• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Czarna Kolonia

(3)
  • Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka
    1 / 7

    Nowe

    Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka

    Czarna Kolonia

    • 70 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozpościera się widok na las? Czarna Różańcowa to miejsce, którego szukasz. Twoja nowa przystań: - Czysta natura: Bezp...

  • Inwestycja 20 działek w Puszczy Kozienickiej
    1 / 8

    Nowe

    Inwestycja 20 działek w Puszczy Kozienickiej

    Czarna Kolonia

    • 1 410 000 zł cena
    • 21 400 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub terenu pod budowę osiedla? Oferujemy unikalny kompleks 20 działek budowlanych, położony w sercu natury, a jednocześnie świetnie skomunikowan...

  • Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka
    1 / 11

    Nowe

    Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka

    Czarna Kolonia

    • 139 000 zł cena
    • 2 132 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Atrakcyjna działka w Klwatce Królewskiej k. Radomia

    Klwatka Królewska

    • 332 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Oferuję (bezpośrednio bez prowizji) na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Klwatka Królewska, gmina Gózd, województwo mazowieckie. Działka o powierzchni...

  • Sprzedam działkę budowlaną 7325m2 w Zwoleniu, ul. Graniczna

    Zwoleń

    • 402 875 zł cena
    • 7 325 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 7325 m2 położona w Zwoleniu przy ul. Granicznej (działka o nr 5139/2). Niezabudowana, niezalesiona, pusta. Jest wykonane podłączenie pod ka...

  • 1 / 4
    sprzedaż działki z warunkami zabudowy

    Kozienice

    • 380 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotowa działka położona jest na obrzeżach miasta Kozienice w kier.Warki,50m od drogi krajowej 48.Ma dostęp do prądu,wodociagu i kanalizacji miejskiej.W spokojnej okolicy .War...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Sosnowica

    • 2 500 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...

  • Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojn...

  • Działka 14816 m2 z WZ w gm. Przyłęk pow. Zwoleń.

    Grabów nad Wisłą

    • 290 000 zł cena
    • 14 816 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 14816 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (podział na osiem oddzielnych działek budowlanych z drogą wewnętrzną) w m. Grabów n/Wisłą gm. Przyłęk, pow. zwol...

  • Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę
    1 / 7
    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę

    Pionki

    • 700 000 zł cena
    • 9 115 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o nr ewidencyjnym 1464/278 położona przy ul. Radomskiej 39 w Pionkach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 9115 m2, z pozwoleniem na budowę obiektu handlowo us...

  • Kozienice Radomska
    1 / 4
    Kozienice Radomska

    Kozienice

    • 500 000 zł cena
    • 514 m2 powierzchnia
    • 973 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4923/1, Radomska koło ronda.

  • Działka budowlana Suskowola gm. Pionki
    1 / 4
    Działka budowlana Suskowola gm. Pionki

    Suskowola

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio od właściciela! Pozostały jeszcze 2 działki do sprzedania z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY oraz wszystkimi mediami w drodze ! Najmniejsza działka ok 2000 m2, największa...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Janików

    • 200 000 zł cena
    • 2 090 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2090m2 użytkowej.Znajdującej się w Janikowie pow.Kozienicki.Działka bez obciążeń finansowych,wpis w księdze wieczystej,posiada wszystkie me...

  • Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko
    1 / 6
    Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko

    Garbatka-Dziewiątka

    • 27 000 zł cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 417 m2, zlokalizowana w miejscowości Garbatka-Dziewiątka w gm. Garbatka-Letnisko. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach: 20 m x 20,5 m ....

  • Piękna działka w Pionkach
    1 / 4
    Piękna działka w Pionkach

    Pionki

    • 299 000 zł cena
    • 2 519 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na skraju miasta pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Po drugiej stronie ulicy jest puszcza. MPZP. Na dwa domy ew. działalność gosp. Dopuszcza się budownictwo wielolokalo...

  • Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia
    1 / 3
    Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia

    Skaryszew

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy o pow.1000m2, znajdujące się w miejscowości Skaryszew. W pobliżu droga asfaltowa łącząca Skaryszew i Maków. Cicha i spokojna okolica...

  • Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia
    1 / 7
    Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia

    Groszowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA w Groszowicach Nr 232/5 pow. - 1.050 m2 ; CENA -105.000 PLN + Nr 232/4 - Dojazd 1.071 m2 /50%/ ; CENA - 5.000 PLN. Działka posiada - Warunki zabudowy ważne DECYZJA Nr 183...

  • Działki budowlane z WZ w zaciszu Kozienic
    1 / 2
    Działki budowlane z WZ w zaciszu Kozienic

    Kozienice

    • 259 000 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoja Oaza pod Lasem – Wyjątkowe Działki w Kozienicach, ul. Chartowa Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy dojedziesz w kilka chwil? Ta oferta łączy spokój...

  • Działka budowlana 4700m2
    1 / 5
    Działka budowlana 4700m2

    Zwoleń

    • 200 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 4700m2, na działce prąd i woda, księga wieczysta, na działce znajduje się dom 120m2 postawiony do stropu, dojazd drogą asfaltową, działka położona w miej...