działka na sprzedaż
11 kwi 2024

Działka Chmielnik Błędowa Tyczyńska

woj. Podkarpackie pow. rzeszowski gm. rzeszowski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 11 kwiecień 2024 13:40
140 000 zł 1 973 m2
140 000 zł 1 973 m2 71 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 973 m2
Cena za metr 71 zł/m2
Typ działki Rolno-budowlane
ID oferty K36511223

Opis

|
Działkę budowlaną 19,73 ar Sprzedam

Sprzedam działkę budowlano- rolną o powierzchni 19,73 ar z wydanymi Warunkami zabudowy w miejscowości Błędowa Tyczyńska.
Działka posiada bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej.
Uzbrojenie działki:
- Kanalizacja na działce
- Woda na działce
- Prąd na działce
- Gaz na sąsiedniej działce
Działka w kształcie prostokąta, równa , płaska.
WZ na dom jednorodzinny.
Odległości
- Rzeszów 18 km
- Tyczyn 12 km
- Łańcut 15 km

Błędowa Tyczyńska to miejscowość położona w woj. Podkarpackim, gminie Chmielnik.
Zaletą jest dobra komunikacja z Rzeszowem, Łańcutem i Tyczynem. Położenie działki zapewnia ciszę i spokój .

Oferta dostępna wyłącznie w ASPECT Nieruchomości Rzeszów

Jeśli szukasz działki pod budowę własnego domu nie zwlekaj zadzwoń już dzisiaj i umów się na prezentację .

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszego biura. Jeśli potrzebujesz pomocy lub więcej informacji skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać ofertę odpowiadającą wszystkim Twoim oczekiwaniom, a także z przyjemnością zaprezentują nieruchomość. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami związanymi z transakcją. Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania, pomożemy uzyskać kredyt . Zadbamy również o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości dobierając odpowiednie ubezpieczenie. |
Biuro Nieruchomości ASPECT Rzeszów
Leszek Ładoś
Pokaż numer telefonu
[email]
Nr licencji: 27615

Znajdziesz nas na www.rzeszow.aspect.info.pl , a także FB [url]