• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Bielsko-Biała

(23)
  • widokowa działka budowlana STRACONKA
    1 / 8
    widokowa działka budowlana STRACONKA

    Bielsko-Biała

    • 550 000 zł cena
    • 1 771 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa, nasłoneczniona działka budowlana/ pogranicze Parku Krajobrazowego Beskidu Małego / Tarasowy układ dzialek gwarantujący nasłonecznienie przez cały dzień, luźna zabudowa w...

  • Sprzedam działke
    1 / 5
    Sprzedam działke

    Bielsko-Biała

    • 231 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialkę budowlaną o powierzchni 2200m kw.w okolicach Bielska-Białej /komorowice krakowskie/Działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliżniaczą...

  • Działka Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 200 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 22 a, położona na Kępie Hałcnowskiej. W planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. Czę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Jaworze Centrum

    Jaworze

    • 360 000 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | WYJĄTKOWA DZIAŁKA W JAWORZU - RELAKS U STÓP BESKIDÓW ​ Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, prestiżowej okoli...

  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 945 000 zł cena
    • 8 329 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż 83,29 ar deweloperska na 8 dwulokalowych budynków mieszkalnych Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną, widokową nieruchomość gruntową, zlokalizowan...

  • Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja

    Jaworze

    • 396 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana numer 329/20 o powierzchni 990m2 w Jaworzu ul. Wiejska, województwo śląskie, powiat bielski Kształt prostokąt, w...

  • Działka budowlana Międzyrzecze Dolne, pow. bielski
    1 / 3
    Działka budowlana Międzyrzecze Dolne, pow. bielski

    Międzyrzecze Dolne

    • 265 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, położoną w Międzyrzeczu Dolnym, około 11 km od miasta Bielsko-Biała. Działka ma uregulowaną sytuację prawną, czystą księgę wieczystą - bez obciążeń ora...

  • Kozy – działki budowlane 5794 m²
    1 / 16
    Kozy – działki budowlane 5794 m²

    Kozy

    • 639 000 zł cena
    • 5 794 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Kozy działki budowlane 5794 m² Na sprzedaż atrakcyjny kompleks gruntów położony w miejscowości Kozy, składający się z dwóch połączony...

  • Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna

    Jaworze

    • 290 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki w Jaworzu o łącznej powierzchni 1492 m2, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Zacisznej naprzeciw numeru 37. Dzia...

  • Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska
    1 / 16
    Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska

    Jaworze

    • 490 000 zł cena
    • 1 321 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i cenionej miejscowości Jaworze, tuż obok Bielska-Białej. W miejscu,...

  • Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2

    Jaworze

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 089 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki budowlane w Jaworzu, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Łubinowej (obok numeru 26) Działka numer 361/25 oraz 36...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 298 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Bielska-Białej! Działka ta jest...

  • Działka budowlana z możliwością usług
    1 / 16
    Działka budowlana z możliwością usług

    Bestwina

    • 199 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z możliwością usług, położona w Bestwinie na obszarze historycznej Małopolski w województwie śląs...

  • Kameralne budowlane 1098m2 w Jasienicy
    1 / 16
    Kameralne budowlane 1098m2 w Jasienicy

    Jasienica

    • 189 000 zł cena
    • 1 098 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 191/11 przy ul. Osiedlo...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 8
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 375 000 zł cena
    • 2 799 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut...

  • Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym
    1 / 16
    Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym

    Międzyrzecze Górne

    • 380 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Malowniczo położona działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym (powiat bielski, gmina Jasien...

  • SPRZEDAM DZAŁKĘ
    SPRZEDAM DZAŁKĘ

    Wilkowice

    • 310 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną w Wilkowicach o pow.813m2 przy ul. Jagodowej. Dojazd drogą gminną utwardzoną ( wjazd od strony Żywieckiej jak i od Wyzwolenia). Na działce jest woda i pr...

  • Działka 1796/16 Bestwina – świetna lokalizacja
    1 / 13
    Działka 1796/16 Bestwina – świetna lokalizacja

    Bestwina

    • 160 000 zł cena
    • 1 516 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] **Na sprzedaż działka budowlana Bestwina, powiat bielski** Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze **1796/16** położona w spokojnej i zi...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze

    Jaworze

    • 820 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworzu przy ul. Bielskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicy...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana