działka na sprzedaż
7 lis 2023

Działka Otomino ul.

woj. Pomorskie pow. kartuski gm. kartuski
Dodane 2 lata temu, Wtorek, 7 listopad 2023 14:40
244 200 zł 2 442 m2
244 200 zł 2 442 m2 100 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 442 m2
Cena za metr 100 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K35646031

Opis

Otomino okolice ul. Do Dworu

Kupując tę działkę zapewnisz sobie komfort mieszkania w malowniczej okolicy z pięknymi widokami na okolicę. Działka położona jest na południe od Żukowa co zapewnia jej doskonałą komunikację zarówno z Gdańskiem (tylko 17 km) jak i z Żukowem (3 km do centrum).
Działka o powierzchni 2442 m2 (nr działki 78/24) jest uzbrojona (prąd, woda), bardzo dobrze nasłoneczniona. Wjazd na działkę z ulicy Jeżdzieckiej przez drogę wewnętrzną .Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działki pod budownictwo jednorodzinne. Dopusza się budynki mieszkalne wolnostojące lub bliźniacze, garaż wolnostojący i budynek gospodarczy. Budynki parterowe z poddaszem użytkowym max. wysokość 8,5 m. Powierzchnia zabudowy działki max. 20%.

Posiadamy w ofercie więcej działek w tej lokalizacji, zadzwoń i umów się na prezentację.

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN334286
  • Data aktualizacji: 2024-12-02
  • ID ogłoszenia: K35646031
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Otomino, cena: od 207 570 do 280 830 zł, powierzchnia: od 2076 do 2809 m2