• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nakło nad Notecią
  • Łekno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Dębina

(1)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębina

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tczew

    • 695 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tczew ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Tczew » ul. Dąbrowskiego

    • 395 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Doskonała nieruchomość z klimatem dla inwestora, dla rodziny, MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne mieszkanie aktualnie 5-pokojowe z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami o powierzc...

  • Mieszkanie Tczew ul. Strzelecka

    Tczew » ul. Strzelecka

    • 529 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe po remoncie w kamienicy!!!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Tczewa. Okolica charakteryzuje się spokojem i dobrą komunikacją z resztą...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tczew

    • 330 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 3 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tczew

    • 510 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Tczew

    • 670 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości