działka na sprzedaż
30 lip 2024

Działka Kraków Krowodrza, Olszanica ul. Zakamycze

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 30 lipiec 2024 15:33
3 450 000 zł 1 400 m2
3 450 000 zł 1 400 m2 2 465 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 400 m2
Cena za metr 2 465 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36733320

Opis

WIDOKOWA 14 AR zlokalizowana
w okolicy ul. Zakamycze. Obowiązuje
Plan Zagospodarowania Przestrzennego zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza , wskaźnik wysokość zabudowy
9 m, wskaźnik intensywności zabudowy 0,1 do 0,4, powierzchni biologicznie czynna 70 %.
Wszystkie media w działce ; woda, kanalizacja , prąd, gaz.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 204237
  • Data aktualizacji: 2024-12-27
  • ID ogłoszenia: K36733320
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 2 932 500 do 3 967 500 zł, powierzchnia: od 1190 do 1610 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika