działka na sprzedaż
21 lis 2023

Działka Kościerzyna ul. Długa

Kościerzyna ul. Długa
woj. Pomorskie pow. kościerski gm. kościerski
Dodane 2 lata temu, Wtorek, 21 listopad 2023 09:30
2 089 000 zł 1 447 m2
2 089 000 zł 1 447 m2 1 444 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 447 m2
Cena za metr 1 444 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K36265528

Opis

LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w samym centrum nieustannie rozwijającego się miasta Kościerzyna. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacja miejska - w tym Dworzec PKP. Miejsce z ogromnym potencjałem np. do stworzenia lokalu handlowo-usługowego.

DZIAŁKA i BUDYNEK: Łączna powierzchnia działki wynosi 1447 m2. Aktualnie teren działki jest w trakcie uporządkowywania.
Na działce usytuowana jest KAMIENICA 176 m.kw (podpiwniczenie, parter, piętro, strych) z 1845 roku. Budynek jest do kapitalnego remontu pod nadzorem konserwatora zabytków. 

Świetne miejsce na prowadzenie biznesu z racji centralnego położenia.

MEDIA: Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie media.

PRZEZNACZENIE w miejscowym planie: tereny zabudowy mieszkaniowo usługowej.

Cena do rozmów.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! 

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN944940
  • Data aktualizacji: 2024-12-19
  • ID ogłoszenia: K36265528
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kościerzyna, cena: od 1 775 650 do 2 402 350 zł, powierzchnia: od 1230 do 1665 m2