• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Jagodnica

(1)
  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Jagodnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam dzialkę budowlaną 20m x 68m - 13,5 ar. - w miejscowosci Jagodnica -7 km od Białej Podlaskiej z warunkami zabudowy, z dostępem do drogi asfaltowej. z dostępem do prądu ....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Piękna, duża działka w spokojnej okolicy - Pólko

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka z doskonałym dojazdem do Lublina - wokół pola, łąki i bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i siedliskowaNieruchomość w mało zabudowanym terenie pozwalająca na p...

  • sprzedam dzialke
    sprzedam dzialke

    Zaberbecze

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka nr 80/14 lub 80/15 media

  • 1 / 2
    Działka Mariampol

    Mariampol

    • 510 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 6 000 m.kw. (działka jest już podzielona) w miejscowości Mariampol (na granicy z Żyrardowem). Przy drodze jest dom obecnych właścicieli...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Nosów

    • 80 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie...mam do sprzedania działki budowlane o różnych powierzchniach w miejscowości Nosów. W malowniczej,ciekawej a zarazem spokojnej okolicy.Działki znajdują się na dzi...

  • Działka
    1 / 8
    Działka

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Powierzchnia: 1000m2 Numer działki: 102/8 Działka w odległości 90m od drogi asfaltowej Kształt zbliżony do kwadratu W działce jest prąd Obok działki przebiega w...

  • Działki Rakowiska- blisko miasta
    1 / 6
    Działki Rakowiska- blisko miasta

    Rakowiska

    • 133 000 zł cena
    • 731 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Rakowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Biała Podlaska. Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem...