• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Krępa

(1)
  • Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II
    Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II

    Krępa » ul. Długa

    • 524 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Zakupując inwestycje Chojnów Park możesz skorzystać z programu Bezpieczny kredyt 2% Inwestycja Chojnów Park II to kontynuacja wyjątkowego projektu, który cieszył się ogromnym zaint...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Otwock

    • 1 560 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Otwock

    • 1 180 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 930 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej
    1 / 20
    Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 299 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mysiadło

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SUN HOUSE ESTATE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 589 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 919 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 819 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 570 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 12 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2  SOLEC
    1 / 19
    MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2 SOLEC

    Solec

    • 800 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA
    1 / 5
    4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA

    Nowa Wola

    • 879 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 700 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Józefosław, 117m2, 4 pokoje, 2 tarasy
    1 / 18
    Józefosław, 117m2, 4 pokoje, 2 tarasy

    Józefosław

    • 1 165 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak
    1 / 14
    Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak

    Lesznowola

    • 969 900 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem
    1 / 19
    Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem

    Lesznowola

    • 719 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 089 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2
    1 / 14
    OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2

    Otwock

    • 995 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 12 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe w w domku szeregowym z ogrodem

    Góra Kalwaria

    • 900 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie , dom bezczynszowy z dużym ogrodem ,miejsca parkingowe na 2 lub 3 auta w zależności od wielkości . Powierzchnia nieruchomosci mieści się na wlasnej działce ok 3...

  • Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie,  Lesznowola
    Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie, Lesznowola

    Lesznowola

    • 1 370 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokoje, balkon, Karczew, Ługi
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokoje, balkon, Karczew, Ługi

    Karczew

    • 555 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 71,29 m2, posiada księgę wieczystą. Salon z dużym balkonem i sypialnią od strony poł...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław
    1 / 11
    Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław

    Józefosław

    • 1 499 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (KW)163 m² z ogrodem, tarasem i garażem – kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy ap...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola
    1 / 9
    Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola

    Mroków

    • 799 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola ....

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy
    1 / 16
    4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy

    Nowa Wola

    • 1 490 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy jednopoziomowy czteropokojowy apartament o całkowitej powierzchni 141 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie Mysiadło ul. Ogrodowa

    Mysiadło » ul. Ogrodowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjona...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 178m2+ ogród o pow. 309,58m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 7 pokoi. Salon przestronny z panoramicznymi...