• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Leśno

(1)
  • Działka budowlana Leśno gm. Szemud,
    Działka budowlana Leśno gm. Szemud,

    Leśno

    • 195 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Leśno gm. Szemud woj. pomorskim. Nieruchomości o regularnym prostokątnym kształcie, znajdujące się przy ulicy Granitowej. Działki o po...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Trzebuń Lampkowo ul.

    Trzebuń

    • 168 868 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z fundamentami pod budynek jednorodzinny dwulokalowy w Lampkowie. Miejscowość znajduje się 7 km od Dziemian, gdzie znajdują się sklepy, szkoła, przych...

  • Działka Trzebuń Lampkowo ul.

    Trzebuń

    • 332 805 zł cena
    • 2 017 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż  2 działki budowlane z fundamentami pod budynki jednorodzinne dwulokalowe w Lampkowie. Miejscowość znajduje się 7 km od Dziemian, gdzie znajdują się sklepy, szkoła, prz...

  • Działka Dziemiany ul.

    Dziemiany

    • 165 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Dziemiany
    1 / 10
    Działka budowlana Dziemiany

    Dziemiany

    • 130 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1147 m pod dom jednorodzinny Piechowice, gmina Dziemiany | Kaszuby Na sprzedaż działka o powierzchni 1147 m, położona w miejscowości Piechowice (gmina Dziemiany, powiat ko...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Czyczkowy

    • 152 600 zł cena
    • 1 526 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czyczkowy -wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Brusy w pobliżu Zaborskiego Parku. Piękne malownicze tereny. Teren inwestycji...

  • DZIAŁKI BUD.-USŁ .2405M2,CENTRUM BRUS ZA PIZZERIĄ OSTRE NOŻE
    1 / 5
    DZIAŁKI BUD.-USŁ .2405M2,CENTRUM BRUS ZA PIZZERIĄ OSTRE NOŻE

    Brusy

    • 360 000 zł cena
    • 2 405 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY 3 DZIAŁKI BUDOWLANE USŁUGOWO-MIESZKANIOWE PRZYLEGAJĄCE DO SIEBIE W CENTRUM BRUS UL. MYŚLIWSKA.POWIERZCHNIA 2405 M2, SZEROKOŚĆ DZIAŁEK 22 M.PRZEZNACZENIE MIESZK...