    • 466 240 zł cena
    • 1 457 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doskonała lokalizacja, idealna pod względem zabudowy jednorodzinnej w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, Mierzyn!!Z przyjemnością prezentujemy, na sprzedaż urokliwą działkę o powierz...

  • 1 / 2
    Mierzyn,budowlana 1170m2,plan,pełne uzbrojenie,dr.

    Mierzyn

    • 638 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.1170 ha. Rodzaj użytku - R V.Działka objęta jest aktualnym miejscowym pl...

  • 1 / 4
    Działka w Mierzynie z MPZP!

    Mierzyn » ul. Wąska

    • 1 090 000 zł cena
    • 4 473 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4473 m² w Mierzynie. Ta lokalizacja od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem – to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszka...

  • 1 / 3
    Działka bud. 8080 m² w Sierakowie k. Radzymina

    Sieraków

    • 2 235 740 zł cena
    • 8 599 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy drodze asfaltowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i lasu. Media dost...

  • Działka bud. 4113 m² w Sierakowie koło Radzymina.

    Sieraków

    • 660 000 zł cena
    • 4 113 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4113 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Prąd znajduje się przy działce, pozostałe media – woda, gaz i kanalizacja...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 7000 m² Sieraków k. Radzymina

    Sieraków

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 7000 m² w Sierakowie koło Radzymina, położoną w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Radzymina, Zalewu Zegrzyńskiego i Wa...