działka na sprzedaż
15 sty 2024

Działka Brzozów Przysietnica

woj. Podkarpackie pow. brzozowski gm. brzozowski
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 15 styczeń 2024 16:50
85 000 zł 1 200 m2
85 000 zł 1 200 m2 71 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 200 m2
Cena za metr 71 zł/m2
Typ działki Rolno-budowlane
ID oferty K36347883

Opis

|
Działka budowlana 12 ar w Przysietnicy

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 12 ar z WZ
Działka płaska, równa z dostępem do drogi.
Dla działki zostały wydane WZ na dom jednorodzinny
Działka posiada zapewnienie z PGE na dostawę prądu.

Zapraszam do kontaktu w sprawie tej nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszego biura. Jeśli potrzebujesz pomocy lub więcej informacji skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać ofertę odpowiadającą wszystkim Twoim oczekiwaniom, a także z przyjemnością zaprezentują nieruchomość. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami związanymi z transakcją. Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania, pomożemy uzyskać kredyt . Zadbamy również o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości dobierając odpowiednie ubezpieczenie.
|
Kupując nieruchomości z biurem ASPECT NIERUCHOMOŚCI o. Rzeszów

Możesz skorzystać z oferty naszego Partnera

MERKURY MARKET Zapewniamy również sprawdzoną ekipę remontową

Biuro Nieruchomości ASPECT Rzeszów
Leszek Ładoś
+48 Pokaż numer telefonu
[email]
Nr licencji: 27615

::DODATKOWE INFORMACJE |
Prąd: jest |
Gaz: brak |
Woda: brak |
Dojazd: asfalt |
Otoczenie: działki niezabudowane |
Kanalizacja: brak |
Wymiary działki [m]: 40m / 30m |
Zagosp. działki: niezagospodarowana |
Ukształtowanie działki: płaska |
Kształt działki: prostokat |