• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Dębina

(1)
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 1 336 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Dębinie koło Ustki. 1300 metrów od morza. Ul Torfowa

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 120 000 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego, zlokalizowana przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej. Nieruchomość znajduje się blisko centrum...

  • 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 123 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 123 000 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 110 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 110 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 107 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 107 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 119 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 126 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Sprzedam działki budowlane.

    Nowa Wieś Malborska

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane różnej wielkości. Więcej pod numerem telefonu [tel]

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Nowa Wieś Malborska

    • 135 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty są działki przeznaczone pod budowę domków jednorodzinnych, zlokalizowane przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej. Nieruchomości znajdują się blisko centru...

  • Ogrodzona działka w centrum Lubieszewa! OKAZJA!

    Lubieszewo

    • 129 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest ogrodzona działka o powierzchni 1000 m2, położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy z pełną infrastrukturą. Zlokalizowana w Lubieszewie koło...

  • Działka Tczew ul. Armii Krajowej

    Tczew » ul. Armii Krajowej

    • 749 000 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 504 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1487 m2 w Tczewie na SuchostrzygachDZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 1487 m2, w kształcie przypominającym prostokąt o wymiarach ok. 15 m x 94 m. Wjazd na posesję o...

  • Działka Tczew ul. Armii Krajowej

    Tczew » ul. Armii Krajowej

    • 440 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 800 m2 w Tczewie na SuchostrzygachDZIAŁKA: Na sprzedaż działka (przed podziałem, nr 16), o powierzchni 800 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 11 m x 67 m. Nieruchom...

  • Działka Ząbrowo ul. Akacjowa

    Ząbrowo » ul. Akacjowa

    • 119 000 zł cena
    • 1 462 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Ząbrowo przy ulicy Akacjowej. Ta oferta to doskonała okazja dla osób pragnących zainwestow...

  • Działki budowlane 20 minut od Gdańska Dojazd S7 od 1222 m2
    1 / 16
    Działki budowlane 20 minut od Gdańska Dojazd S7 od 1222 m2

    Nowa Kościelnica

    • 200 000 zł cena
    • 1 222 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 wyjątkowych działek budowlanych w spokojnej i zielonej okolicy Nowej Kościelnicy, zaledwie 29 km (ok. 25 min) od Gdańska, przy doskonałym dojeździe trasą S7. Teren p...

  • Działka Nowy Dwór Gdański ul. Jantarowa

    Nowy Dwór Gdański » ul. Jantarowa

    • 550 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną w Nowym Dworze Gdańskim - 2640 m2Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2640 m2, położona w malowniczej i spokojnej części Nowe...

  • Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 134 600 zł cena
    • 1 346 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wybuduj swój wymarzony dom wśród ciszy i zieleni!Okolica:Działka położona jest w spokojnej i zadbanej miejscowości Stobiec, która słynie z przyjaznej, kameralnej atmosfery. Otoczen...

  • Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 136 900 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 130 600 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Tczew ul. Mieszka I

    Tczew » ul. Mieszka I

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 889 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA pod Twój dom lub inwestycję o pow.1889 m2!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1889 m2, w kształcie przypominającym trójkąt. Nieruchomość objęta jest obowiązu...

  • DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA - 9 KM OD SŁUPSKA
    1 / 8
    DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA - 9 KM OD SŁUPSKA

    Zajączkowo

    • 250 000 zł cena
    • 3 757 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną, niezabudowaną położoną na nowo powstającym osiedlu w Zajączkowie przy ul.Brzozowej, gm.Kobylnica, pow. słupski, tuż za granicą z Łosinem. Dz...

  • Działka budowlana Cisy gm. Malbork
    1 / 2
    Działka budowlana Cisy gm. Malbork

    Cisy

    • 100 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 903 m² w miejscowości Cisy, niedaleko Malborka (na zdjęciu zaznaczona na czerwono) + droga dojazdowa współwłasnościowa (zaznaczona na żółto). Działka z...

  • Działka Cedry Wielkie ul. Bażantowa

    Cedry Wielkie » ul. Bażantowa

    • 219 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 917 m², z gotowym projektem domu jednorodzinnego, położona w miejscowości Cedry Wielkie, przy ul. Bażantowej.Działka znajduje...

  • 1 / 3
    Działka Piaskowiec ul.

    Piaskowiec

    • 119 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1030 m2 we wsi Piaskowiec, położonej w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim,...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 193 551 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki  Do sprzedaży działka budowlana o p...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Lichnowy

    Lichnowy

    • 124 400 zł cena
    • 7 266 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości.ogłasza przeta...

  • Działka Lichnowy

    Lichnowy

    • 105 520 zł cena
    • 6 386 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana