• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Piława Górna

(1)
  • Sprzedam działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi
    1 / 9
    Sprzedam działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi

    Piława Górna

    • 249 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania w pełni uzbrojona działka budowlana ....woda kanalizacja prąd liczniki Działka zagospodarowana z wieloma nasadzeniami drzewek owocowych krzewów kwiatów....na działce...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym mie...

    Srebrna Góra

    • 1 700 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o powie...

  • Działka budowlana w Uciechowie ul. Wylotowa 6631 m

    Dzierżoniów

    • 550 000 zł cena
    • 6 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Uciechowie o powierzchni 6631 m2. Idealna pod inwestycję, możliwy podział na max 6 działek budowlanych. 5 km do centrum Dzierżoniowa! Działka prz...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 300 000 zł cena
    • 2 481 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - MPZP - teren płaski...

  • Działka Dzikowiec, Góry Sowie, Srebrna Góra, Nowa Ruda - Bezpośre...

    Dzikowiec

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy działki budowlane znajdujące się w Górach Sowich w miejscowości Dzikowiec. Działki położone są w spokojnej, cichej okolicy z pięknymi widokami na las i otaczając...

  • Działki budowlane w Srebrnej Górze
    1 / 3
    Działki budowlane w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 95 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2,3480 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o...

  • 1 / 4
    Działka Lutomia Górna ul. Cicha okolica

    Lutomia Górna » ul. Cicha

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara . Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki dro...

  • działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów
    1 / 4
    działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    cena 380 000zł · powierzchnia 1267m2 · działka budowlana znajduje się w nowo projektowanej willowej dzielnicy miasta · miejscowy plan TAK · przeznaczenie działki: teren mieszka...

  • 1 / 2
    Działka Lutomia Górna

    Lutomia Górna

    • 160 820 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane położone w Lutomi Górnej! Działki o powierzchni 1892 m2, prostokątne, nieogrodzone. Media: prąd oraz telekomunikacja doprowadzone do sąsiednich dz...

  • 1 / 4
    Działka Lutomia Górna

    Lutomia Górna

    • 205 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomii Górnej Działka o powierzchni ok. 9 arów - zakup wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczy...

  • Na sprzedaż działka  budowlana Budzów
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana Budzów

    Budzów

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 ar położoną u podnóża Srebrnej Góry z dostęp do drogi asfaltowej. Działka posiada kształt prostokąt...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza
    1 / 4
    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza

    Niemcza

    • 150 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza • Cena 150000 • działka budowlana • miejscowy plan NIE • studium TAK • przeznaczenie działki: obszar zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 7
    Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 199 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą działkę o numerze ewidencyjnym 56/2, położoną w Ząbkowicach Śląskich , przy ulicy Ludowej. Jest to...

  • Na sprzedaż 7 działek  budowlanych  Srebrna Góra
    1 / 7
    Na sprzedaż 7 działek budowlanych Srebrna Góra

    Srebrna Góra

    • 164 444 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 7 działek budowlanych położonych w miejscowości Srebrna Góra. Działki o następujących numerach ewidencyjnych i powierzchni 334/7- 1548 mkw 334/...

  • Działka budowlana Wirki gm. Marcinowice, Wirki
    Działka budowlana Wirki gm. Marcinowice, Wirki

    Wirki

    • 250 000 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Wirkach! Działka o powierzchni 14,65 ara. Teren płaski, nieogrodzony. Dojazd drogą gminną oraz krótki odcinek drogą utwardzoną. Dostępne media: woda, kanaliz...

  • udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom
    udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom

    Dzierżoniów

    • 50 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadlosci Jolanty Kępa, osoby fizycznej nieprowadzacej dzialalnosci gospodarczej, sprzeda prawo wlasnosci: - udział 1/6 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ew...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze
    1 / 7
    Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 99 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w Srebrnej Górze. Działka o powierzchni 0,0248 ha cechuje się mocnym  nachyleniem oraz bezpośrednim dojazdem z ulicy...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica
    Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Lutomia Górna

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara. Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki drogą asfaltową....