działka na sprzedaż
21 lut 2025

Działka Radziejowice

woj. Mazowieckie pow. żyrardowski gm. żyrardowski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 21 luty 2025 15:00
2 990 000 zł 23 000 m2
2 990 000 zł 23 000 m2 130 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 23 000 m2
Cena za metr 130 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37014745

Opis

Działka o powierzchni 23.000m2 położona w miejscowości Radziejowice Zboiska .

Kształt prostokąta o wymiarach 320 x 71,87, dojazd asfaltowy.

Media - woda i prąd, gaz w drodze.

W planie zagospodarowania przestrzennego działka pod zabudowę jednorodzinną
z możliwością podziału na działki po 1200m2. Symbol w planie MNu.

Ciekawa oferta dla developera !

Polecam !

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 2990000 PLN; Powierzchnia działki: 23000; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 130 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 320; Długość działki (mb.): 71.87; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Droga dojazdowa: Asfaltowa; Ogrodzenie: Brak;

MEDIA:
Ujęcie wody: Miejska w drodze; Prąd: W drodze; Gaz: W drodze;

WARUNKI ZABUDOWY:
Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego; Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-21
  • ID ogłoszenia: K37014745
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Radziejowice, cena: od 2 541 500 do 3 438 500 zł, powierzchnia: od 19550 do 26450 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 881 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika