• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Braniewo

(3)
  • Mieszkanie z balkonem w Braniewie

    Braniewo » ul. Grota-Roweckiego

    • 439 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem – Braniewo, ul. Grota-Roweckiego Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub inwestycji w spokojnej, dobrze skomunikow...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Braniewo

    • 390 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie, łazienka i WC osobno, kuchnia osobna, duży balkon, 1 piętro w 4 piętrowym bloku

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Braniewo

    • 440 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 4 pokoje na 1 piętrze

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Tolkmicko

    • 780 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym
    1 / 16
    Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym

    Krynica Morska

    • 850 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,73 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krynicy Morskiej – przy ul. Rybackiej, tuż nad brzeg...

  • dwa mieszkania z garażami
    dwa mieszkania z garażami

    Frombork

    • 219 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Fromborku przy ul. Mickiewicza – idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję; oferta obejmuje dwa niezależne mieszkania o łącznej pow...