działka na sprzedaż
3 paź 2024

Działka usługowa - Lublin, Tatary

Lublin Tatary ul. Gospodarcza
woj. Lubelskie pow. Lublin gm. Lublin
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 3 październik 2024 18:20
110 000 zł 310 m2
110 000 zł 310 m2 355 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 310 m2
Cena za metr 355 zł/m2
Typ działki Handlowo usługowe
ID oferty K36827192

Opis

Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego Witosa

Działka o powierzchni 310 m² w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego wzdłuż jednej z głównych ulic dzielnicy Tatary i północno-wschodniej części miasta Lublin. Działka w okazyjnej cenie - zobacz - kup - skorzystaj.

Najważniejsze cechy:
- pierwsza linia zabudowy od drogi i chodnika miejskiego
- sąsiedztwo stanowi zabudowa niska, w tym mieszkalna i usługowa

Cechy fizyczne działki:
- powierzchnia: 310 m² (3,1 ar)
- wymiary: 13,6 m szer. x 16,6 m dł. (na odcinku niecałych 7m), dalej rozszerzająca się do około 24m
- kształt: litera "L"
- ukształtowanie: teren płaski

Media:
- prąd: w drodze oraz na działce sąsiedniej
- woda: w drodze oraz na działce sąsiedniej
- gaz: brak
- kanalizacja: w drodze oraz po sąsiedzku

Przeznaczenie:
Teren usług komercyjnych - U - z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod usługi handlu, gastronomii, rzemiosła usługowego i inne usługi komercyjne.

Tereny Ub - z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod usługi komercyjne bez możliwości realizacji dużych obiektów handlowo-usługowych typu np. domy towarowe, pasaże handlowe, koncentracje funkcji handlowo-usługowych.
Na terenach tych ustala się:
- nieprzekraczalną linię zabudowy kubaturowej, zgodnie z regulacją przepisów szczególnych, chyba że na rysunku planu pokazano inaczej;
- możliwość zmiany, przebudowy, rozbudowy i zmiany sposobu użytkowania istniejących obiektów, pod warunkiem zachowania podstawowego przeznaczenia terenu;