• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Liszkowo

(1)
  • Mieszkanie w domu z ogródkiem, garażem.

    Liszkowo

    • 300 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 2 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokojowe z ogródkiem, ( garażem, budynkiem gospodarczym ) , piwnicą w klimatycznym poniemieckim domu z czerwonej cegły na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Duże mieszkanie. Nowa cena.
    1 / 16
    Duże mieszkanie. Nowa cena.

    Inowrocław

    • 399 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 419 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o interesującym układzie pomieszczeń o powierzchni 93m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na os Rąbin. Mieszkanie dwustronne, s...

  • ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc
    1 / 16
    ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc

    Inowrocław

    • 259 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję Państwu bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w kamienicy w bliskiej odległości centrum Inowrocławia. W mieszkaniu znajdziemy 4 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc ora...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 10
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 579 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 91 m osiedle zamknięte w Inowrocławiu! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na 3. piętrze (poddaszu) w spokojnej części miasta. Funkcjonalny układ...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 305 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w boku na os. Toruńskim. Mieszkanie dwustronne, ciepłe, składa się z...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.72m2 o bardzo atrakcyjnym układzie pomieszczeń usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bl...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 380 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.73m2 usytuowane na IV piętrze na osiedlu Rąbin. Mieszkanie składa się z kuchni, duże...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 738 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego dwupoziomowego apartamentu na osiedlu zamkniętym w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Budynek z 2011roku, teren wokół pięknie...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 469 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż duże, stylowe mieszkanie o powierzchni 84,53m2. Super lokalizacja blisko parku Solankowego. Mieszkanie czterostronne położone na 2 piętrze w...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 413 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie developerskim o podwyższonym standardzie o powierzchni od 59m2 w nowym bloku w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Oferta skierowana...

  • Mieszkanie Gniewkowo, 700-Lecia
    Mieszkanie Gniewkowo, 700-Lecia

    Gniewkowo

    • 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4....