• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Bieździedza

(2)
  • Działka Bieździedza

    Bieździedza

    • 64 900 zł cena
    • 2 551 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Bieździedzy, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o regularnym kształcie prostokąta i wymiarach ok...

  • Działka Bieździedza

    Bieździedza

    • 74 900 zł cena
    • 2 551 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuje Państwu działkę w pierwszej linii zabudowy położoną w Bieździedzy, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o regularnym kształcie p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Nawsie Kołaczyckie , Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Działka budowlana 1,8 ha , Kołaczyce Do sprzedania , płaska. Zabudowa starą stodołą i kilkoma niskimi drzewami. Kształt prostokątny, sąsiadująca z już wybudowanymi kilkuna...

  • Działka pod budowę domu , Kołaczyce , Nawsie Kołaczyckie , Chrzan...

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Gogołowie malownicza
    1 / 16
    Działka w Gogołowie malownicza

    Gogołów

    • 85 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną 14.5 ar .Media na działce takie jak prąd ze skrzynki i gaz na parceli. Bezposrednio nowo zrobiony zjazd z drogi asfaltowej Piękna i widokowa d...

  • Działka Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 80 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Górny, gm. Frysztak - dwie działki o powierzchni 32 i 30 arów z warunkami zabudowy na cztery domy, bardzo ładna okolica, miejsce równe, widokowe; dobry dojazd z drogi asfalt...

  • Działka Gogołów

    Gogołów

    • 199 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gogołów, gm. Frysztak - działka budowlana 1 ha z warunkami zabudowy; w bardzo ładnym miejscu, niewielkie nachylenie w kierunku południowym, otoczona lasem; spokojna i cicha okolica...

  • Działka budowlana Gogołów

    Gogołów

    • 175 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 35 arów klasy IVa położoną w Gogołowie w gminie Frysztak lub dwie działki budowlane po podziale o pow. 15 arów i 20 arów z wydanymi warunkami zabu...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 119 900 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Lwowskiej. Parcela jest działką budowlaną o powierzchni szacowanej na ok. 23 ar, z bezpo...

  • Działka Kowalowy

    Kowalowy

    • 89 900 zł cena
    • 1 961 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Kowalowy, gmina wiejska Jasło. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o nieregularn...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 179 900 zł cena
    • 1 491 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość budowlaną położoną w Jaśle, obręb Górka. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie parc...

  • Działka budowlana z widokiem na góry
    1 / 6
    Działka budowlana z widokiem na góry

    Gogołów

    • 98 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z widokami na góry i mediami. Prąd na działce i nowo zrobiona studnia głębinowa na 26 metrach głębokości. W okolicy sklep szkoła i kościół oraz wyci...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 280 000 zł cena
    • 7 005 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość z potencjałem budowlanym położoną w Jaśle, obręb Żółków. Prezentowana nieruchomość składa się z trzech działek w kształ...

  • Brzostek, ul. Południowa - działka na sprzedaż
    1 / 8
    Brzostek, ul. Południowa - działka na sprzedaż

    Brzostek

    • 147 778 zł cena
    • 1 997 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 19,97 ar położoną w miejscowości Brzostek przy ulicy Południowej. Media: sieć energetyczna - w granicy działki, projektowana...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 179 900 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną o świetnej lokalizacji położoną w Jaśle przy ul. Floriańskiej, obręb Górka. Parcela jest ogrodzoną działką budowlaną o ksz...

  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 229 900 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej zabudowanej budynkiem gospodarczym położonej w Jaśle, obręb Żółków. Prezentowana nieruchomość obejmuję działkę o niereg...

  • OPACIONKA gm. Brzostek działka budowlana 13 ar
    1 / 4
    OPACIONKA gm. Brzostek działka budowlana 13 ar

    Opacionka

    • 56 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję 2 działki budowlane położone w miejscowości OPACIONKA gm. Brzostek. Działki o pow. każda 13.42 ar w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 31 x 48....

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 229 990 zł cena
    • 1 146 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwie atrakcyjne i widokowe parcele budowlane położone w Jaśle, obręb 03A - PGR. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki - każda o powierzchn...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 849 900 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Jaśle, obręb Zachód, ul. Tischnera. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przyległych do siebie parceli o kszt...

  • Działka budowlana w przepięknej okolicy widokowa

    Glinik Średni

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam działkę z wydanym pozwoleniem na budowę w przepięknej cichej okolicy z widokami na piękne lasy co widać na zdjęciach i filmie. Działka 12arów z wydanym pozwolenie...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 900 zł cena
    • 1 895 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach 24...

  • Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar
    1 / 12
    Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar

    Glinik Średni

    • 79 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam śliczną widokową działkę budowlaną w Gliniku Średnim koło Frysztaku.Parcela ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Gminnej na posesję. Warunki zabudowy są bezterminowo. K...

  • Działka Błażkowa

    Błażkowa

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI Z WZ, PRZY LESIE, Z WIDOKIEM NA GÓRĘ LIWOCZ!!! Do sprzedaży oferuję 5 działek zlokalizowanych na Podkarpaciu, w urokliwej miejscowości BŁAŻKOWA , gmina Brzyska, po...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Bierówka

    • 100 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę w miejscowości Bierówka. Spokojna okolica, blisko do miasta. Cena 100000zł do negocjacji. Numer działki 680. Więcej informacji tel:[tel]

  • ATRAKCYJNE, INWESTYCYJNE, WIDOKOWE DZIAŁKI W WARZYCACH z WZ
    1 / 7
    ATRAKCYJNE, INWESTYCYJNE, WIDOKOWE DZIAŁKI W WARZYCACH z WZ

    Warzyce

    • 288 000 zł cena
    • 6 462 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA ATRAKCYJNA, WIDOKOWA DZIAŁKA W WARZYCACH z Warunkami Zabudowy. Warzyce - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Jasło....

  • Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,
    1 / 7
    Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,

    Warzyce

    • 70 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 18 ar, położoną w miejscowości Warzyce (gmina Jasło), bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Numer...

  • Działka budowlana Czeluśnica gm. Tarnowiec
    1 / 15
    Działka budowlana Czeluśnica gm. Tarnowiec

    Czeluśnica

    • 169 900 zł cena
    • 4 571 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA CZELUŚNICA- 45,71 AR! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Czeluśnica, w województwie podkarpackim, w spokojnej i zielonej okolicy z d...

  • Działka budowlana Jasło
    1 / 12
    Działka budowlana Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA UL. NADBRZEŻNA JASŁO- 8,30 AR! Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej części miasta Jasło, przy ul. Nadbrzeżnej. Nieruchomość znajduje się w spokojn...

  • Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło
    1 / 14
    Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło

    Kowalowy

    • 139 900 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI KOWALOWY- SPOKOJNA OKOLICA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kowalowy, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Bryły. Przedmiotem sprzedaży jest działka (docelowo wydzielone z działki nr 85/4) o p...

  • Działka Nawsie Kołaczyckie

    Nawsie Kołaczyckie

    • 46 900 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Nawsie Kołaczyckie, gmina Kołaczyce, powiat jasielski. Parcela jest działką budowlaną o nieregularnym k...